2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
hayırlı olsun sağlıkla kucağına almak nasip olsun inşallah.cok teşekkür ederim inşallah benimde öyle olur.adet olacakmışım gibi ağrılar var bakalım hayırlısı
Canım dert tasa etme bi adet günün geçsin belli olur benim de epey sancı vs oldu ahaa dedim adet geldi gelecek ama gelmedi.. Az daha sabır bakalım çubuk testler yanıltabiliyo bazen

Merhabalar benim adetim 3 gün gecikti bugün hem idrar hem kan testi yaptırdım hcg 1733.96 cıktı . son adet günüm 9 temmuzdu . Daha doktora gitmediğim için bebiş kaç haftalık anlamadım nasıl hesaplayabilrim kizlar ilk bebeğim olduğu için tecrubesizim bir de hcg adetim 3 gun.gecmesine rağmen sanki yüksek gibi geldi sizce normal mi

Kötü düşünme canım yine kan ver duruma bakın bakalım doktorlar temkinli olmak adına pek umut vaadedici konuşmuyorlar böyle durumlarda bazen

Benimde son adet tarihim 9 temmuz. Ben de ç.ba günü kan verdim 147 çıkmıştı hcg.
Değer Düşük olunca problem oluyor diye biliyorum kötü düşünme bence

Hayırlı olsun inşAllah. Belki ikiz gebeliktir :)

Merhaba öncelikle bebiş hayırlı olsun. Sat 9 temmuza göre çok yüksek bir değer. Bu tabiki de korkulacak birşey değil.Buyuk ihtimalle erken döllenme olmuş. Regl dongunuz bizimkiler gibi 27-30 gunde bir değil sanırım.22-24 günde bir mi adet oluyorsunuz?
Hayırlı olsun inşAllah. Belki ikiz gebeliktir :)
Merhaba tutkusat tarihlerimiz aynı ben de en son 4 temmuzda oldum.

