2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Günaydın kızlar sabah bi ürperti geldi uyandım titriyorum üşüyorum aslında sıcak terlemişim ama ürpermekten hareket edemiyorum

Günaydın kızlar; d vitamini eksiği çıkan var mı aranızda? Varsa doktorunuz kullanmanız için vitamin verdi mi? Ben sonuçlarımı bugün aldım referans aralığı 30 dan başlıyor benim sonuç 14. Çok mu düşük bu mutlaka damla kullanmam gerekir mi? Bilgisi olan varsa yazarsa sevinirim. Doktor ile henüz görüşemedim.

Ay o parfum kokusu beni de öldürüyor adama sıkma diyorum siseyi alip koridorda sıkıyor o koku aksam bile burnuma geliyo igrenc igrenc.Ee bunu bana sen almistin simdi begenmiyorsun diyor .Daha adapte olamadi bu konularda .
Benimkide olamadı çok güzel haşladım ama öğütmekten boğazım açıyor hala uyuyamadım koca gece uç saat uykula duruyorum :KK43: ve bıraz bısı atım azıma belkı duzelıırım dıe mutfağa girdim öğürerek çıktım :KK43: ben daha dun yemek yaptım mutfakta sımdı napcam kara kara düşünüyorum :KK43:

İnşaallah güzel haberlerle gelirsiniz yarın doktordan. Benimki de 1.84 cm. yazıyor sanırım 11 mm falan oluyor.
Günaydın arkadaşlar, doktordan geldik, kese 11,2 mm olmuş , yolc sac oluşmuş, doktor her şey yolunda dedi, ama benim miniğim grubun en küçüğü sanırım ve hatta ağustos annesi görünüyorum, tam 12 gün geç döllenme görünüyor, tahmini doğum 08.08.2018 görünüyor, oğlum da 09.09. 2016 istesek olmaz dedi doktor da, bakalım hayırlısı, ben kalp atışı için daha 2 hafta bekleyeceğim. İnşallah hep sağlıklı haberler alırız.

Günaydın kızlar; d vitamini eksiği çıkan var mı aranızda? Varsa doktorunuz kullanmanız için vitamin verdi mi? Ben sonuçlarımı bugün aldım referans aralığı 30 dan başlıyor benim sonuç 14. Çok mu düşük bu mutlaka damla kullanmam gerekir mi? Bilgisi olan varsa yazarsa sevinirim. Doktor ile henüz görüşemedim.
genelde düşük çıkıyor yurdum insanında, ilk gebeliğimde kullanmıştım ben, hatta doğumdan sonraki ilk 3 aya kadar.

Günaydın kızlar. Benimde bu cumartesi rutin kontrolüm var. İkili testi soracağım doktoruma ve tarih alacağım.

Birde bende kalça ağrısı başladı daha şimdiden. Aile hekimi ve devlet hastanesi doktoru çok erken dedi. Çok erken demekten başka bi şey yapmadılar. Bakalım bu doktor ne diyecek. Korkmaya başladım.

Günaydın arkadaşlar, doktordan geldik, kese 11,2 mm olmuş , yolc sac oluşmuş, doktor her şey yolunda dedi, ama benim miniğim grubun en küçüğü sanırım ve hatta ağustos annesi görünüyorum, tam 12 gün geç döllenme görünüyor, tahmini doğum 08.08.2018 görünüyor, oğlum da 09.09. 2016 istesek olmaz dedi doktor da, bakalım hayırlısı, ben kalp atışı için daha 2 hafta bekleyeceğim. İnşallah hep sağlıklı haberler alırız.
Gözün aydın cnm dr mu tahmini tarhini söyledi..

Günaydın kızlar. Benimde bu cumartesi rutin kontrolüm var. İkili testi soracağım doktoruma ve tarih alacağım.

Birde bende kalça ağrısı başladı daha şimdiden. Aile hekimi ve devlet hastanesi doktoru çok erken dedi. Çok erken demekten başka bi şey yapmadılar. Bakalım bu doktor ne diyecek. Korkmaya başladım.
Geçmiş olsun cnm inşallah önmli bişey deildir. Normalde varmıdı bel kalça ağrın?
Devlt dr ne dicek ztn olursa gel geçmezse gel demekten başka ağrıyı çekerken öneri yok sonra gel derler inş özel dr bilgi verir..

Hayirlisi olsun canim iyi Haberlerle İnşallah :KK200::KK200:

Kızlar cok sukur kalp atışlarını duyduk şimdi çıktık doktordan hafıf belli belirsiz kanama alanı var dedı rapor vereyim dedi dınlenıcem haftaya tekrar gıdıcez ınş darısı diğer arkadaşlara
Canımmm bebeğin miii olacak çok sevindim. Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah :KK36:

X