2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Enox ve progestan kullanımı sonrasında Bugün farklı bir doktora gittim 7 haftalık (Benim hesbıma göre 8 hafta) bebeğimin kalp atışlarını dinlemek için ultrasonda duyulmadı alttan muayene etti yine kalp atışı duyulmadı. Kendi doktorumu aradım yarın randv. vardı normalde bugün gelebilir miyim dedim gel dedi. Maalesef bebeğimin kalp atışı yoktu :KK43: Doktorum Sonlandırmak durumundayız dedi. Yarın sabah bebeğimi alacaklar.

Beklesen biraz daha düzelme imkanı olmaz mı ?

Enox ve progestan kullanımı sonrasında Bugün farklı bir doktora gittim 7 haftalık (Benim hesbıma göre 8 hafta) bebeğimin kalp atışlarını dinlemek için ultrasonda duyulmadı alttan muayene etti yine kalp atışı duyulmadı. Kendi doktorumu aradım yarın randv. vardı normalde bugün gelebilir miyim dedim gel dedi. Maalesef bebeğimin kalp atışı yoktu :KK43: Doktorum Sonlandırmak durumundayız dedi. Yarın sabah bebeğimi alacaklar.
Cok uzuldum ne denir bilmiyorum Allah sabir versin insallah

Geçmiş olsun çok üzüldüm daha önce de kalp atışı zayıf demiştin galiba. İnşallah daha sağlıklı bebeklerin olur kucağına alırsın. Ne gelirse O'ndan...
Evet canım ilk kalp atışı dinlemeye gittiğimiz gün 70 di. Amin inşallah
Senin bebişinide Allah tamamına erdirsin. Rabbim İsteyen herkese :anneadayı: nasip etsin ... Sevgiler :nazar:

Benide heyecan sardi cuma yada cumartesi gel dedi ama cumartesi gidesim var garanti olsun diye. Bi duysak su pit pitlari ne guzel olacak :)

Onemli degil canim:) korkma ayninini surekli yasiyorum hele oglumda olan batma 2-3 bicak ayni anda sokuldu cinsindendi yere oturdum agridan 3-4 dakka kala kaldim esim acile gidelim dedi o derece. Cok sukur bisi olmadi. Dikkat edelim ani hareketlere sadece kramp icin degil genel olarak dikkat etmemiz lazim Canim:)

Kan ilaci kilo yapiyor canim esimden biliyorum. Ayrica doyma olayi cogumuzda var sanirim daha gebeligimi ogrenmeden basladi istah artisim. hem midem bulaniyor hem doymuyorum acayip birsey oldum :)

Canim bir iki hafta bekle sakin aldirma daha duyulmaya bilir gec dollenme olabilir. Bu sitede okudum 10. Haftada duyan vardi bebegini. Sabret insallah duyarsiniz doktorlara gore cok kolay hemen kurtaj yapmak bekle biraz
Ay valla duysakta rahatlasak :) şimdi imzadan baktımda aynı zamanlardayıx sanırım sizin sat ne zamandı

Bir önceki gibi Kalp atışı olup yine yavaş olsaydı evet bekleyecektim :KK43: Ama kalp atışı yok maalesef

Üzüldüm canım ya biz ne desek boş ama hiçbirimiz bizi ne beklediğini bilmiyoruz malesef,inşallah Allah hakkımızda hayırlısını nasip etsin.Sanada tez zamanda yeniden bir bebek nasip etsin.:KK200:

kızlar bende de pko var ama benimki tüp bebek geçen hafta gittiğimde 6+3 dü ama doktor 6 haftalık demişti , pko biraz geriden mi getiriyor ? :110:
Canim senin tup bebek oldugu icin pko ile ilgisi yoktur pko da gec yumurtlama gec dollenme cok oluyo o yuzden arkadasla oyle konustuk... senin arada 3 gun var ve uyumlu bence tam haftasinda ilerliyo kafaya takacak bisey yok gayet guzel...

