2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar midede şişkinlik ve hazımsızlık yaşayan var mı? Bir öğünü yesem, diğer öğün geldiğinde bile midemi şişkin hissediyorum, yemek istiyorum ama midem dolu gibi geliyor

Pınarın 0.5 lik sularını içiyorum .. Bende kronikleşti zaten .. Uzunca çalıştığım bir firmada sürekli klozet kullanmak zorunda kaldım odur budur peşimi bırakmıyor ama bebik için canımı sıkmadı değil açıkcası .. Şu an biraz daha rahatım . Birde doktor bilgi versin bakalım ne diyecek .. :KK49:

günlük bol su içmenin yanında kızılcık suyu içmenin de faydası olduğunu biliyorum. Ama şu an mevsimi mi bulunur mu bilmiyorum.

Kızlar benim gobegim aşırı çıktı ya gören gülecek şimdiden hamile havalarına girdin göbeğini sisiriyosun diye
Biliyorum bebek daha çok küçük belki kese ceviz kadar anca vardır. Gazim da yok neyin şişliği çözülmüyor bı turlu. Zayifim bı de saklanmiyo

Kızlar benim gobegim aşırı çıktı ya gören gülecek şimdiden hamile havalarına girdin göbeğini sisiriyosun diye
Biliyorum bebek daha çok küçük belki kese ceviz kadar anca vardır. Gazim da yok neyin şişliği çözülmüyor bı turlu. Zayifim bı de saklanmiyo
Bnmde bi şişkinlik var gaz da deil dediğin gibi ama bu gün inmeye başladı şu dönemde kuru üzüm kadarmış bebeğimiz

Bnmde bi şişkinlik var gaz da deil dediğin gibi ama bu gün inmeye başladı şu dönemde kuru üzüm kadarmış bebeğimiz
Benim ilk başta davul gibiydi galiba o zaman gazim da vardı, bı de folik asit iciyordum. Hatta çatlama belirtileri vardı kasiniyordu yağlar sürmeye başlamıştım. Şimdi o davul indi ama nasıl diyim 4 aylık gebe gibiyim belki 5 aylık.

Benim ilk başta davul gibiydi galiba o zaman gazim da vardı, bı de folik asit iciyordum. Hatta çatlama belirtileri vardı kasiniyordu yağlar sürmeye başlamıştım. Şimdi o davul indi ama nasıl diyim 4 aylık gebe gibiyim belki 5 aylık.
Duruma erken alıştırıyor seni demekki :anneadayı:

Merhaba kızlar uzun aradan sonra herkes nasıl bebişlerden ne haber
Sat 28 eylül benim aynı gün yaklaşık olanlar var mı bi de normal doğum düşünenler kimler ☺️

Merhaba kızlar uzun aradan sonra herkes nasıl bebişlerden ne haber
Sat 28 eylül benim aynı gün yaklaşık olanlar var mı bi de normal doğum düşünenler kimler ☺️
Hoşgeldin benim 27 Eylül. Bı sağlık problemim yok aslında ama çatal fobimden dolayı doktorum sezeryan dedi. Belki bı anda doğum ilerler acilmam olur da cesaret ederim bilemiyorum. Sen normal mi dusunuyosun
Fobi dediğim biraz ağır bı durum en ufak acida bayılıp nöbet geçiriyorum korkudan

Hoşgeldin benim 27 Eylül. Bı sağlık problemim yok aslında ama çatal fobimden dolayı doktorum sezeryan dedi. Belki bı anda doğum ilerler acilmam olur da cesaret ederim bilemiyorum. Sen normal mi dusunuyosun

Evet canım ya ben normal olması için elimden geleni yapıcam kısmet olursa çataldan bende çok korkup utanıyordum fakat ağustosta titriyerek girdiğim kürtajdan sonra bu defa bebeğimi kucağıma almak için hiç utanma korkma olucağını düşünmüyorum artık acısına da Allahım sabrını verir inşallah

Ayy bende cok kotuyum.butun herseyi yasiyorum en agirindan daha ilk bebegime hamileyim esim arada takiliyor daha 2. Var 3. Var sen nasil dayancan diye.aman yok yok ne 2. si bunu dogurayim yeter diyorum

Ahaahaha ben inşallah ikiz olur diyorum bir kere de biter eşim o zaman üçüz olsun diyor yani o da 3 düşünüyor :)

X