2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Kendin düşürmeseydin daha iyi olurdu aslında . Lekelenme devam ediyor mu ?

Aynen öyle canım. Ayy inşallah amin valla daha şimdiden heyecan yaptım :)

Sen de mi muglalisin

Amin hepimizinkine inşallah zaman geçmiyor şimdi ikili taramaya çağırdı 25 aralığa bu kadar çok görüp 4 hafta görememek çok zor zaman geçmiyor sanki

İğrenmem geçse belki bir şeyler yerim çünkü açım farkediyorum ama o kadar iğreniyorum ki Allah affetsin kilo verdim ben de zaten çok zayıfım iyice yüzüm çöktü kendimi çok çirkin hissediyorum ilaçlar da tesir etmiyor hiç, bıktım bu bulantılardan, bir an önce geçsin artık, inşallah başka güzel konulardan da bahsederiz yakında

Normalse çok rahatladım canım ya acaba bişey oldu mu dedim gece yatana kadar batma oldu korktum valla (bu arada iki defa yazdım ilki silindi sandım aynı şeyleri bi daha yazmış oldum :))

Kendin düşürmeseydin daha iyi olurdu aslında . Lekelenme devam ediyor mu ?
ediyor ama normal zaten o gun cok toz pembe gibi kan gekdi bir daha cok şükür oyle gormedim nor.al k.rengi ama açıldı rengi simdi beyaza daha yakin acik sari seklinde. ya ne bilim doktor bana birden kesme dedi bende 1e indirdim o yuzden

Amin hepimizinkine inşallah zaman geçmiyor şimdi ikili taramaya çağırdı 25 aralığa bu kadar çok görüp 4 hafta görememek çok zor zaman geçmiyor sanki
Keşke elimizin altında aletler olsa da kalbini görüntüsünü sürekli görüp duysak O zaman cinsiyeti de belli olmuş olur anneciği . Ayyy çok güzel heyecanlar maşallah

Ağızdan alınanı alttanda alabiliyomuyız benimki ağızdan alınanda
Bende ona şaşırdım yanımda götürmüştüm ilacı göstererek şimdi bunu alttan mı fitil olarak alıcam dedim evet evet aynen ağızdan değil alttan al bunu daha çabuk etkisi olur dedi

Pazartesiye kadar 2 kullan be canım ne kaldı şurda . Ben de kullanıyorum mahvediyor beni ama benimde kontrolüm yarın bakalım ne diyecek

Kızlar benim sütlü kahve akıntım Gül kurusu rengine döndü korkuyorum eşim görevde nasıl gidicem hastaneye ağrım falan yok ne lekesi bu şimdi ya

Kızlar benim sütlü kahve akıntım Gül kurusu rengine döndü korkuyorum eşim görevde nasıl gidicem hastaneye ağrım falan yok ne lekesi bu şimdi ya
Canım ayaklarını yukarıya doğru kaldır panik yapma . Doktorumun tavsiyesi . Evde progestanın varsa iç bitane . Korkulacak birşey yok ama nr zaman dönecek eşin mutlaka gitmelisin doktora ..

Öncelikle güzel dileklerin için teşekkürler.
Ben 8+2 yim özel unv. Hast. kadın doğum a gidiyorum henüz kan tahlili istemedi. Pzt tekrar kontrole gidicem. Sağlık ocağına da söylemiştim hamileyim diye. Gerektiğinde biz seni ararız dediler.

Canım ayaklarını yukarıya doğru kaldır oanik yapma . Doktorumun tavsiyesi . Evde progestanın varsa iç bitane . Korkulacak birşey yok ama be zaman dönecek eşin mutlaka gitmelisin doktora ..
Saat 5te döner o zamanda doktor falan kalmaz zaten merkezden uzaktayız merkezde olsam kendim de giderim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…