2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Benimde canım hiç ev yemeği çekmiyor şaka gibi, hep kahvaltı gibi yiyesim geliyor. Bir de çorba. Canım hiiiç birşey çekmediyse yoğurt yiyorum.
Ben de öyleyim hep kahvaltı türü atıştırıyorum, bu arada hazır çorba pek önermiyorlar aklıma gelmişken söyleyim aklında bulunsun senin de :)

veee 9 gün tatilim başlamış bulunmakta kızlar. kayınvalidemlere gideceğim :) Karadeniz turu planı vardı iptal ettim uzun yola çıkmayım diye.
İyi tatiller canım :) bizim de birkaç şehir planımız var bugün doktora söyledim gidebilirsin hiç sorun değil dedi bakalım hala endişeliyim ama sık sık dinlenerek gideceğim sanırım :)

Ben de öyleyim hep kahvaltı türü atıştırıyorum, bu arada hazır çorba pek önermiyorlar aklıma gelmişken söyleyim aklında bulunsun senin de :)
Hazır çorba eşim kesinlikle yemiyor zaten canım kendim yapıyorum
veee 9 gün tatilim başlamış bulunmakta kızlar. kayınvalidemlere gideceğim :) Karadeniz turu planı vardı iptal ettim uzun yola çıkmayım diye.
Hadi bakalım :)) Bizde ailemle uzun yola çıkacaktık gitmekten vazgeçtim çokta önemli değil zaten :) Bebişlerimizle bol bol gezeriz inşallah

Kızlar cinsiyet tahmini anlatıcam size hadi bi yapın bakalım neler çıkacak şimdi hamile kaldığınız yaşa hamile kaldığınız ayı ekliyorsunz sonra 9çıkarıyorsunz sonuç tekse erkek çiftse kız şöyle ben 26yaşımda temmuzda hamile kaldım (26+7-9) cevap 24 kız yani hadi sizde yapın önceki çocuklarınız içinde deneyin bakalım ne kadarı doğru çıkacak ben çocuğuma denedim doğru çıktı inş buda doğruysa kızım olacak
Yalnız doğum tarihiniz agustos eylül flnsa temmuzdaki yaşınız üzerinden hesap yapınız

Hamile kalınan aydan kasıt son adet olduğumuz ay mı öğrendiğimiz ay mı ?

Merhaba;benim de ptesi 27 olan değerim 209 a yükselmişbugün alt karnımda hafif bir ağrı başladı.sanki adet olacakmışım gibi,yarın bat.sizler de herhangi bir ağrı var mı kozlar?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…