2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Lavanta_kokusu Lavanta_kokusu canim hayrola neden rahatsizlandim kiyamam lutfen olumlu pozitif dusun ins annenlerle guzel bi gun gecirir kafani dagitirsin.. bi arada babana da cok gecmis olsun
Sağol canım , Dün meyve olayını abarttım bulantı yüzünden birde eşim annesinin yanına götürecek malum annem babamı bakacak sanırım stres yaptım hiç gidesim Yok oraya çok kalabalıklar rahat edemem şimdi eve zor geldim başım ağrıyor gözlerim karardı

Geçmişi düşünerek kendini üzme canım... hepimiz bişiler yaşadık. Yaşadığımız hiçbir şey kolay değildi. Ama eğer içinde bulunduğumuz zamanı geçmişimizden dolayı mutsuz geçirirsek bunun ne bize ne de bebişlerimize bir faydası olmaz. Hormonlar tavan yapıyor o yüzden bu yaşadıklarımız normal, başka şeylerle oyalanmaya çalış aklına kötü şeyler gelince... kitap oku film izle... yeter ki Canını sıkma
İnşallah canım bugünlerde geçer öyle yapıyorum da işte insan sıkılıyor aklına geliyor

Günaydın herkese :KK200: öğretmen arkadaslarin öğretmenler gününü kutlarım meslekleri çok kutsal...
Gece kusmaya uyanıp bir daha uyuyamadım maalesef. Eşimi yolcu ettim sonra uyumuşum. Saat 12 olmuş :bicak: Allah calisanlara yardım etsin. Pazartesi ben de başlayacağım.
Allah yardımcın olsun canım umarım ptesi kadar bulantıların azalır

Günaydn cnm geçmişi düşünme ileriye bak...
Neden hep olumsuz düşünüp moralinizi bozuyosunuz... güzel hayaller kurmak varken...
Değil mi işte sanırım yaşlanıyorum :KK70:yaşlılar öyledir ya :KK70:geçmişi anar durur kızar ananem öyledir mesela o kişi ölmüştür fi tarihini anlatır durur :-)

X