2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Şimdi diyor ki bu ramzi kardeş karından görüntüde solda görünüyorsa bebek erkek. Kesenin içinde sağa yakınsa kız. Seninkine baktım tekrar ortalamis
Benimkide en son ortadaydı benle birlikte yatışta sanırım :) çarşamba günü bir gelemedi doktora gitseydim iyi haber alsaydım dünyalar benim olacak bakalım o zaman nerede olacak tospam :))

Son düzenleme:
Sağol canım ya Allah yardım etsin bize walla:) yarın doktoruma uğrarım bu konu ile ilgili

Naneyi bnde ilk defa duydum ama maydonoz ve dere otu diyetisyenim bna çok önceden yasaklamıştı doğal rahim temizleyiciymiş... yeşil çay da yasak..

Biz bildiğimizi söyleyelim de isteyen uygular istemeyen uygulamaz cnm.. herşeyin bi bahanesi olur mutlaka...yeter ki bilinçli yapılan bişey olmasın...allah hepimizn evlatlarını korusun

Şimdi diyor ki bu ramzi kardeş karından görüntüde solda görünüyorsa bebek erkek. Kesenin içinde sağa yakınsa kız. Seninkine baktım tekrar ortalamis
Kesenin içindeki yerimi önemliymiş ben rehimdeki die biliyodum

Bakin kizla ramzi teorisine ait bi foto buldum. benimki kiz ozaman :) bedef seninkide pembis ozaman :)
Ben bişey anlamadım rahim içindeki pozisyona göre mi tehmin ediliyormuş rahimdeki kesenim yerine göremi

Bakin kizla ramzi teorisine ait bi foto buldum. benimki kiz ozaman :) bedef seninkide pembis ozaman :)

10 gün önceki usg de de ayni şimdikindede tabiki hayırlısı olsun iki oğlum var bide kızım olsa hiç fena olmaz oğullarım hamileyken kız gibiydiler bi 19 biri 22 haftada gösterdi kendilerini bakalım bu ne zaman gösterecek haspam

162 boyum - 49/50 kg idim tamda ölçü almadım ama 54.700 gördüm bugün Bende bu kadar bulantıyla az yediğimi düşünüyordum ama farkında olmadan yatmaktan şişmişim
Kilon az cnm o yüzden sorun olmaz hen şişliktir onlar eğer tuzlu şeyler yiyosan
Bu da çok erken bı ultrason daha bebişin görünmüyor sadece kese varmış o zamanlar. 6-7 haftalık bir görüntü varsa onu at en iyisi
Malesef yok cnm iki defa gittim doktora artık 12.haftda bakarsınız :)

Kilon az cnm o yüzden sorun olmaz hen şişliktir onlar eğer tuzlu şeyler yiyosan

Malesef yok cnm iki defa gittim doktora artık 12.haftda bakarsınız :)
Ne bulursam bulantımı bastırsın diye atıveriyorum ağızıma .. Bana da şişim gibi geliyor . Çok su tüketemiyorum çünkü kokuyor sanki

Ne bulursam bulantımı bastırsın diye atıveriyorum ağızıma .. Bana da şişim gibi geliyor . Çok su tüketemiyorum çünkü kokuyor sanki
Bana da oluyor bazen cnm ama benim kilom fazla dikkat etmem gerekiyor
Gerci dikkat edemiyorum da her şeyi yiyemiyorum midem bulanıyor hamurlu şeyler bastırıyor onlar da kilo yapıyor
Uyanır uyanmaz kustum yine
Dün akşam da kustum çok kötü oluyorum hafta ilerledikçe azalmiyor da artıyor gibi

@Kizilcik123 Benimde karnım aynı senin gibi normalde de biraz göbeğim olduğu için gerginliğinden anlıyorum farkı. Ben 9+4 üm bugün.

Ben normalde de göbekli bir hatunum, elma tipi vücudum var. İkizlerle beraber muhtemelen devasa olucam. Ananemde ikiz doğurdu. Göbeğimi masa gibi kullanıyordum diye anlatır. Şimdilik kilo almadım ama hiç.
Sorma ikizden biraz da o yüzden çekiniyordum ben 175 boy 78 kilo ile hamile kaldım, şimdi 79.5 kilo oldum bulantılardan ötürü sürekli tost, sandviç yiyorum ve bu gidişle bebekleri besleyemeyip kendim kilo alacağım. Faydalı hiç bir şeyi içim almıyor.

Arkadaşlar hafifleyen bulantılarım dün gece itibariyle geri döndüler , noldu ki şimdi tam da umutlanmaya başlamıştım azalmaya doğru gidiyor diye

Benimde bir iki gün ara verdiği oluyor ve tekrar başlıyor. Umarım yakında tamamen geçer.
Bende 3 gün hafif geçti herhalde artık kurtuluyorum bulantılardan diyordum moralim de düzelmişti dün akşam misafirliğe yemeye bile gittik orda yemekten sonra oturamadim erken döndük evimize ve geldiğimden beri de çok fenayım , ilk hamileliğimde hiç azalma olamamıştı direk aniden kesilmişti bunda farklı biraz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…