2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Çok gecmis olsun kesi yeri neymis ilk defa duydum umarim yaniliyordur guzel haber ler le donersin

Bana transfer yapildiginda embriyolog maydonoz nane ve limondan uzak dur demisti ogun bugundur yemiyorum.

Çok gecmis olsn cok uzucu ama ne desek bos kismetten oteye gecilmiyor Rabbim tez zaman da hepimizi Hayirli saglikli evlatlarimiza kavustursun insallah

Canım arkadaşların dediği gibi insan ne diyeceğini bilemiyor bence bebek çalışmalarını aksatma inşallah sağlıklı bir gebeliğin olur bundan sonra

Günaydın kızlar birgün öncesi iyi olan ben gece rahatsızlandım daha önceki yaşadıklarım aklıma geldi ağladım kendimi tutamadım sabaha karşı uyumuşum şimdide evde çıkacağım anneme gideceğim birazcık hava almam lazım kendinize ve bebişlerinize iyi bakın

Gecmis olsun cnm hayirdir ins bebek iyi degilmi

Geçmişi düşünerek kendini üzme canım... hepimiz bişiler yaşadık. Yaşadığımız hiçbir şey kolay değildi. Ama eğer içinde bulunduğumuz zamanı geçmişimizden dolayı mutsuz geçirirsek bunun ne bize ne de bebişlerimize bir faydası olmaz. Hormonlar tavan yapıyor o yüzden bu yaşadıklarımız normal, başka şeylerle oyalanmaya çalış aklına kötü şeyler gelince... kitap oku film izle... yeter ki Canını sıkma

Rabbım hakkında böyle nasip görmüş hayırlı olan buysa bızım boynumuz kıldan ince canım Rabbım yenıden saglık lı bır gebelık nasıp etsın cnm sana herkesle beraber

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…