2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
İnşallah canım ya biz 13 ay bekledik o yüzden birşey olur korkusu var sanırım eşimin.
Bizde 11 ay beklemiştik, tüp bebek merkezi araştıracaktım nerdeyse. Hatta biliyomusun kızımdaki beklenen doğum tarihi seninkiyle aynıydı 19 nisan :) kızım 14 nisanda geldi. Doktoruna sorarsınız aksi bir durum yoksa eşini rahatlatır :)

Allah bagislasin cocuklarini baskalarin laf soylemeye ne hakki varmis benimde 8 aylik bi kizim var yine hamileyim istemiyordum tabi ama oldu bi kere ama bunu elestirmek kimsenin haddine degil dun ozel doktorda randevum vardi 8 aylik bebegimin var deyince yazik dedi karnindakine de bebegine de deyince ben memnunum kimseyi ilgilendirmez dedim Allah buyuktur canim Allah nasip etmisse o gucu o Sabri da verir:KK200:
Bana ne demeli 3 yaş 18 ay ikiz ve hamileyim. Tüpleri baglatacagim eşin korunmasıyla olmuyor bu iş. Allah başka:-[ sıkıntı vermesn ama tek kayyım milletin lafları kimseye demeden en azından karnım düşene kadar geçirmeyi planlıyorum ve bu kez kesin tüpleri bağlatmayi. Eski Dr Uma gitmeye utanıyorum var mı ya böyle bişey duyan diyecek "yine mi"? Vebalini almak istemem ama eşim aldır dese hic düşünmem heralde .. daha kimseye söylemedim hamile olduğumu eşimden başka bilen yok bakicim bugün rüyasında görmüş bir tek ona söyledim yorucu bir süreç te beni bekler

I
Bana ne demeli 3 yaş 18 ay ikiz ve hamileyim. Tüpleri baglatacagim eşin korunmasıyla olmuyor bu iş. Allah başka:-[ sıkıntı vermesn ama tek kayyım milletin lafları kimseye demeden en azından karnım düşene kadar geçirmeyi planlıyorum ve bu kez kesin tüpleri bağlatmayi. Eski Dr Uma gitmeye utanıyorum var mı ya böyle bişey duyan diyecek "yine mi"? Vebalini almak istemem ama eşim aldır dese hic düşünmem heralde .. daha kimseye söylemedim hamile olduğumu eşimden başka bilen yok bakicim bugün rüyasında görmüş bir tek ona söyledim yorucu bir süreç te beni bekler
Insanlarin bakislari laflari sinir ediyor zaten insani. Benimde esim biliyor tek .Aileden,etraftan soylemedik kimseye. Doktora aile hekimine gittik onlar ogrendi haliyle ama bakislar aciyarak ahh dikkat etseydiniz bu cok kucuk demeler. Olacagi varsa inanki korunsanda oluyo yasayip gordum. Sadece bi hemsire olsun ikisi beraber buyur bikac yil zorlanirsin sonrasi rahat edersin dedi:işsiz:benimkide 9aylik bu arada

Son düzenleme:
Bizde 11 ay beklemiştik, tüp bebek merkezi araştıracaktım nerdeyse. Hatta biliyomusun kızımdaki beklenen doğum tarihi seninkiyle aynıydı 19 nisan :) kızım 14 nisanda geldi. Doktoruna sorarsınız aksi bir durum yoksa eşini rahatlatır :)
Doktordan duymadan inanmayacak sanırım zaten :) Ayy siz tekrar mı Nisan annesi olacaksınız ne güzel yaa:anneadayı:
Kızlar benmde bulantim başladı yemek yiyemiyorum ama bebeğim iyi olsun yeterki ben 4 sene bekledim iki tüp bebek denemem var bi de 8+5 günlükken kalbi durdu minigimin kaybettim inşallah bu sfer sağlıkla kucagma alirim
Amin canım işnalllah sağsalim atlatırız bu zamanları ve kucağımıza sağlıkla alırız bebişlerimizi :KK200:

Doktordan duymadan inanmayacak sanırım zaten :) Ayy siz tekrar mı Nisan annesi olacaksınız ne güzel yaa:anneadayı:

Amin canım işnalllah sağsalim atlatırız bu zamanları ve kucağımıza sağlıkla alırız bebişlerimizi :KK200:
Evet inş tekrar nisan annesi olcam :) çok güzel bir dönem bu dönem. Havanın çol sıcak olduğu dönemde hamile olmak çok zor. Ben hiç bunalmadım ilkinde. Kışın soğuksa giyiniyorsun olup bitiyor ama sıcak öyle değil. Bebek doğacağında da kara kış geçmiş oluyor. Bebek ele avuca gelince de yaz gelmiş oluyor misss :)) ben nisan annesi olmayı çok sevdim yani. Tekrar nisan istedik Allah nasip ediyor inş :)

5. Haftanın sonundan beri başladı. Ölüyorum:KK43: hiç geçmeyecek gibi geliyor bütün hayatımı etkiledi :KK43:
Bende aynen böyleydim kızımda :KK43: öğürmekten bitap düşüyodum. Ben 5 ay kustum ama bazılarının çabuk geçiyor çabuk geçer inş. Biraz tuzlu bişeyler bastırıyo dene istersen. Bi de sade su mide bulantısının artırır demişti doktor. Suyunun içine bir dilim elma bir kaç damla limon atabilirsin ya da sevdiğin bir meyve. Bazende hiç biri işe yaramıyor doğrusu deneye deneye bulcan yani canım

Baskalarini takma onemli olan sen ve esin cocuklarin bence bu konuda kimseye taviz verme kismeti varsa dogar baskalarinin ne diyececegini umursama

Dorduncuye mi hamilesin simdi canim

Birde kızlar aklıma gelmişken sorayım ben bugün 5+1im.. hafta hesabı söylerken 6. Hafta mı diyeceğiz yoksa 5 mi.. Şuan takvimde 6 yazıyor aklım karıştı
Beş.. insan başta çok özeniyor girdiği haftayı söylemeyi. Az daha büyük görünsün, ben daha kıdemli hamile gibi olayim derken baya beş ama. Bi de dört yaşında kardeş mi?:KK16: Annen kaç yaşında ki?

X