Slm kizlar geceleri uyuyamiyorum agrim fln yok ama 2 saatte bir kalkiyorum ve uykuya zor daliyorum sabah 7 gibi tekrar uyuyorum 11 gibi kalkiyorum uyku duzenim bozuldu neyseki bu ay hep evden calistim ofise gitmedim ama artik ay basi ofise gitmeye baslicam napicam boyle bilmiyorum:KK43:

Canım pkoluların kaderi bu, ilk hamileliğimde de böyle olmuştu, hoş sonra bir ay önde gidiyordu benim topaç:) senin kese boyutu nasıl, ne zaman gitmiştin, iş yerindeyim koca gün, mesajları kaçırıyorum arada.
6+4 te gittim canim 4+3 cikti kese gorundu sadece 12mm pzt gunu gitmistim iki hafta sonra tekrar gel dedi ins hersey yolundadir hep bi tedirginlik var cihazlar cok eski bide cok ilgili degildi dr boyle boyle diyip kendimi rahatlatmaya calisiyorum

Mütemadiyen uyuyorum canım... ne kadar uyusam da sürekli uykum var gibi.o yüzden pek telefonla uğraşamıyorum bu aralar. Kan sulandırıcı iğnelerden bacaklarım mosmor oldu. Kalp atışı içinde Çarşamba günü gidicez inşallah. Her şey yolundadır umarım.

İlk trimesteri bir atlatsak sanki hepimiz için daha kolay ilerleyecek gibi:anne:
Benimde umudum o yonde canim ya hani acemide degilim ikinci hamileligim ama ilkmis gibi tecrubesiz tedirgin bi korku halinde yasiyorum birde bu daha farkli sanki ilkinden daha zor gibi agrisi sancisi bulantisi

Aynen Canim. Kontrol yarindi dimi hadi hayirlisi bende 6+5olucam yarin gitsemmi cumartesiyimi beklesem cok kararsizim
Evet canım yarın bakalım inşallah duyarız kalp atışını çok merak ediyorum. Gerçi biz daha keseyi görmeye bile gitmedik işl gidişimi ikisini bir arada çıkartırız dedik bakalım öyle olcak mı:) Dayanabilirsen cumartesiyi bekle garanti olur belki ama sen bilirsin yinede çok zor karar :)

Merhaba Güzel Anneler, benim hiç midem bulanmıyor ama direk kusma isteği olarak geliyor bazen yemekten yarım saat sonra bazen saatler sonra yediklerimi çıkarıyorum. Öğürme yada bulantı yok. Midemi mi üşüttüm yoksa miniğimin ben burdayım deme şekli mi bu bilemedim. Bu şekilde midesi bulanmadan direk çıkaran var mı?

20171130_165059.jpg

buda benim minişim bugün 6+4 te kalp atışınıda duyduk rabbime şükürler olsun :KK200:

Benimde umudum o yonde canim ya hani acemide degilim ikinci hamileligim ama ilkmis gibi tecrubesiz tedirgin bi korku halinde yasiyorum birde bu daha farkli sanki ilkinden daha zor gibi agrisi sancisi bulantisi

benimde 3. hamileliğim hani hiç acemilik yok ama değişiklik çok... diğerleri çok güzeldi bulantısız, kokulara hassasiyet yoktu herşeyi yiyebiliyordum.. ikisi de erkek ama bu değişik midem bulanıyor, öğürmeye başlıyorum, kokulara aşırı derecede hassasiyet arttı... uykusuzluk başladı gece uyanıyorum bir daha zor uyuyorum... bakalım bu ne olacak

Merhaba Güzel Anneler, benim hiç midem bulanmıyor ama direk kusma isteği olarak geliyor bazen yemekten yarım saat sonra bazen saatler sonra yediklerimi çıkarıyorum. Öğürme yada bulantı yok. Midemi mi üşüttüm yoksa miniğimin ben burdayım deme şekli mi bu bilemedim. Bu şekilde midesi bulanmadan direk çıkaran var mı?

ben çıkarmıyorum aslında mide bulantısı da geçti gibi ama sadece öğürme kaldı... direk öğürüyorum belki çıkarsam rahatlıcam bende ama olmuyo öğürmekte çok can acıtıyo

X