2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

0-5 referans aralığında 9 çıktı . Resimledim şu şekilde .

Eklentiler

• 430F56FF-AF7B-4003-B334-B0A21F251EFF.jpeg
    49,2 KB · Görüntüleme: 66
Beni de yazar mısınız acaba doğum yapcağım yaşımımı söyliyim. Seneye tammuz 27 oluyorum sat 15 ekim doğum zamanım 22 tammuz 2018

Benimde şuan çok kötü kasıklarım ağrıyor kızlar adliyede işim vardı oraya gittim geldim 45 dk geldiğimden bu yana yatıyorum

selam güzel anne adayları benim de adet tarihim geçti haftasonu olacaktım ama olmadım bakalim yarın ne olur sağlık odağına gidip test veresim var..aslında benim yumurtam çatlamıyordu Lh hormonum düşük o yüzden bu ay tedaviye başlayacaktım doktor adetin 3. gel dedi ama bir adet olamadım o yüzden ben de acaba mi diyip bugün test alıp yaptım negatifti

Ölçeklendirme farklıymış canım ama bende seninle aynı endişeyi taşıdım bak benim lökositle beraber nötrofil de yüksekti, tanıdık bi doktora sordum ufak bi enfeksiyon göstergesi sorun değil dedi. Kadın doğumcu yorum bile yapmadı, test sonuçlarınız güzel dedi. O yüzden endişe etme bence. Öncesinde gribal bi hastalığın mı vardı seninde? Bol bol c vitamini al portakal limon falan.

0-5 referans aralığında 9 çıktı . Resimledim şu şekilde .

Gribal değil ama gebelikten önce yek dozluk bir antibiotik kullanmıştım eritrosit yüksekti Yarını iple çekiyorum bakalımmne diyecek hekim .. Çok teşekkür ederim içime su serptin

Lısteye yarın devam ederım ınsAllah şu an yatıyorum müthiş agrım var
Bu hemorit hiç böle agrımamıstı
Bıde kanama olmasa dahamı kötü olur bılemıyorum karnım aç canım birsey istemiyor
agrı kesıci aldım dua edın cabuk geccın
Aldıgım folık asıtte de tetıklemiş olabılırmı bır fıkrınız varmı kızlar
Progestan tetıklermiş onu bılıyorum almak zorundayım onuda ne yapıcagımı sasırdım

Gecmis olsun cnm Allah sifa versin tez zamanda.

Gecmis olsun cnm

Iyi aksamlar kizlar bir tek bende bir sey yok galiba asiri enerji var. Hareketlerime dikkat ederek kendi kendime bogustum resmen evin icinde simsi ufak tefek cinayetleri izleyip uyuyakalabilirim sanirim :)

Birisi gebelik belirtilerini sormustu,

Gogus hassasiyeti ( kisa sure sonra bitti)
Asiri gaz (kisa sure sonra bitti)

Su anlik baska bir sey yok. Bugun bebegi gormesek elbette asiri uzulecektim ama zaten belirtim de pek yoktu diye kendini avutacaktim herhalde

Aaa simdi okudum canimm :/ gecmis olsun. Hastaneye mi gitsen bi acaba... dinlen de bol bol

Gribal değil ama gebelikten önce yek dozluk bir antibiotik kullanmıştım eritrosit yüksekti Yarını iple çekiyorum bakalımmne diyecek hekim .. Çok teşekkür ederim içime su serptin

Cansuu canini sikma. Benim o degerlerim hep yuksektir. Biz diyabetliler enfeksiyonlarla icli disli yasariz. Bol su. Bak baska caresi yok. Ama ictigin suya dikkat et. Damacana su alma. Doktor tavsiyesidir bu. Onlarda surekli kullanildigi icin enfeksiyona yol acan mikroplari organizmalari icinde barindiriyor. Nestle ic sana tavsiyem nestle pure life. Al 5 litrelik ve bitirmeye calis

Ah canim benim, git bence erteleme. Belki agrini acini gecirecek oneride bulunurlar

Bi doğum hastanesi aciline gitsen aslında, evde durdukça da moralin bozulacak, endişeleneceksin. Umarım bi şeyin yoktur
Yarın arayım bakalım ne derler yurt dışındayım
Ha deyınce randevu vermıyorlar
İç çamaşırı kan olmuş ödüm koptu
vajinal sandım şükür oda hemoroıttenmiş
Yavrum buyusunde saglıklı dogsunda katlanırım ben
Acıya agrıya

Pınarın 0.5 lik sularını içiyorum .. Bende kronikleşti zaten .. Uzunca çalıştığım bir firmada sürekli klozet kullanmak zorunda kaldım odur budur peşimi bırakmıyor ama bebik için canımı sıkmadı değil açıkcası .. Şu an biraz daha rahatım . Birde doktor bilgi versin bakalım ne diyecek ..

Kızlar yaa tek taraflı kasik ağrım var sol tarafimda aksamdan beri. Bugün şikayetim çok oldu. Bu agri neden oldu ki ordan çıkmıyor ağrı

Canım sat 1 Ekim.yaş 29.Beklenen doğum tarihi 8 agustos

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…