2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Yemem gayet iyi çok şükür 1 kilo almışım bende onu dert ediyorum kendime ki kilo konusunda çok takıntılıyım 4 yaşında kızım var ona hamileyken topu topu 5 kilo almıştım ama ben çok hareket eden biriyim

Canım her ihtimalle karşı tedbirini al bende anasınıfı öğretmeniyim ve 3 yaş grubundayim bu yıl 20 tane bicirikla uğraşıyorum ve tahmin edersiniz eve gelince belimin ve kasımlarımın ağrısından ölüyorum bu hafta bende rapor aldım biraz dinleneyim diye bence rapor alıp bir süre evde kal ne olur ne olmaz Allah korusun

Ben de öyle çok aktif olduğum için normalde kilo ile ilgili sıkıntım olmaz .. Ama benim minik mucizem biraz zorluyor lekelenmelerimden dolayı yatıp yuvarlanıyorum sürekli 5 kilo mu Harika Ben kesin 150yi görürüm

Toplam 5 kilo mu? Kaç kilo ile hamile kaldınız acaba? Ben bi 20-25 alırım gibi geliyorda.. 5 i duyunca şaşırdım

chatlax arzusaka kızlar zaten ben hiç yemeyin demedim sadece duyduklarımı paylaştım siz uygular veya uygulamazsınız sizin bileceğiniz şey salatada olabilir ama oturup yeşillik olarak abanmaktan ve nane limon olarak bahsettim düşecekse her türlü düşer zaten Allahtan deyip ağır kaldırmıyorsak yukarılara uzanmıyorsak bu da aynı mantıkta bence herkesin kendi tercihi Allah sağlık sıhhat versin yeterki.

Gecende benim ananas da gundem olmustu fazlasi zarar herkes abartmasin kimsenin bebisine bisey olmasin niyetiyle paylasmistim ama yanlış anlayanlar olmustu

Allah razı olsun. Tüp bebek ve 5. de ilk defa hamilelik olunca umudum kırıldı . Teşekkür ederim güzel dilekleiniz için.

Kızlar benim gobegim yaklaşık bu kadar. Bebek 10+5 oldu ama yine de çok bu göbek. Kısa ve zayıf olduğum için sanırım.

Nasıl anlıyorsunuz kızlar ya ben bişey anlamıyorum benimki ne o zaman karından bakildi :)
Daha ufakken çekilmiş ultrason görüntüsü varsa ordan ramzi teorisine göre söyleyebiliriz. Ama en güzeli 12. hafta civarında bacak arasını gösteren bir ultrason fotosu. O daha doğru çıkıyor.

Maşallah cnm iyi almissin iştahın açık sanırım :) boyun ve kilon nedir
Ben de 3 kg almisim bu kusma ve bulantıyla nasıl aliyorsam anlamıyorum

İçinde bebek görünüyor mu kesenin? Görünüyorsa olur ama boş görünüyorsa o zaman söyleyemem canım. Zaten çok güvenilir bı yöntem değil ya
Ahh cnm ben hiç anlamıyorum kızımda da oyleydim 13.haftada doktor bak elleri ayakları diye gösterdi ben görmedim sormaya da cekindim doktordan çıkınca bebeğim gelişmemiş diye hüngür hüngür ağladım doktor bilmiyor nerde bu el ayak diye :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…