2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar iyi akşamlar birşey sormak istiyorum sizlerin beta hcg değerleri kaç çıkıyor benim bugün 4+5deyim 13.000 civarı çıktı normalmi acaba?

Kızlar benim gögüs hassasiyetim geçti,belimde ağrı vardı geçti, mide bulantım yok başlamadı, baş dönmem yok, yorgunluk ve uyku durumu zaten hiç yaşamadım randevuma 1 hafta var. Aslında bunlar yok diye şükretmem gerekior ama bi an içimi korku sardı bişey olmamıştır bebeğime demi

Kızlar midede şişkinlik ve hazımsızlık yaşayan var mı? Bir öğünü yesem, diğer öğün geldiğinde bile midemi şişkin hissediyorum, yemek istiyorum ama midem dolu gibi geliyor
Bnde var davul gıbı midem
bır hafta bnmde korkma canım bebegın senınle uzme onu

Kızlar ben çok kötüyüm lütfen bişey söyleyin 4+4 günlük hamileyim ya bi insanın hiç bi belirtisi olmaz mı ilk öğrendiğimde kasığım ağrıdı o kadar hiç belirti Yok bi sorun olsa kanamam olur değil mi günüm 1 hafta geçti daha

Canım benim de geçti hiç bişeyim Yok moralim çok bozuk

Bende oyle bende

Gogus hassasiyeti disindakiler bendede yok sadece ara ara kasik agrisi. Rahat ol strese sokma bebisi her bunye farkli tepki veriyor sonucta

Yaa lutfen strese sokma bebisini herkeste belirti olcak diye birsey yok. Ben tup bebek le hamile kaldim bekleme surecinde cogu kiside bel agrisi kasik agrisi oluyor bende yoktu ama cok sukur hamileyim.

Gunaydinn :) tam olarak aynisi basima geldigi icin dun korkudan doktora gittim. Korkma benim hicbir seyim yok. Bebekimin fotografi olmasa ona bile inanmayacagim. Ama cok sukur gorduk bebegimizi. Hic canini sikma. Ben doktora sordum bu iyi bir sey dedi. Ne guzel sikintisiz gecirirsin insallah dedi.

Hiç uyumadım gece birazdan doktoru araycam ne diyim onu da bilmiyorum 4+5 olan bebek te kese görünür mü doktor nasıl anlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…