2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Ey9o3v.png

Kızlar benim gobegim yaklaşık bu kadar. Bebek 10+5 oldu ama yine de çok bu göbek. Kısa ve zayıf olduğum için sanırım.
Bu foto 5haftalikmi anlamadim oyle yaziyo sanki. Bende 12 haftalikken baya baya hamis oldugum belli oluyor. Simdi bile baya var ama siskinlik ve gaz olduguna eminim adet oncesi hep boyle siser adetle rahatlardim

Maşallah cnm iyi almissin iştahın açık sanırım :) boyun ve kilon nedir
Ben de 3 kg almisim bu kusma ve bulantıyla nasıl aliyorsam anlamıyorum
162 boyum - 49/50 kg idim tamda ölçü almadım ama 54.700 gördüm bugün :bicak: Bende bu kadar bulantıyla az yediğimi düşünüyordum ama farkında olmadan yatmaktan şişmişim :bicak::bicak:

162 boyum - 49/50 kg idim tamda ölçü almadım ama 54.700 gördüm bugün :bicak: Bende bu kadar bulantıyla az yediğimi düşünüyordum ana farkında olmadan yatmaktan şişmişim :bicak::bicak:
Canim siskinlikte oluyor takma kafana kiloyu. Boyumuz ayni Ben suan 53 kiloyum almadim hic 8e girdik. İkizlerimdede topu topu 11 kg almistim. Suan Tartida kg yok gibi ama sanki kalcalarim genisledi kotlar zorluyor biraz. Saglikla dogsunlar kilo verilir.

Bu foto 5haftalikmi anlamadim oyle yaziyo sanki. Bende 12 haftalikken baya baya hamis oldugum belli oluyor. Simdi bile baya var ama siskinlik ve gaz olduguna eminim adet oncesi hep boyle siser adetle rahatlardim
5 week yazıyor ama tahminim 5 ay demek istiyorlar. İlk başta benim de aşırı sisligim vardı son haftalarda o geçti yeniden çıktı gobegim sabah uyandığımda en inmiş haliyle bu kadar oluyor şimdi. Galiba biraz bünye meselesi iç karın küçükse erken çıkarmış böyle.

Ben normalde de göbekli bir hatunum, elma tipi vücudum var. İkizlerle beraber muhtemelen devasa olucam. Ananemde ikiz doğurdu. Göbeğimi masa gibi kullanıyordum diye anlatır. Şimdilik kilo almadım ama hiç.
Evet benim kuzenim ikiz gebeliginde 7. Ayda tabağı karnının üstüne koyabiliyordu :anneadayı:

Canim siskinlikte oluyor takma kafana kiloyu. Boyumuz ayni Ben suan 53 kiloyum almadim hic 8e girdik. İkizlerimdede topu topu 11 kg almistim. Suan Tartida kg yok gibi ama sanki kalcalarim genisledi kotlar zorluyor biraz. Saglikla dogsunlar kilo verilir.
Aynen sağlıklı olsun da .. Ben sağlığımı toparlarım gözümde yok .. Mucizelerimize şifa olsun yediklerimiz içtiklerimiz ❤️

Ahh cnm ben hiç anlamıyorum kızımda da oyleydim 13.haftada doktor bak elleri ayakları diye gösterdi ben görmedim sormaya da cekindim doktordan çıkınca bebeğim gelişmemiş diye hüngür hüngür ağladım doktor bilmiyor nerde bu el ayak diye :)
20171204_230458.jpg
Bu da çok erken bı ultrason :KK48: daha bebişin görünmüyor sadece kese varmış o zamanlar. 6-7 haftalık bir görüntü varsa onu at en iyisi

5 week yazıyor ama tahminim 5 ay demek istiyorlar. İlk başta benim de aşırı sisligim vardı son haftalarda o geçti yeniden çıktı gobegim sabah uyandığımda en inmiş haliyle bu kadar oluyor şimdi. Galiba biraz bünye meselesi iç karın küçükse erken çıkarmış böyle.
Aynen canim benimde erkenden cikiyor. Dedigin gibi diger bebegimde sislik 10hafta surdu tam indi sonra bidaha cikti artik bebek sisligiydi. Fotodaki 5haftadir 5ay icin kucuk o gobek :)

Aynen canim benimde erkenden cikiyor. Dedigin gibi diger bebegimde sislik 10hafta surdu tam indi sonra bidaha cikti artik bebek sisligiydi. Fotodaki 5haftadir 5ay icin kucuk o gobek :)
Kimisinin de çok az çıkıyor ya geçen doktor sırası beklerken yanımda iki kadın konusuyodu. Birinin biraz göbeği var gibiydi. O kadın megersem 40 haftalık olmuş hala doğum için bekliyormuş biraz doktordan yakınıyordu bekletiyor diye. Sok oldum. Yani en fazla 6 aylık derdim o sohbeti duymasam :KK51:

Gecende benim ananas da gundem olmustu fazlasi zarar herkes abartmasin kimsenin bebisine bisey olmasin niyetiyle paylasmistim ama yanlış anlayanlar olmustu
O halde bildiklerimiz bizle mi kalmalı acaba paylaşmakla yanlış mı yapıyoruz ki doğrusu ben vicdanen rahat edemem diye duyduklarımı paylaşıyorum sonuçta ufacık meleğin hayatı söz konusu ama yanlış anlaşılıyorsak susalım bari :)

O halde bildiklerimiz bizle mi kalmalı acaba paylaşmakla yanlış mı yapıyoruz ki doğrusu ben vicdanen rahat edemem diye duyduklarımı paylaşıyorum sonuçta ufacık meleğin hayatı söz konusu ama yanlış anlaşılıyorsak susalım bari :)
Yalnis anlasilmada beni kimse gecemez bulanti konusu vardi hani :KK70: aman dahada susarim

Yok canım her şey konuşulur sonunda doğrusunu buluruz yanlış anlaşılmalar kalkar. Burası konuşmak anlaşmak için zaten.

Kimisinin de çok az çıkıyor ya geçen doktor sırası beklerken yanımda iki kadın konusuyodu. Birinin biraz göbeği var gibiydi. O kadın megersem 40 haftalık olmuş hala doğum için bekliyormuş biraz doktordan yakınıyordu bekletiyor diye. Sok oldum. Yani en fazla 6 aylık derdim o sohbeti duymasam :KK51:
Dogru arkadasimin komsusu var bu aksam ordaydik karnin inmis fln dediler kadina evet ay sonu dogumum var dedi. Ben sok oldum benim gobek 6aylikken oyleydi :)

X