2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

En iyisi terslemek canım bunları çaktırmadan lafını söyliceksin ne güzel bulanmıyor demek varken illa soruşturuyorlar
Benim ilk hamileliğimde başta ilk 2-3 hafta midem bulanmamıştı herkes bana sen hamile olduğundan emin misin acaba psikolojik olarak hamile mi sanıyorsun kendini falan demişlerdi hatta birisi sen hamile olamazsın büyük ihtimalle yanılıyorsun demişti içime kurt düşmüştü sabaha kadar ağlamıştım uyku tutmamıştı eşim dayanamadı sabah 6 da eczane bulup gebelik testi almıştı bakmıştım içim rahatlamıştı. Şimdiki ise bulantı dan geçilmiyor

aynı aynı bizimde 5 yıldır olmuyor çocuğu olmayan bi akrabam vardı her ay arayıp soruyordu korkuyordu kendinden önce hamile kalcam diye çocuğu oldu kendinin ondan sonra arayıp sormuyor rahatladı. demekki ortamlar değişsede insanların cahillikleri değişmiyor. bu derdin Allahtan geldiğini anlamayan asalaklar az etmediler ah ah içim çok dolu sinirleniyorum bizde duyurmadık sadece annem falan biliyor ama biran öncede duyurmakta istiyorum duyurmamakta :) hani kısırdık ya çocuğumuz olmazdı ya işte oldu ben hamileyim demek istiyorum ama sonra nazardan çok korkuyorum bakalım inşallah hayırlı sağlıklı devam ederse 3 aydan sonra duyurruz

kızlar bi sorum varr ikili test için dr tam olarak size kaç hafta kaç günlük iken gel dedi benim dr 20-25 aralık arası dedi eşim 15-20 aralık dedi dior 20aralıkta gidicez 10+3 olucam erkenmi acba
Beni 14 aralıkta çağırdı 2li test yapılacak diye biliyorum ve ben o gün 10+6 olacağım demek ki normal.

Güzel haberler var yine kızlar gözümüz aydın:) inş hep böyle devam eder. Şu etrafın laf söylemesi konusu bende de var. Sürekli bulantın kusman var mı sorusundan çok daraldım. Aynı kişiler tekrar tekrar sorunca gıcık oluyorum artık. Çok şükür olmadı bulantı ve kusmam. Sadece mide yanmam ve iştahsızlık oldu 15gün filan. Şimdi de aşırı yiyemiyorum ama aç da kalmıyorum. Benim sıkıntım su içmemek. Eşim çok kızıyor. O yaklaşık 3lt filan içer yani. Ben bazen 1lt anca içiyorum. Off kendime koca şişe alıyım okula götüreyim bari onu bitirip geleyim eve diyorum

kızlar bi sorum varr ikili test için dr tam olarak size kaç hafta kaç günlük iken gel dedi benim dr 20-25 aralık arası dedi eşim 15-20 aralık dedi dior 20aralıkta gidicez 10+3 olucam erkenmi acba
merhaba genelde 12. haftada cağırıyorlar benim ikinci bebegim olacak inş. ,tanıdık dr unuz varsa bi ona danısın erken cagırmış sanki

ben şimdiden 2 kilo almışım sağlıklı beslenmeye çalışıyorum ama napim cnm ekmeksizde doymuyorum aç mı kalim
Al bendende o kadar doymuyorum özellikle peynir gibi şeyleri tuzlu şeyleri çok yiyesim var bak söylerken bile ağzım sulandı hem doymuyorum hemde çabuk acıkıyorum zaten müsaitim kilo almaya napıcam bilmem 20 kilo alırım garanti

Ben de bulantılarımdan su içemiyorum . İdrar yolu enfeksiyonum almış başını gitmiş . Perşembe kontrolüm var kesin antibiotik yazacak Kusana kadar su içmeye başladım bugünden itibaren

Slm kizlar nasilsiniz masallah nuhabbetler almis basini gitmis

Kilolardan bahsedilmis oglumla 48 kilo ile hamile kaldim 59 kilo ile doguma girdim 11 kilo aldim bu sefer 49 kilo ile hamile kaldim su an 50yim hedefim 60i gecmemek

Ahh ahh geri kafalilarin baskisi insanin psikolojini de bozuyor bende cok cektim ilk cocugum tedaviyle oldu olmuyo mu niye olmuyo sorun kimde sunu yapin hocaya haciya gidin vir vir vir bi suru seyy
Bitmiyo kizlar bitmiyo oglumu dogurdum bu kez ikinciyi cok bekletme hemen yap bak yine olmaz vucut alisir istemez gebeligi bilmem neler

Ben de bulantılarımdan su içemiyorum . İdrar yolu enfeksiyonum almış başını gitmiş . Perşembe kontrolüm var kesin antibiotik yazacak Kusana kadar su içmeye başladım bugünden itibaren

Ay sorma canım bende de idrar Yolu enfeksiyonu çıktı. O yüzden de çok içmeliyim aslında ama derste unutuyorum aklımdan çıkıyor hep. Teneffüste alırım filan derken bi bakıyorum son derse girmişiz bu günden itibaren başlayalım o zaman beraber su içmeye:))

Bosver sen o cahilleri onlarin ici de fesat olur saklayabildigin kadar sakla canim

Bencede başlayalım canımm Henüz 3 bardak içebildim şimdiye kadar Kendimi zorlamasam 3 gün yeter bana aslında

Okulda da wc cok sorun ya hele benim icin ek binadayiz cocuklarin gittiği wc ye gidiyoruz onu da midem kaldirmiyor bugun gitmeden geldim eve

Benide 10+2 de çağırdı ama ikili test falan demedi hiç sizin randevu tarihi daha yakınmış sizin olursa benimde bakılır heralde. Yoksa 2 hafta sınra bir daha gel demez heralde

Beni 12+ da çağırdı. Biraz da işime geldi belki cinsiyet daha belli olmuş olur söyler diye.

Ben de diyorum arada eşime cami minaresine çıkıp duyurasım var... oldu mu ben de hamileyim diye bi çemkiresim var lüzumsuz insanlara ama tutuyorum işte kendimi

Benide 10+2 de çağırdı ama ikili test falan demedi hiç sizin randevu tarihi daha yakınmış sizin olursa benimde bakılır heralde. Yoksa 2 hafta sınra bir daha gel demez heralde
2 hafta sonra mı çağırır sanırm bilmiyorm kii

Beni 12+ da çağırdı. Biraz da işime geldi belki cinsiyet daha belli olmuş olur söyler diye.
Erken mi acba ya arasam sorsam iki kişi bi lafı anlamadınızmı der

Yarın inşallah biz de kalp atışını duymak için gidicez... kalp atışını henüz duymayan çok kişi kalmadı galiba... bizim doktor 5+5 te keseyi görünce 2 hafta sonra gelin dedi 7+5 te inşallah duyarız. Cihazlardan herhalde artık bebişler 6. Haftalarda duyuluyor.. ne güzel... önceden 8. Haftadan önce duyulmazmış. Büyük ihtimal cihazların hassaslığından. Çok şanslıyız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…