2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Tesekkurler.. zaten zor bulunur süreç insanların acıyarak bakmalarını istemiyorum buna aileler de dahil. İkizlerim doğduğunda artık düşünmedin heralde iyi korun falan arkadaşlar bile böyle söylüyordu. Bu yılı asosyal geçirmeyi planlıyorum eşime doğuracak sam 1 yıl memleket yok doğsun söyleriz dedim
Hayirlisi olsun canim sizin icin ama bu son bebisler ayri bir tatli oluyor cook gordum cevremden :KK200:

Merhaba kızlar ben arime ufak bir değişiklik oldu diyelim.

Ben de yazdım ama bana da cevap gelmedi yine de devam edeyim yazmaya

Dün bebesi gördük çok şükür hatta kalp atımını da gördük vajinal bakıldı yine. Iki hafta sonra yeniden kontrol var. Genetik testim çıkmıştı bu defa kan sulandırıcı iğne yok çok şükür sadece daha yoğun folik asit ve b12 kullanacağım
Bulantı ve uyku hali hat safhada

Lusi Lusi canım artık bilgileri gireyim
Konya
Yaş 33
2. Gebelik doğunca 22 ay olacak araları şimdi 14 aylık oğlum
Başkent hastanesi
Tahmini doğum tarihi 2 nisan

Dün bebesi gördük çok şükür hatta kalp atımını da gördük vajinal bakıldı yine. Iki hafta sonra yeniden kontrol var. Genetik testim çıkmıştı bu defa kan sulandırıcı iğne yok çok şükür sadece daha yoğun folik asit ve b12 kullanacağım
Selam.. Geçmişinizi bilmiyorum öncelikle iğneden kurtuldugunuz icin gözünüz aydın. Ama ben şeyi anlamadım: "Bu sefer iğme kullanmicam." İğne öyle zamana göre kullanımı değişen bi sey mi ki? (Şuan masada bir kucak hibor 3500 bana bakıyor)

Gözünüz aydın, biz de bebeklerimizi görüp kalp atışlarını duyarız inşallah :) umarım hepimiz sorunsuz bir hamilelik süreci geçiririz :)

Selam.. Geçmişinizi bilmiyorum öncelikle iğneden kurtuldugunuz icin gözünüz aydın. Ama ben şeyi anlamadım: "Bu sefer iğme kullanmicam." İğne öyle zamana göre kullanımı değişen bi sey mi ki? (Şuan masada bir kucak hibor 3500 bana bakıyor)

Canım allah razı olsun öncelikle.

Benim 4. Gebeliğim ilk 2 gebelik 8. Ve 11. Haftada kalbi durdu ve kürtaj oldum. Doktorum genetik test yaptırmami istemişti ama yaptiramadan hamile kaldım oğluma ve önlem amaclı clexane ve aspirin başladık ve doğuma kadar kullandım. Bu defa hamile olmama rağmen yaptırdım genetik testi ve ilaç kullanmama gerek olmadığını söyledi doktorum ama test sonucuna göre folik asidi değiştirdi ve b12 başladı yani zamana göre değil de tet sonucuna göre değişti benim durumlar

Hayırlı olsun gözün aydın canım darısı başımıza kese ve kalp atışı olarak :)

Maşallah kuzum ya nazar değdirme :KK45:
Bizim takvimin altında yazıyor canım bak hamilelik takvimi eklemek için tıklayın diye.. oraya tıkladığında yönlendiriyor seni tahmini Doğum tarihini yazıyorsun tamam diyorsun:KK200:

Ayy galiba bende biraz libido artışı oldu utandım şimdi:KK70:

Canım bilmiyorum ilk gebeliğim benimde ama inşallah olmaz kanama olcak die kendini şartlama. Sıkıntısız geçer umarım :KK60:
Biz kadinlar hepimiz aynisi kafaya takacak birseyler illaki bulursuz bide hamileyken ayri bi hormon Allah eslere bol sabir versin cekilecek gibu diil:KK11:

Aşk olsun arada kaynamıştırrr dur Kız daha alınganlık etme :))
Alınganlık ne ki agladim bile:halay:

Günaydınlar herkese, hepimiz için güzel mutlu bir gün olsun :KK68: gün içinde uyuklayıp duruyorum da ne hikmetse sabahın köründe ayaktayım :KK70:
Aynı durumdayım 2 haftadır, hep yatıyorum , hep bı uyku hali.

Yeni gelen biri olarak üzerime alındım bak şimdi :KK12: çok mesaj olunca kaynamış demek arada:oops: geç bir merhaba ve hoşbulduk olsun o zaman :)
Merhaba canim:anneadayı:ben şu aralar çok alinganim galiba :deli:

Balımmm :KK200::KK200:
Birbirimizi tanıdıkça kaynaşırız zaman geçtikçe kemik kitle oluşur şuan bi heyecanla herkes gelip yazıyor ama azalır o aksiyon sen buna takılma canımsın :KK200::KK19:
Ne bileyim yokmusum gibi arada kaynayınca :KK12:kusmem geldi:63:

Kızlar eşim bana yanaşmıyor daha şimdiden :KK53: korkuyormuş birşey olur diye :sinirli: Bu konudaki önerilerinizi alabilir miyim
Doktorun yanında sor canım .Esin de olsun tabi.Doktordan kendisi duysun sorun olmadigini.en kolay yolu bu.Benimki de hep kuyruğumda, kaçacak yer arıyorum.Ama önceden böyle değildim.

sey ben kendi adima konusacak olursam forumda cok yeniyim:olamaz:
Bildirimde ne gorursem genelde onlara bakiyorum. Kusura bakmayin kalbinizi kirdiysak:KK19:
Daha cok paylasacaklarimiz olacak eminim :KK200:
Kalbimin kırılasi var galiba:halay: üstüme alınıyorum herşeyi.

Günaydın kızlar :) sizin bulantılarınız kaç hafalıkken başladı bende henüz bir şey yok inşallah hiç olmaz:110:

Selam kızlar nasılsınız ? Benim bulantılar fena. Pek iyi değilim
Merhaba kizlar benim 5. Haftada başladı.suan hala devam.kisir ve cacık yiyerek yaşıyorum diyebilirim.ac olunca çok bulanıyor yediğim zaman da pişman ediyor.

Ben sana yazarım sekerim:KK50: Hayırlı olsun yeni buluşmaniz:anneadayı: Ben de coraspin ve solgar B12 bide folbiol kullaniyorum.Coraspini pihtipıhtıicin değil de besin ve oksijen alışverişi daha iyi olsun diye verdi doktorum.

X