2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar doktora gittim bugün çok şükür minigimin kalbi atıyor yaa büyümüş maşallah :):)
Cok şükür cnm darıdı bızlerın başına
Canm bana doktor gecen kalp atisini duydugum gibi tahlil yazicam dedi. Sadece kilomu ve bi hastalgm kullandgm ilac var mi fln onlari sordu
bana sadece magnezıum progestan folıkasıd bıde kabızlık ıcın duphalac verdı haftaya carsamba yapıcaz tahlıllerı

Benım kanda gebekık cıktı troıd seker tahlıllerımı yaptı ardından keseyı görünce de rutın tahlıller varmış kızamık kızamık hepatit kan sayımı falan onları yaptı bu hafta bişi yapmadı çünkü bebegı gormeyıp bos kese dedı haftaya gel denıstı.. Tabi çok şükür ben özelde hem bebegı hem kalp atışı gördüm.. Bakalım aralık 1 de başka bı devlet hastanesine randevu aldım bırde bu salı ozeldekı doktor haftaya kontrole gel büyüme yı takıp edelım demıstı :)
Bılmıyorum burada nasıl oluyor agırdan alıyorlar zaten ılk üç ay önem vermıyorlar
Afedersınız ama bndede kabızlık var acaba oda etkılıyor olabılır mı iştahı?
Evt etkıloyo cnm
Kızlaaaaaaarrr 1118 çıkmış beta hcg :KK200:çok mutlu oldum. Sağlıkla devam etsin inşallah. Allah isteyen herkese sağlıklı bebekler nasip etsin
Cok şükür
Darısı başıma çok sabırsızlanıyorumm ve korkuyorum çarşamba benm randevuda:anneadayı:
saat kacta radevun bnm 11 de

Kızlar bu halsızlıkle nasıl basedıyorsunuz ya hıc bısı yapacak yerımden kalkıcak halım yok :KK43:
Ben basedemiyorum maalesef ayağa kalkınca gözlerim kararıyor. 4-5 saat uyanık kalınca gözlerim acimaya başlıyor... Tüm gün TV karşısında elimde telefon... Valla kocalarimiz bikacak yeteer diye bagircaklar en son.

Ben basedemiyorum maalesef ayağa kalkınca gözlerim kararıyor. 4-5 saat uyanık kalınca gözlerim acimaya başlıyor... Tüm gün TV karşısında elimde telefon... Valla kocalarimiz bikacak yeteer diye bagircaklar en son.
Aynen bnde öyleyim ya :) uyku ve ev işleri hopp gün bitti :)

bana sadece magnezıum progestan folıkasıd bıde kabızlık ıcın duphalac verdı haftaya carsamba yapıcaz tahlıllerı

Bılmıyorum burada nasıl oluyor agırdan alıyorlar zaten ılk üç ay önem vermıyorlar

Evt etkıloyo cnm

Cok şükür
10 gibi canm

Evt etkıloyo cnm

Cok şükür
Sağol canım amin

Ya kızlar normalmi drum benden ne kan ne idrar nede kılomu ölçtü bu carsamba unuttu haftaya kaldı hepsı
O degılde tek tıroıtım var onun ölçülmesi lazım sallıyomu neyı beklıyo anlamadım ılla kalp atısımı duyması lazım tahlıller için
Canım tiroid için endokrin gitmen lazım kadın doğumcu bakmıyor ki

bol bol su için diyorlar ve katı gıdadan uzak durmalıymışız,çok şükür bende henüz sorun olmadı çünkü ben glifor (insülin direncim için )kullanıyorum o kabızlığı önlüyor:anneadayı::nazar:
Gliforu devam ediyor musun canım benim doktorum bıraktırdı seviyen kaç insülin direncinde peki

X