2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Canım benimde kızım yeni 3 yaşını bitirdi 4 e girdi bende aynı kızımı sanki çok ihmal ediyormuşum gibi geliyor çok halsizim yerimden kalkmak istemiyorum kızım sürekli biseyler istiyor bide babası olmayınca iyice bana sardı nasıl baş edicem bende bilmiyorum

Bendede var iki tane küçük 4,5 yaşında ama haksızlık olarak düşünme mecbursun yapacak bişi yok bu günlerde geçecek allah sağ sağlim Doğum nasip etsin hepimize

Hastanede mi yoksa özel muayenehane mi.Ben 3 ay kalıcam çünkü eşim görevde olacak.Parası farketmez benim doktorumunda o civarda zaten.

Nereye gidiyor eşin canım, benimkide gidecek yakında yurt dışında çalışıyor.bakalım hayırlısı.
Denizaltı gemisinde asker eşim göreve gidiyor.Akdeniz harekatı görevine.O yüzden ben de memlekete mecbur.İşimiz zor ama Allah sağlık versin inşallah çabuk geçer.

Yaa yerim onu masallah kuzuya
ayprensesii kalbimizi 6+6 da duyduk ekler misin canim

Kizlar burasi - 9 derece okuldan gelirken dondum resmen o kadar da iyi giyinmistim kendime gelemedim hala titriyorum

Annemle eşimde girdi annemin ilk torunu olacak çok heycanlandı :) Allahım hepinize yaşatsın ve sağlıcakla kucaklarımıza aldırsın hepinize duacıyım canım benim
Allah razı olsun canım benim benimde annem çok heyecanlı ılk defa anane olacak Rabbim kucagımıza aldığımız hayırlı gunlerı de göstersin inşallah

Kizlar burasi - 9 derece okuldan gelirken dondum resmen o kadar da iyi giyinmistim kendime gelemedim hala titriyorum
Marmaris gibi bir yerde ben de donduysam düşünün artık.Hala ısınamadım.Daha kalın ne giymek lazım bilmiyorum.Grip olmayalım da.

Ben varım:) Yalnız değilsin. Bende mide bulantısı vs yok ama çok halsizim ve hep uykum var. Sabrım da azaldı sanki. Elimde olmadan minnacık çocuğa bağırıyorum sonra da üzülüyorum. EN kötüsü kucak istediğinde kucağıma alamıyorum

Marmaris gibi bir yerde ben de donduysam düşünün artık.Hala ısınamadım.Daha kalın ne giymek lazım bilmiyorum.Grip olmayalım da.
Allah korusun tek eksigim atki almamıştım bicak gibi kesiyor ayaz insanin ellerini yüzünü .Benim kendimi korumam da yetmiyor yarin kesin ogrenciler hasta gelcek

Herkese merhaba. Bende tüp bebek ile ikizlere hamile kaldım şükürler olsun. Doktorum tüp bebekçi olduğu için mi bilmiyorum ekstra hiçbirşey söylemedi. İyi yıka sebzeleri, iyi pişmiş et ye ve folik aside devam. Burda okuduğum maydanoz nane yasak filan derken korktum açıkcası. Doktorum kongrede olduğu için yardımcısı baktı 6+5te kese ve kalp atışını duyduk. İkisinin kalp atımı arasında fark vardı sanki. Haftaya cuma 8. Hafta bitince birde kendi doktorum bakıcak. İnşallah güzel haberler alırım ondanda. Daha çok başındayız ama ben kalp atımlarını duyduktan çok korkuyorum birşey olacak diye. Ya siz?

Hayırlı olsun Rabbim tamamina erdirsin .Dr lar yoğun tempoda genelde sormadan soylemiyor.Ben dr a giderken sorularimi not alıyorum soruyorum teyit ediyor doğru mu dedigim seyleri .Az pismis et yasak ozellikle disarda yememeye calisin ilk aylar ya da guvendiginiz yerlerde yiyin .Her gun kalsiyum ihtiyacinizi karsilamaya calisin sut yogurt yumurta ...ceviz mutlaka yiyin omega 3 bebegin gelisimi icin onemli .Bitki çaylarından uzak durun tehlikeli olabilir genelde en masum ihlamuru oneriyorlar herhangi bir grip va durumunda .Salatada yedigin maydonoz naneden korkma .Burdaki kasit cerez gibi demet demet yemek .Ac kalmayin ve bol su icin .Su kasik agrisini da hafifletiyormus dr um soyledi .Aklima gelen bunlar canim

Hayırlı olsun inşallah ikisini de sağlıklı bir şekilde kucağına alırsın. Hepimizin böyle korkusu var kalp atışını duyduktan sonra da endişeler bitmiyor. Her seferinde acaba bu sefer de duyabilecek miyim acaba iyi mi diyoeuz. Hareketlerini hissedene kadar devam etcek bu durum sanırım.

ayprensesii Canım pazartesi lekelenmem ve ağrım oldu kontrole gittik miniğimizin kalp atışını duyduk 6+5 dik ultrasona göre. Lekelenmelerin sebebi bebişimizi kesesine çok yakın 4mm bi kanama var düşük tehlikesi var dedi ve progestan verdi. Kalp atışı düşük tehlikesi derken günde kaç defa alacağımı sormayı unuttum eczacı günde 3 kez alacaksın dedi. Bu sabah 1 tane ağız yolu ile aldım yan etki yapıyor galiba bu ilaç sağ gözümde görme bozukluğu oldu ışık parlaması gibi. Benim hiç mide bulantım ve kusmam yoktu ilaçtan sonra 2 side oldu. Ağızdan almayı bırakıp vajinal mi almalıyım ? Progestan kullanmaya devam edenler günde kaç defa alıyorsunuz? Çalıştığım için günde 3 kez fitil kullanamam ben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…