2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Kesenin içindeki yere göre tahmin ediyor. Karından usg le de vajinal usg ters oluyomus ona göre de değişiyormuş. Öyle işte.

Kesenin icindeki bebegin konumuna gore canim
Benim kuzum aralarda kalmış cinsiyet karmaşası mı yaşıyor acabaa
Erkek gibi canim bu teori gercekse tabi :)
Allah gonlunden geceni nasip etsin canim bana fark etmez pek hem kiz hem erkek var bende bakalim bizimki ne cikcak :)

Kalbini duyduk teyzeleri ben once gulme krizine girdim sonra aglama dr ara vermek zorunda kaldi ay hala agliyorum 3 saniye duydum lutfen bir daha diye yalvariyorum esim heyecanla videoyu baslatmamis bebek icin sakincali olur diye sadece görüntü aldik 6+6 da duyduk Rabbim bekleyenleri de boyle sevindirsin

gözünaydın canım maşallah bebişe

Rabbim dahada güzel haberlerini almayı nasip etsin. Çok sevimdim. Bende 6 haftalıkken duydum bebeğimin kalp atışını.

Günaydınlar tekrardan,

Dün bu akıntımın hemen peşinden leke de gelince doktoruma gittim, doktor kontrol etti hiç bir sorun yok çok şükür, hatta hareketlerini bile gördüm ellerini ayaklarını oynatıyordu yaramaz

Doktorum her ihtimale karşı bir tane iğne yazdı düşük önleyici. (Önceden 1 düşüğüm vardı)

Şu an bulantılar dışında iyiyiz çok şükür

geçmiş olsun canm Allah sabır versin inşallah tez zamanda senin hepimizin hayırlı sağlıklı bebişleri olur.

progestanı neden bıraktın cnm dr mu dedi

canım ben 39 yaşındayım riskliymiş öyle dedi hanımefendi
millet artık 40 lı yaşlarda doğuruyor. Zaten doğurma yaşı 30 lu yaşlara çıktı diyor doktorlar. Elbette risk var ama bunu anne adayını strese sokmadan yapabilir. Doktorlarında ne eksikliğini göstersin rabbim ama ne de ellerine düşürsün..

amin canım ben 3 yıl önce de doğum yaptım 36 yaşındaydım o zaman da riskli dediler alıştım artık ama muamele hakkaten iğrençti.. Rabbim kimseyi kimseye muhtaç etmesin şimdi doktor arıyorum hastane arıyorum işim zor herkes ultrason fotosu paylaşıyo daha bende 1 tane yok

Rabbim sabır versin canım yaşadıkların çok zor ancak yaşayan bilir. inşallah çektiğimiz sıkıntılar günahlarımıza kefarettir. inşallah sende tez zamanda normal yollardan hayırlı sağlıklı evlatlarına kavuşursun.

masallah canim bende 6.6da duydum

ben şimdiden 2 kilo almışım sağlıklı beslenmeye çalışıyorum ama napim cnm ekmeksizde doymuyorum aç mı kalim

Maşallah cnm gözünaydin çok sevindim :)
boyun kaç bende 70 le kaldım şimdi 72 im
Aynı kiloda sayılıriz boyun kaç senn cnm ?
Benim 165

Kızlar benim gobegim yaklaşık bu kadar. Bebek 10+5 oldu ama yine de çok bu göbek. Kısa ve zayıf olduğum için sanırım.
oo böyleyse iyi ben daha 7+4 üm zannedersin 15 haftalık zaten göbeğim vardı tüp bebek ilaçları hep göbekte toplandı şimdide 2 kilo almışım ben 20 alırım kesin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…