2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Günaydın kızlar kasıklarıma arada bıçak saplanır gibi ağrıyor 2 gündürde karnıma ara ara agrı gırıyor tam göbeğimin olduğu kısıma sizinde oluyormu
benimde öyle oluyor karnım geriliyor gibi derin nefes aldıkça bazen ağrıyor nedense

bnde de var iştahsızlık aksamları hafıf mıdem bulanıyor hıc bırsey yıyesım yok bıde bende hemoroıt var oda gözumu korkuttu bır hafta kanama gecırdım

Ya kızlar normalmi drum benden ne kan ne idrar nede kılomu ölçtü bu carsamba unuttu haftaya kaldı hepsı
O degılde tek tıroıtım var onun ölçülmesi lazım sallıyomu neyı beklıyo anlamadım ılla kalp atısımı duyması lazım tahlıller için

Canm bana doktor gecen kalp atisini duydugum gibi tahlil yazicam dedi. Sadece kilomu ve bi hastalgm kullandgm ilac var mi fln onlari sordu

Benım kanda gebekık cıktı troıd seker tahlıllerımı yaptı ardından keseyı görünce de rutın tahlıller varmış kızamık kızamık hepatit kan sayımı falan onları yaptı bu hafta bişi yapmadı çünkü bebegı gormeyıp bos kese dedı haftaya gel denıstı.. Tabi çok şükür ben özelde hem bebegı hem kalp atışı gördüm.. Bakalım aralık 1 de başka bı devlet hastanesine randevu aldım bırde bu salı ozeldekı doktor haftaya kontrole gel büyüme yı takıp edelım demıstı :)

Benden de henüz tahlil istemedi doktorum ama dün evimin yakınındaki aile sağlığı merkezine gitmiştim oradan çağırdılar bugün kan ve idrar örneği aldılar tahliller için.

bol bol su için diyorlar ve katı gıdadan uzak durmalıymışız,çok şükür bende henüz sorun olmadı çünkü ben glifor (insülin direncim için )kullanıyorum o kabızlığı önlüyor

bol bol su için diyorlar ve katı gıdadan uzak durmalıymışız,çok şükür bende henüz sorun olmadı çünkü ben glifor (insülin direncim için )kullanıyorum o kabızlığı önlüyor
Suyu bol tüketen bir insanım çok şükür ama çok sıvı şeyler tuketmıyorum midem bulanıyor :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…