Popüler Konu 2025 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Benim de geçen olmuştu kahverengi akıntı canım progestan yutuyorum günde 2 tane şuan geçti bile ama kullanmaya devam ederim bende acile gittim gider gitmez kanama nasıl diye baktılar hiç birşey olmadığı halde ultrasonla kontrol edip tahlil aldılar yatış verdiler yani gittiğin hastaneden kaynaklanıyor galiba ilgi alaka ben devlete gittim ama doğum hastanesi olduğu için ilgileniyorlar öyle daha küçük düşer falan demiyorlar doktoruna Bi sor fitil olarak mı önerecek yutmanı mı önerecek
Evet hastane gerçekten çok ilgisiz her seferinde böyle neyse ki kadın doğum doktoru biraz daha iyiydi. Çok teşekkür ederim stresim azalıyor sizlerin yorumlarını okudukça.
Doktoruma danışayım ben en iyisi 🥹🥰🙏🏻

Bugün 7+2 yolk sac var embriyo var ama hala kalp atışı yok 10 gün sonra tekrar gel geç döllenme olabilir dedi ama çok korkuyorum 😔

Bugün 7+2 yolk sac var embriyo var ama hala kalp atışı yok 10 gün sonra tekrar gel geç döllenme olabilir dedi ama çok korkuyorum 😔
Gonlunu ferah tut arkadasim insallah bebisinin kalp atimini duyucaksin 8. Hafyada duyan cok olmus doktorumda bana 8 de duyarz demisti takma kafani olumsuzu dusunme Allahin izniyle duyucaksin bebeginin kalbini bizede soyliyceksin bizde sevinicez seninle beraber

Guzel anne adayı arkadaslarim birsey sormak istiyorum ben 5+2 de kontrole gittim keseyi gorduk ama yolk sacdan bahsedilmedi bende gormedim ne zaman gordunuz siz arkadaslar

Guzel anne adayı arkadaslarim birsey sormak istiyorum ben 5+2 de kontrole gittim keseyi gorduk ama yolk sacdan bahsedilmedi bende gormedim ne zaman gordunuz siz arkadaslar
Ben 7+4’de kalp atışıyla beraber görmüş oldum. Bana da 5+4’de boş gibi demişti doktor.
Bi de vajinal ultrason yapılıyo benim yaşadığım yerde, bunu da belirtiyorum ki, karından daha da geç görülebilir.
Canınızı sıkmayın hiç :KK200:

Ben gittigimde bana da bahsetmemişti sonra 7+2 olduğumda gittim kalp atışını ve bebeği gördüm. Endişe etme inşallah bebisinle en güzel şekilde tanışırsın 🥹🙏🏻

Ayyyy hadi güzel haberlerle gel canim mutlaka yaz merak ederiz. Dualarim seninle 🥰🥰🥰 bende Çarşamba gunu gidecegim kan ve idrar vermiştim onlarin sonucuna bakacağız 🙃
Çok teşekkür ederim canım hemen yazacağım çıkar çıkmaz ❤️🌸 evet evet tahlilleri bende yaptırdım onlara da bakıcaz ya bende akıntı çok fazla su bi kaç gündür enfeksiyon mu var acaba bi soracağım onu sizler de var mı arkadaşlar

Çok teşekkür ederim canım hemen yazacağım çıkar çıkmaz ❤️🌸 evet evet tahlilleri bende yaptırdım onlara da bakıcaz ya bende akıntı çok fazla su bi kaç gündür enfeksiyon mu var acaba bi soracağım onu sizler de var mı arkadaşlar
Bekliyorummm ❤️ Bende göğüs hassasiyeti ve uyku dışında hic bir sey yok akıntı ara sira oluyor bazen şüpheleniyorum birsey mi oldu acaba diye normal dimi benim bu hallerim 🙈

Ben de progrestan akıntıya sebep oluyor. Herhangi bir ilaç kullanıyor musun?

Bekliyorummm ❤️ Bende göğüs hassasiyeti ve uyku dışında hic bir sey yok akıntı ara sira oluyor bazen şüpheleniyorum birsey mi oldu acaba diye normal dimi benim bu hallerim 🙈
Çok normal kuzum bu bebişler bizi nasılda kaygılandırıyor ah bi kucağımıza alalım mıncırırız onları 😂❤️

X