2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

3 kere test yaptırdık hepsi de artıyordu olumluydu
Canim benim mesajlarını okuyunca çok çok üzüldüm Allah yardimcin olsun inşallah
Umarim bir mucize olur da değerin yükselir doktora görüştükten sonra bize de haber et ne olur ..
Canim hiç sıkma canini bol bol dinlen bugünler de geçiyor benim de ilk gebeligim kanamaliydi hep geçti gitti çok şükür kızım şu an yanımda bebekleriyle oynuyor
2015 nisan annesi oldum ben de son anda ama hep Mayıs annelerinde takıldım bizim topikte de ikiz annesi vardı maşallah 38. Haftada doğum yaptı belli olmaz belki temmuz bebis leri olur seninkiler de
Kızlar kalp atışını duyduktan sonra, 12. Haftaya kadar doktora gitmeyi düşünüyor musunuz? Ve neden?

Ben sırf merakımdan giderim diyorum ama bilemedim.
Canim 3. Ay bitene kadar doktorlar genelde 15 günde bir çağırır 4. Aydan itibaren ayda 1 cagiriyorlar hareketleri hissetmeye başladıktan sonra doktora gitmek çok da heyecan vermiyor çünkü iyi olduğunu biliyorsun
10 yıldır nub teorısı arastırması yapıyorum epey tecrübe edındım insAllah gurbet teyzeleri olarak drdan önce cınsıyetlerını söylerim 12+ dan sonra guzel cekılmıs ultrason resimleri yeterli
Bu habere çok sevindim çünkü cinsiyetini çok merak ediyorum
Selam kizlarr bende geldimmm dun hamile oldugumu ogrendim temmuz annesi olucam insallah hepinize saglikli bebisler diliyorum
Hoşgeldin cnm hayırlı ugurlu olsun sağ salim kucağımiza alırız inşallah doğum hikayelerimizi paylaşırız
Kaç gün kaç hafta cnm yazalım
Canim ben kaçıncı haftada gördüğümü yazmayı unutmuşum
5 arti 1 de gördüm keseyi

Gunaydinlar herkeseeee..
Tabi ki bu saate kadar uyumuyordum sabah uyandım iştahım bayagi bir açıktı nasıl sevindim rahatça yemek yedim bulantılar bitti sanırım derken kendimi banyoda buldum ve cok fena oldm
Bugüne de şükür
Benjm de randevum haftaya cuma kalp atışları icin gidecem zaman durdu mu ne geçmek bilmedi
Güzel haberler alcagimiz bir gün olur inşallah

Ay inşallah inşallah, bulantılar ne zaman başladı canım senin?

Bulantıların bitmesine sevindim, darısı bizlerin başına. Benim her geçen gün fazlalaşıyor. Belki benimde erken biter, inşallah yani

Bende pazartesiyi düşünüp stres olmaya başladım bile. Evde bile zor geçiriyoruz iş yerine nasıl dayanacağız. Allah hepimize güç versin.

O meşhur mide bulantilari beni de buldu an itibari ile ve 5+1 ken basladi of of
Ayy korkuyorum bende seninki erken başlamış ama
Allahım sabır versin canım çok üzüldüm

Cok şükür kaç haftalık
Evet canim 5+2 olduk bugun
Çok şükür canım ya inşallah bir dahakine kalp atışlarını da duyarsin öğretmenler günün de kutlu olsun bu arada
Ayy insallah kuzum yaa cok tesekkur ederimm
Gozun aydin canim
Sagol tatlim
Afilim92 canim senin ve tum ogretmenlerin ogretmenler gununu kutluyorum
Cok tesekkur ederim kuzumm
bugün güzel haberler alıyoruz çok şükür

tebrik ediyorum kızlar... Z Zynpmnsr ve Afilim92

Evet guzel bir gun cok sukur Rabbim göremeyenlere de nasip etsin insallah

Kızlar bu iştahsızlık beni bitirdi aşırı bulantım yok ama ben ki boğazına düşkün bir insanımdır ama şuan zorla yarım yumurta haşlaması yedım zorla... Karnım gurulduyordu düşünün ikindi ve akşam yemeklerınıde az yiyorum iştahsızım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…