2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Hoşgeldin cnm gözün aydın 1i düşünürken rabbim 2 vermiş demekki nasipn buymuş sakın istmem fln deme allah korusun ikisinide...maşallah..

Geçmiş olsn cnm ya bnde sinir oldm ne diyeyim ki rabbim öyle drlardan korusun herkezi

Valla haklısın terbiyesizlik resmen...devlete giderim bazen ama rahtsızlığıma göre.. allah korusun böyle drlardn bizi

Süpriz olmus normal hamilelikmiyfi sizin tup bebekmi

hadi gözünaydın canım

Gözün aydın canım darısı başımıza

Gözün aydın cnm ..maşallah.. günü söyle tabloya yazayım..

İşim full yatmak ztn yatıyodum ama bugun hep yatıyorm :)

Gözün aydın cnm allah daim etsn. Kanama riskli deildir inşllah

Kızlar hepinize çok teşekkür ederim darısı duyamanlarin başına inşallah
Bulantim için ilaç verdi bana biraz rahatlatır dedi
Bir de 15 günde bir gidecez 4. Ay a kadar dedi
12.haftada da ikili test yapacaz dedi öyle işte

Ayyy seninki de betermiş resmen canım ben sinir oldum okurken!! Sanki işini yaptığı için para almıyor bunlar ya??yapamıyorsan bırak mesleği madem. Terbiyesizlik resmen yaptıkları. Kendilerini padişah sanıyorlar. Yanındaki sekreterlerde bile havalar 1500 ya?? Aman aman veririm parayı giderim kendi doktoruma. Gözünü seveyim özelin ya.

Aynen canım. İnsan olanlarla karşılaştırsın Rabbim. Sağlık olunca gözün bişey görmüyor zaten. Şu hassas zannınızda yapılan terbiyesizlik insanı daha çok üzüyor ve etkiliyor.

Neguzel 15 gunde bir goreceksin bebisi gozun aydin buarada. Ben hangi doktora gitsem 1 ay sonra gel diyor hep. nevar soyle 15 gunde cagirsa dimi :) ama ben ayda bir ozele birkezde devlete giderim duramam. Zaten diger kaybimdan dolayi riskli gebelik gurubundayim. Hareketlenince ayda bir giderim nasip olursa

Tebrikler cnm çok güzel bir haber
Tesekkur ederim ❤ yalnz Ben Bu durumdan habersiz bklerkn bi hasta gldi acil agrili sancili fln hemen ultrasonda bakti doktor ikiz bebegi varmis 7haftalik birinin kalbi durmus ona uzuldum baya blmiorum hep olagan bisi mi cift kese baslayip teke dusuomu ikiz moduna girsemmi girsemmi bilemiorum

Okurken ben sinirlendim burda nebicim doktormus o keske okkali bir cevap verseymissin hatta sikayet etseymissin terbiyesiz resmen. Ssk bosuna odeniyor sanki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…