Herkese merhaba arkadaşlar.Uzun olacak yazım, simdiden kusura bakmayın.Ben 2013 haziran annesiyim.Normal dogum esnasinda bebeğim kanalda sıkışıp ooksijensiz kaldı ve 2 saat sonra geri döndü yasama.57 günlük yogunbakim ardından artık makinelerle yaşamasını saglayabilecegim bir meleğin annesiydim...Haziran anneleriyle irtibatimiz hiç kopmadı.Sosyal meydayada hala görüşüyoruz .Ama ben çok farklı şeyler yaşadığım için topiklerini takip etmeyi kaldiramayip çıktım bir süre sonra. Mesela hamileyken her cuma boydan çektiğimiz gobisli fotolarımizi koyarken, bu 57 gün içinde her cuma onların bebek fotolarına bakıp ağladım. Çok uzun hastahane seruvenlerimiz oldu 5 yasa kadar. En az 20 zatürre ve 5 yogunbakim. En kısası 17 en uzunu 62 gün olan hastahane yatislarimiz.3 kez kalbi durdu ve yine geri geldi.Guclu olsun, doktorların söylediğinin aksine hayata sımsıkı tutunsun diye adını Çınar koydum. 17 aylıkken babasından ayrıldım.Cunku çok yalnız kaldık oglumla.Ben ilaç parası düşünürken o hiç düşünmeden rakı alabiliyordu.Bense bırakın alkolu, sigara dahi kullanmış değilim.Butun hastahane kosturmacamiz yalnız geçtiği gibi bir de evde ne yapıyor acaba diye düşünmek çok yipraticiydi. Ayrıldıktan sonra 4 yıl yalnız yaşadım. Onca güçlüğe tek başıma nasıl dayandım bilmiyorum şuan ama yaşadım. 1+1 ev tutup dikis dikerek, kapı süsü yaparak ev kirası ödedim.2 saat uyudum yıllarca.Zaten oğlum nobet geçirir, solunumu durur diye beklediğim için uykusuzluğa alışkındim.Ve sonra eşim beni buldu.O hiç evlenmemisti, bende biliyorsunuz...Ama bırakmadı beni,direndi, direndik. Ve kayinvaldemin son sozu " senle çınarı görünce içimizdeki bütün buzlar eridi yavrum" oldu. Şuan 1 senelik evliyim çok şükür Allah'ıma.Neden mi evlendim, çünkü oğluma çok asikti ve ben de ona...Gelelim neden burda olduğuma. 3 ay önce myralon dk hapını bıraktım.Butun korkularıma rağmen yeniden anne olmayı, hiç yaşamadığım şeyleri tatmayı ve herşeyin yolunda gitmesi için iyi düşünmeyi seçtim.3 ay boyunca folik asit kullandım.İlk ay bekledik hapın etkisi geçsin folik asit depolansin diye, ikinci ay gelmek istemedi ve bu ay benimle çok şükür.
SAT 4 TEMMUZ
İdrar testimi 30 temmuz pazartesi yaptım Miratech marka bir testle.3+5 te pozitifi gordum cok sukur.Bildigimiz ucuz testlerin en iyisi bu aklınızda olsun çünkü ben 2 ayda hepsini denedim.Ustelik daha adetim gecikmemisken gösterdi, bhcg hassasiyeti çok yüksek. Aynı gün yine başka marka ucuz bir testi daha yaptım.O test Miratech markadan çok çok silik çıktı.Test yapacak olanlar için soyliyim dedim.Hic boşuna erken gebelik testine gerek yok yani. Çarşamba günü kan verdim ASM de.cumaya yetişmez hepsi dediler çünkü tüm degerlerime bakılmasını istedim.Pazartesi sonuçları alacağım inşallah.onumuzdeki hafta kese görmeye gideceğiz.Mesajimi okuyup da henuz hamile kalmamış kim varsa Allah'ım rahmine tez zamanda bir can dusursun inşallah. Hamile olanlara da sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.Rabbim sizi de beni de korktuklarimizla sinamasin. Umarım sayımız hiç azalmadan beraber mutlu sonu görürüz.Sizden dua istiyorum içimdeki fındığın saglikli olması için. Bu arada bir kitap yaziyorum 3-5 aydir.hayat hikayemizi ... İnşallah en kısa zamanda bitirebilirim.Zira hep yatiyorum

Son düzenleme:
Fotoğraf yukleyemiyorum

Maşaallah çok güçlü ve sabırlı bir hanımsınız. Rabbim çektiğiniz sıkıntıların mükafatını kat be kat versin inşaallah. Bebeğinizi de sağlıkla kucağınıza alırsınız inşaallah.

Fotoğrafın ekran fotosunu alıp buraya yüklerseniz yükleniyor. Ben hep öyle yapıyorum

Çok teşekkür ederim Amin, siz de sağlıklı bir şekilde kucağınıza alın inşallah. Fotoğrafı da söylediğiniz gibi tekrar deneyeceğim şimdi.

İkisi de 30 temmuzda 3+5 te yapıldı.
İlk yaptığım miratech marka olan.Cizgi direkt koyuydu. Diğerini de 3-4 saat sonra yaptım.silik bir cizgiydi, durdukça koyulasti. 4 liralık test ikisi de ama Miratech çok iyi, çok hassas bi test.

Eklentiler

• Screenshot_20180804-032001~3.png
    556,9 KB · Görüntüleme: 78
Hayırlı sabahlar hanımlar bu sabah idrar testi yaptım negatif bi umut diye tekrar yapmıştım nasip herşeyin hayırlısı

Hayırlı olsun canım inşallah hayırlısıyla kucağına alırsın

Evet 22 günde bir adet oluyorum. erken döllenme adet sürem 22 gün de 1 olduğu için mi nasıl anlamdim

Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah bu sefer anneliğin keyfini çıkarırsınız sağlıklı bi bebisiniz olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…