2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
kızlar selam aranıza yeni katıldım 3 gündür adetim gelmiyordu bugün test yaptım ben bi anlam veremedim bi bakarmısınız ne durumdayım
Canım önceki hamileliğimde aynı böyle idi.aynı gün kan testi yaptırdım 197 çıkmıştı. Şuan bile yaptırsan çıkar. Bence bu pozitif 2. Çizgi var. Hayırlı olsun:)

Kızlar 5 haftalık oldum iştahım hiç yok ve kilo veriyorum okadar rejim yapıp 100 gr bile veremeyen ben hamileliğimi öğrendgimden beri 1 buçuk kilo verdim

Daha önce folbiol kullanmıştım. Şuan başlamadım.
D vitamini ve balık yağı hapı almıştım şimdi kullansam bir sakıncası olur mu acaba

Neufolid diye bi folik asit yazdı dr onu kullanıyorum. İçeriğinde b12, d3 vit. folik asit ve iyot var

Merhaba folatro folik asit kullanıyorum.

Benimki de folidoce ymiş neye göre veriyorlar ki acaba ne farkları var içeriklerinin

Vinalac kullanıyorum ben.a d e vit.folic asit magnezyum selenyum demir bir sürü şey var içinde

Oğlum şu an 14 aylık canım benimki de 2 ysa baya yakın olacak
Benim kan sulandırıcı ilaç kullanmam gerektiği için eşim durdurmadı gittik
Kızlar folik asit ne kullanıyosunuz bu arada?
Folidoce canım benimki
Benimki de folidoce ymiş neye göre veriyorlar ki acaba ne farkları var içeriklerinin

Neye gore veriyorlar tam bilmiyorum ama benim doktorum 400luk almamı söyledi 500luk ve daha yukarısı tam netlesmemis olsa da meme kanseri riskini artırıyormuş

Bugün kontrole gittik kızlar hayal meyal bir kese göründü yarın yine lan vereceğim ama doktorum -ki kendisine çok güvenirim oğlumun da doktoru- net konuşamadı günüm çok geçmiş olmasına rağmen beta hcg baya düşük

Şimdi dayanamayıp evde test yaptım tek çizgi negatif.moralim bozuldu ama hala bir umut adetim geçsin diye bekliyorum 2 gun var daha adete

Şimdi dayanamayıp evde test yaptım tek çizgi negatif.moralim bozuldu ama hala bir umut adetim geçsin diye bekliyorum 2 gun var daha adete
Canım benim de adetime 2 gün kalan kan tahlilinde negatif çıkmıştı adetim 5 gün geçince 101 cıktı
Sen moralini yuksek tut hayırlısı olur inşallah

Canım benim de adetime 2 gün kalan kan tahlilinde negatif çıkmıştı adetim 5 gün geçince 101 cıktı
Sen moralini yuksek tut hayırlısı olur inşallah
hayırlı olsun sağlıkla kucağına almak nasip olsun inşallah.cok teşekkür ederim inşallah benimde öyle olur.adet olacakmışım gibi ağrılar var bakalım hayırlısı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…