2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Merhaba ceylin, benimde öyle lekelerim oluyordu. doktorum şiddetli bir kanama olmadan telaş yapmana gerek yok dedi. Eğer içini rahatlatacaksa doktoruna yaz danış istersen. Progestanı ben de başından beri kullanıyorum,

Bu arada gaz problemi ben de çekiyorum arkadaşlar ne yesem 2 saat sonra acıkıyorum iyicene de kilo almaya başladım siz nasıl idare ediyorsunuz gaz sorununuzla ?
Sağol canım cevabin için. Doktorumun numarasi yok. Çok şükür şimdilik kanamamda yok inşallah da olmaz. Baya evham yaptım bi sorun olmaz umarim. İnşallah sağ sağlim kucağımıza alırız bebeklerimizi

Sağol canım cevabin için. Doktorumun numarasi yok. Çok şükür şimdilik kanamamda yok inşallah da olmaz. Baya evham yaptım bi sorun olmaz umarim. İnşallah sağ sağlim kucağımıza alırız bebeklerimizi

Amin inşallah sağlıkla.
o lekeleri görmek sinir bozucu oluyor ama doktor beni öyle rahatlatınca inan çok fark ediyor. seninki de geçecektir Allah'ın izniyle

Hayırlı akşamlar hanımlar ya birşey sorucam ayıptır söylemesi çok gazım var bu kanuda ne yapabilirim bir bilgisi olan var mi acaba

Bende de aynı canım Karnım 5 aylık sanki sisip duruyor :110:

Gaz sorunu bende de var ya... ve hiç bir çare bulamadım :KK43:

İyi geceler kızlar bnm gaz olunca bn genlde üzerine yatıyorum sıcak tutmak iyi geliyo rahatlatıyo yada wc ye gidip uzun uzun boş boş oturuyorum piskolojik olarak rahatlıyorm :oops:
Sıcak tutmak iyi gelir ayak altına sıcak su torbası fln

ayprensesii ayprensesii ben de 7+5 te kalp atışını duydum. Ekleyebilirsin canım. Rabbim hepimizin hakkında hayırlısını nasip etsin inşallah :dua:

Ben de doktoruma hep aklıma takılan x-ray cihazından geçip geçmeme olayını sordum. Eşim çok takıntılıydı. Doktorum hiç farketmez dedi. İçin nasıl rahat edecekse öyle yap dedi. Belki aklına takılan vardır:KK66:
Bende bunu merak ediyordum artik rahat rahat gecerim o zaman guvenliklere aciklama yapmak zorunda kalmam

ayprensesii ayprensesii Canım pazartesi lekelenmem ve ağrım oldu kontrole gittik miniğimizin kalp atışını duyduk 6+5 dik ultrasona göre. Lekelenmelerin sebebi bebişimizi kesesine çok yakın 4mm bi kanama var düşük tehlikesi var dedi ve progestan verdi. Kalp atışı düşük tehlikesi derken günde kaç defa alacağımı sormayı unuttum eczacı günde 3 kez alacaksın dedi. Bu sabah 1 tane ağız yolu ile aldım yan etki yapıyor galiba bu ilaç sağ gözümde görme bozukluğu oldu ışık parlaması gibi. Benim hiç mide bulantım ve kusmam yoktu ilaçtan sonra 2 side oldu. Ağızdan almayı bırakıp vajinal mi almalıyım ? Progestan kullanmaya devam edenler günde kaç defa alıyorsunuz? Çalıştığım için günde 3 kez fitil kullanamam ben
ben günde 2 kez alıyorum canım ağızdan ufak bi baş dönmesi yapıyor bende sadece
Kizlar aranizda kilo alan var mi kimler ne kadar kilo aldi yazar misiniz ☺
yarım kilo aldım ben :)))

Çok zor geceden çok zor sabaha kızlar.. Bebegım ilk defa bu kadar zorladı sanırım beni :KK43: gece üçe kadar bulantım hat safhadaydı hiç geçmedi biraz önce uykumdan ögürerek uyandım esım her yeri parfüm kokusu yapmış bir kaç saatlık uykum zehır oldu sımdı salona geldım burda uyumaya çalısıcam :KK43: :KK43: ögürmekten boğazlarım agrıyor :KK43:

Çok zor geceden çok zor sabaha kızlar.. Bebegım ilk defa bu kadar zorladı sanırım beni :KK43: gece üçe kadar bulantım hat safhadaydı hiç geçmedi biraz önce uykumdan ögürerek uyandım esım her yeri parfüm kokusu yapmış bir kaç saatlık uykum zehır oldu sımdı salona geldım burda uyumaya çalısıcam :KK43: :KK43: ögürmekten boğazlarım agrıyor :KK43:
Ay o parfum kokusu beni de öldürüyor adama sıkma diyorum siseyi alip koridorda sıkıyor o koku aksam bile burnuma geliyo igrenc igrenc.Ee bunu bana sen almistin simdi begenmiyorsun diyor .Daha adapte olamadi bu konularda .

Geçmiş olsun hiç yaşamadım bence eşiniz evde yokken parfümleri saklayın allah şifa versin

Kızlar ben Marmariste özel bir hastaneye gidiyorum ve atın 19unda sesli kalp atışı duyduktan sonra inşallah memlekete gidicem yani 2.5 aylıkken.Eskişehire..Orda yaşayan veya doktor önerisi olan var mı?Doktorum burda ben Eskişehirde Nasıl olcak bu iş bilmiyorum.Var mı bilgisi olan.Testler falan varmış sanırım sonra.
merhaba ben eskişehirde acıbademe gidiyorum. dr hulusi beye şuan için memnunum.

Günaydın tatlı anneler :KK200:

Gecmis olsun. Bana gecmis gebeligimde o kanamalardan cok fazla olmustu doktorum bir tane sabah iki tanede aksam at vaginaya demisti. Yarim saat uzan yataktan kalkmadan at birsey olmaz. Yada igne iste odaha etkili hem. Hapa devam edeceksen eger mutlaka eldiven kullan ben elimi sabunla yikadigim halde mantar olmustum :KK43:
Sağol canım tavsiyen için eldiveni unutmam.

Çok geçmiş olsun iğnede verdi mi haftalık canım
Bana söylenen 200mg sabah ve yatarken alttan
100mg sabah akşam yatarken
yok canım iğne vermedi 100 mg lık kapsülden verdi. Dünde alttan alamadım ağız yolu ile aldım aldığım gibi çıkardım hiç bi faydası olmadı

ben günde 2 kez alıyorum canım ağızdan ufak bi baş dönmesi yapıyor bende sadece

yarım kilo aldım ben :)))

ağızdan alınca geri çıkarıyorum. Bir yazı okudum progestanla ilgili sadece rahim duvarını kalınlaştırıyormuş, düşük olacaksa engelleme için hiçbir etkisi yokmuş Piskolojik olarak gereksiz geliyor bana

X