2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Saat 5te döner o zamanda doktor falan kalmaz zaten merkezden uzaktayız merkezde olsam kendim de giderim
Hemen korkma benim sürekli koyu kahve lekelenmelerim devam ediyor . Sabah akşam progestan 100 lük kullanıyorum . 2 kez acile gittim bebek sağlıklı görünüyor dediler . Dinlen güzelce geçer inşallah .. Bizim de görev yerimizde hastane çok uzak 1 aydır annemde kalıyorum Allah yardıcımız olsun ..

İnşallah geçer allah sağlıklısını hayırlısını versin giden gidiyo kalan kalıyo herşey allahtan yapacak birşeyimiz yok

Akşam saatlerinde acile gitsem ultrasonla bakarlarmı yada bakıyorlar mı

Akşam saatlerinde acile gitsem ultrasonla bakarlarmı yada bakıyorlar mı
Şu an Ankaradayım . Devlet hastanesine gitmiştim acile pratisyen hekim var doğum hastanesine git dediler bakmadılar . Yol üstünde özele girdik onlarda bakmadı en son çocuk ve kadın hastalıkları hastanesine gittik orda bakıldı .. Belki de bakıyorlardır hastaneye göre değişebilir tam da bilmiyorum tecrübe ettiğim bunlar

Oh iyi bari gözün aydın
çok sağol tatlım, hep iyi haberler duyalım inşallah, 2016 eylül annesiyim, 14. haftaya kadar grupta kötü haber duymaya devam tmiştik, hep gözüm korkmuştur, 32. haftadan sonra da erken doğum haberleri başlamıştı hatta ilk erken doğumumuz 28. haftaydı

gozun aydin canim benimde pko var ve iki hafta geriden geliyorum bende sanirim benimde oyle olmus
Canım pkoluların kaderi bu, ilk hamileliğimde de böyle olmuştu, hoş sonra bir ay önde gidiyordu benim topaç:) senin kese boyutu nasıl, ne zaman gitmiştin, iş yerindeyim koca gün, mesajları kaçırıyorum arada.

İnsan ister istemez etkileniyor böyle şeylerden iyi düşünelim iyiler bizimle olsun

Mütemadiyen uyuyorum canım... ne kadar uyusam da sürekli uykum var gibi.o yüzden pek telefonla uğraşamıyorum bu aralar. Kan sulandırıcı iğnelerden bacaklarım mosmor oldu. Kalp atışı içinde Çarşamba günü gidicez inşallah. Her şey yolundadır umarım.

İlk trimesteri bir atlatsak sanki hepimiz için daha kolay ilerleyecek gibi

çok sağol balımmm:) darısı haber bekleyen tüm hamişlere, pıt pıt seslerini de duyalım inşallah en kısa zamanda.

kızlar bende de pko var ama benimki tüp bebek geçen hafta gittiğimde 6+3 dü ama doktor 6 haftalık demişti , pko biraz geriden mi getiriyor ?
canım tüp bebekte transfer günü belli oluyor di mi? normal gebelikte pkolularda yumurta yeterli olgunluğa ne zaman erişiyor ve dölleniyor tam bilemiyoruz, sat 18 ekim benim mesela, 31 günde regl olurum hep pkom adet düzensizliği yapmıyor ama birden fazla yumurtam olgunlaşıyor her ay ama kaç mm oluyor bilmiyorum, o yüzden tam gebelik gününü bilemiyorum, ilkinde 10 gün geç döllenme olmuştu, sanırım yine aynı durum var.

çok sağol canımm, sağlıklı olsunlar da canım, gerisi hiç önemli değil

İnşallah canım çok sağol

Hamileliğin bu döneminde bi doymayan bebmiyim yaa bir dilim yicem die oturuyorm 3 dilim oluyor tadıcam diorum hepsini yiyorm kilo aldım resmen c.tesi diyetisyene gitmeye korkuyorum cok kızacak
Bn ilk folik asit kullanıyordum kan testlerinden sonra dr bırkatordı demir +folik asit +B12 ye başlattı gyno ferro sanol kapsül kullanıyorum kullanan varmı? Dr yemekten 2 saat sonra al 1 saat sonra yine ye bişey dedi siz nasl alıyosunuz ne zmn alıyosunuz akşam alıyorm ben

size kan testleri falan yapıldımı kalp atışından sonra

Yanlız değilsin canım bende öyleyim resmen şişlik hissediyorum karnım hep dolu. Herşeyi yemek istiyorum durduramıyor yok kendimi kilo alıcam diye de ödüm kopuyo

alt tarafta yazıyor ya cnm o bebişin ölçüsü benimkinde de 5,19 mm yazıyordu sende de 4 küsür yazıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…