2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Yaaa çok teşekkür ederim, içime su serptiniz. :) inşallah inşallah :)

Canımm çok sevindim sıkıntı olmamasına, iyice rahatlamıştır için

Eevt cnm doktorun ne guzel konusmus dogru boyle pozitif enerji veren doktorlara hayranim

Evet canım Allaha emenetiz. Rabbim güzel günler göstersin hepimize. Bir de yarın yola cıkacağım. Doktor 2 saatte bir mola verin 5-10 dk yürü dedi. Sağlıcakla gidip geliriz inşallah, tüm yolculuk yapacaklar :)

Yaaa çok teşekkür ederim, içime su serptiniz. :) inşallah inşallah :)
Canim valla bi nebze rahatladiysan ne mutlu bana.. guzel dualar ve dusuncelerle her sey cok guzeL olacak insallah
Canımm çok sevindim sıkıntı olmamasına, iyice rahatlamıştır için
valla o kadae rahtldim ki anlatamam.. gittim mutfaga alisveris faln yaptim :) hic bir sey tasitmiyorlardi. Artik paydos dedim. Surekli yatmicam dedim
Ama progestani ikiye cikardi 15 gun en azindan deneyelim dedi :) Beynim donmeseydi iyiydi

Evet canım Allaha emenetiz. Rabbim güzel günler göstersin hepimize. Bir de yarın yola cıkacağım. Doktor 2 saatte bir mola verin 5-10 dk yürü dedi. Sağlıcakla gidip geliriz inşallah, tüm yolculuk yapacaklar :)

Ins cnm
Bizde bu aksam evimize antalyaya doncez kocaeliden 10 saatlik bi yolculuk
Rabbim korusun hepimizin meleklerini

Yolculuk icin de kanamam olmasina ragmen cok uzun yolculuk degil ama kisa yolculuklar yapabilirsiniz dedi.. dediginiz gibi 1.5 -2 saatte bir mola verin gezin uzanabiliyorsaniz arada uzanin vs dedi ben uzun yolculuga cikmicam ama merak ettim sordum

Ayy kıyamam ya bebişin için biraz idare edeceksin artık canım yeter ki iyi olun

Herşeyi denedim canım hiç bişey bastırmıyor doktor ilaç verdi o bile çok etki etmiyor ama yapacak bişey yok sağlıklı olsunlar da bebeklerimiz inşallah. Umarım o kadar uzun sürmez daha çabuk biter

hamişler giriş sayfasını düzenledim kilo çizelgesi ekledim eksik/ yanlış vs şeyleri söyleyin, kilo çizelgesine de eklenmek isteyenler beni etiketlesin

Tabiki büyür beraber siz hiç üzülmeyin. İlk iki doğumum yakın benim 20 ay var aralarında çok güzel oynuyorlar artık

Dusecekse bir bebek ayağından tavana assan anneyi yine düşer düşeceği yoksa da yaparsan yap tutunur bebek.. teslim ol hamileliğin keyfini çıkar ki olacağı varsa zaten tutamazsin

Baskalarini takma onemli olan sen ve esin cocuklarin bence bu konuda kimseye taviz verme kismeti varsa dogar baskalarinin ne diyececegini umursama
Tesekkurler.. zaten zor bulunur süreç insanların acıyarak bakmalarını istemiyorum buna aileler de dahil. İkizlerim doğduğunda artık düşünmedin heralde iyi korun falan arkadaşlar bile böyle söylüyordu. Bu yılı asosyal geçirmeyi planlıyorum eşime doğuracak sam 1 yıl memleket yok doğsun söyleriz dedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…