2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Canim gerekirse 3 4 dr daha gez zor evet ama belki birinden duyacagin bi bilgi her seyi degistirir riskten kasit engelse cocuk dogum aninda oksijensiz kalip engelli olabilir dogum sonrasi atesli hastalik gecirip engelli olabilir. Bunlar da ihtimal ama ihtimallerle yasayamayiz ki belki gercekten bebegin sana sımsıkı tutunacak bilemeyiz cok ince bir konu lutfen arastir ama kendini hirpalama
Tamam canım organ yetmezliği,hormon bozukluğu olabilirmiş kalbinde sıkıntı ki burada birisi yazmış çocuğunun kalp kapakçığı sıkıntılı çıkmış

Herkese merhabalar arkadaşlar.Allah nasip ederse sanırım bende temmuz annesi olacağım az önce doktordan geldim ve 9+0 günlük hamileyim çok şükür Rabbim hepimizin bebelerine sağlık versin hayırlısıyla sağlıklı sıhhatli kucağımıza alalım inşallah
gozun aydin canim hayirli olsun hosgeldin aramiza:KK19::KK19:

6+4 te gittim canim 4+3 cikti kese gorundu sadece 12mm pzt gunu gitmistim iki hafta sonra tekrar gel dedi ins hersey yolundadir hep bi tedirginlik var cihazlar cok eski bide cok ilgili degildi dr boyle boyle diyip kendimi rahatlatmaya calisiyorum
Canım benim kese 10mm doktor 5+1gunluk demişti haftanı cıhaz doğru ölçmemiş gibi

Tamam canım organ yetmezliği,hormon bozukluğu olabilirmiş kalbinde sıkıntı ki burada birisi yazmış çocuğunun kalp kapakçığı sıkıntılı çıkmış
Canim hepimizin ki Allaha emanet bak cok ornekte var sapa saglam dogan .. bu ihtimallerin hepsi bizim icin de gecerli yuzde yuz diye bisey yok hep bi ihtimal var dogup kucagimiza alana kadar kesin bisey yok ki zaten sonrasi da oyle... o yuzden bence Rabbime birakmak lazim o en iyisini en hayirlisini bilendir verendir... baska dr lara da git lutfen hemen karar verme Allah yardimcin olsun ins her zaman

Kızlar size birşey sorucam ihihihihi utandım ama sorim :oops:
Şimdi benim göğüsler büyüdü hassaslaştı ya bugün ne fark ettim meme ucu kenarındaki kahve rengi alanda genişlemiş büyümüş o koyu halka:KK17: sizde var mı öyle bir değişim:KK57:
oyle oluyo canim benim hatta bebek erkekse koyu kahve oluyo buyuyo orasi :KK23:

Biz sana aldir ya da aldirma deme hakkina sahip değiliz .Insallah en hayirli sekilde sonuçlanır ve sen de bu üzüntüleri kolayca atlatirsin .Bol bol dua oku lutfen

Kizlar bisey sorucm cevap verirseniz sevinirim kan uyusmazligi testi icin ac mi gittiniz hastaneye kan vermek icin yarin indirek coombs ve 2 test daha var onlari yaptircam ac mi gittiniz acaba

Bana da. 7 haftalıkken kalp atışını duyunca hemen kan ve idrar tahlili yapıldı.kanda rubella , toksoplazma ,hemoglobin vs tarzı şeylere bakildi

Kızlar bugün doktorumu aradım. İdrar yolu enfeksiyonu çıkmıştı aksef adında 10 günlük antibiyotik vermişti. İçtiğim günden beri zorlanıyorum geri çıkarıyorum öğürüyorum resmen işkence oldu içmek :kızgın: dayanamayıp aradım sordum munorul diye tek doz suya katıp içilen bişey verdi. Onu içicem. Kullanan oldu mu onu tek doz işe yarayacak mı hemen anlamadım??
Geçmiş olsun. Monurol gece yatmadan hemen önce iciliyor. Tek doz ama bir hafta etkili oluyor.

Kizlar bisey sorucm cevap verirseniz sevinirim kan uyusmazligi testi icin ac mi gittiniz hastaneye kan vermek icin yarin indirek coombs ve 2 test daha var onlari yaptircam ac mi gittiniz acaba
Ben kan verirken açtım ama benim açlık şekerime de bakacaklardi aynı kanla. Coombs testinde açlık yokluğun çok önemli olduğunu sanmıyorum.

X