2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Kızlar doktordan çıktım. Çok şükür bebek oluşumu gözleniyor yolk var dedi.Ben asla kürtaj demem dedi. Yamuk falan da değil gayet düzgün normal bir kese deri.Dünkü ultrasonu gösterdim. Bişey Diyemem ama içinde oluşum var boş gebelik değil kesinlikle bekliyoruz dedi bayramda burdayım birşey olursa ara dedi cts günü kontrole gel kalp atışlarına bakalım geç döllenme olabilir çok küçük daha dedi. Düşerse de kendi düşsün 1mküplük su alanı büyük bir düşük olmaz kürtajlık bir durum değil dedi. Allahım sana binlerce kez şükürler olsun. Sizlerden de Allah razı olsun merak edip önem verip cevap yazmışsınız Allah sizinde gönlünüze göre versin. Yinede cts kalp atışı için endişeliyim ama beklediğim için çoooook mutluyum Allahım :dua::dua:
Eki Görüntüle 2180430
Ayy şükürler olsun iyi ki dinlememişsin diğer doktoru moral bozmaktan başka boka yaramadı. Çoook sevindim canım ❤️ güzel haberler ne güzel :))

Merhaba bende katilabilir miyim araniza :) 2019 nisan annesi olacagim insallah bende :)
Hoşgeldin canım kesinleşti demek hayırlı olsun :)
Kızlar bu arada yemek düzeniniz nasıl ? Ben doğru düzgün bir şey yiyemiyorum. Bulantı falan yok ama heyecandan mıdır nedir içim almıyor :KK43:
Bendede yok canım halbuki yemeğe düşkün bir insandım ama maalesef canım hiçbir şey çekmiyor şuanlık. Yiyemeyecek gibi oluyorum yemek falan.

Ayy şükürler olsun iyi ki dinlememişsin diğer doktoru moral bozmaktan başka boka yaramadı. Çoook sevindim canım ❤️ güzel haberler ne güzel :))

Hoşgeldin canım kesinleşti demek hayırlı olsun :)

Bendede yok canım halbuki yemeğe düşkün bir insandım ama maalesef canım hiçbir şey çekmiyor şuanlık. Yiyemeyecek gibi oluyorum yemek falan.
Çoğu kişi aynı durumda demekki canım. En azından süt içiyorum ceviz yiyorum ki yararlı bir şeyler yemiş olayım. Zorla yiyip içiyorum onları da

Plt degerin kac cikmisti son kan tahlillerinde hatrladgn canm?? Bide sen hamile olmadan once biliyo muydun pihtilasmayi yoksa hamile kalnca kan tahlillerinde mi cikti
Plt 329 yaziyo canim kagitta. Benim daha once dusuklerim oldugu icin istemisti doktor. Bu kez hamile kalmadan biliyodum pihtilasma oldugunu

Kızlar 6+3 ken kese gözükür değil mi? Randevuyu ona göre ayarlıcamda. Bildiği şeyleri bile unutuyor insan yaa:KK53:

Canım progestani bana da verdi neden alt kaybetti seni anlamadim ben daha kullanmaya başlamadım yeni aldim
canım benim daha önce kimyasal gebeliğim olduğu için ve uzun uğraşlar sonucu hamile kaldığım için verdi. ben ağızdan kapsül olarak alıyorum ve çok uyku baş dönmesi yapıyor. Ama şikayet etmiyorum razıyım tek bebeğim benimle olsun da :KK200:

harika canım benim ben de bir dahakine 400leri görmeyi umut ediyorum :) ama kan testi yaptırmakta kararsızım.doktor bayramdan sonra ultrason için gel dedi.
İnşallah görürsün canımm, eğer içine dert edeceksen yaptır istersen :) Benden pazartesi için tekrar istedi.

Kızlar bu arada yemek düzeniniz nasıl ? Ben doğru düzgün bir şey yiyemiyorum. Bulantı falan yok ama heyecandan mıdır nedir içim almıyor :KK43:
Bende de bulantı 3-4 gündür başladı , sabah bi başlıyor ne yesem midem yatışmıyor, zaten sırf yemek yemiş olmak için yiyorum yoksa tat alamıyorum , doyduğumu hissetmiyorum acıktığımı hissetmiyorum , tuhaf bir duygu , ama hızında sürekli kusuyordum ondan iyidir böyle idare etmeye razıyım

Bende de bulantı 3-4 gündür başladı , sabah bi başlıyor ne yesem midem yatışmıyor, zaten sırf yemek yemiş olmak için yiyorum yoksa tat alamıyorum , doyduğumu hissetmiyorum acıktığımı hissetmiyorum , tuhaf bir duygu , ama hızında sürekli kusuyordum ondan iyidir böyle idare etmeye razıyım
Bende şükür bulantı falan yok daha, büyük ihtimal stresten yiyemiyorum :KK43: ama zorla yemeye çalışıyorum aç kalmamak için. Bugün 1’de kan verdim o saate kadar bir şey yemedim ona rağmen bir gram bişey istemedi canım :)

Bende şükür bulantı falan yok daha, büyük ihtimal stresten yiyemiyorum :KK43: ama zorla yemeye çalışıyorum aç kalmamak için. Bugün 1’de kan verdim o saate kadar bir şey yemedim ona rağmen bir gram bişey istemedi canım :)
aaa lütfen içimizdeki minnoşlar için aç durmayalım lütfen :)

X