2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

sabah zor kahvaltı yaptım ilaç kullanıyorum diye öğlen çorba ıspanak yoğurt yedim arada atıştırdım akşamda barbunya pilaki bide sebzeli bulgur yedim şimdi açımmm yine
Aslında doyurucu yemişsin sanırım sabah kahvaltı yapmadığın için öğün atlamadan olmuş

Kızlar bugün dr a gitmiştim hatırlarsınız.Suan 7+4 günlük hamileyim ama bebek görünmedi boş gebelik olduğunu söyledi ve ayrıntılı ultrasyona gönderdi ordada görünmezse muhtemelen kürtaj dedi.Çekildim ondada görünmedi.Doktora göstermeden acilde kan testi yaptırdım degerlerim 10 gün öncesiyle aynı..Yarın için randevu aldım sonucu göstercem çok kötü bir gün geçirdim inanin çok Üzgünüm

sabah zor kahvaltı yaptım ilaç kullanıyorum diye öğlen çorba ıspanak yoğurt yedim arada atıştırdım akşamda barbunya pilaki bide sebzeli bulgur yedim şimdi açımmm yine
Yalniz değilim yasasin
Ben de her aksam bu saatlerde acikiyorum ya aslinda aksam yemegimi yedim meyvemi de yedim off 3 kilo almışım bu ay Tabii hamile kalamiyorum diye moralim bozuktu kendimi yemeye icmeye vurdum simdi de kaldim boyle iyi mi

Allah yardimcin olsun cnm ins en kisa zamanda saglikli bir gebelik yasarsin.

Ya sorma saat basi acikiyorum boyle giderse doguma kadar duba gibi olucam ne olacak bu halimiz

Ya sorma saat basi acikiyorum boyle giderse doguma kadar duba gibi olucam ne olacak bu halimiz
Bugun 7 aylık hamile bi arkadasimla konusuyorum foto attı dedim ben de sana foto atmak isterdim ama daha mercimek kadar .Diyo ki o mercimek hizla bal kabagina dönecek

Canim yaa cok üzüldüm ne denir bilmiyorum Rabbim sabrini artirsin sifa versin insallah saglikla yeniden bu duyguyu yasatsin Rabbim

Çok üzüldüm canım Allah yardımcınz olsun tez vakitte sağlıklı bebekler nasip etsin..

Çok çok üzüldüm, geçmiş olsun. Umarım en kısa zamanda tekrar güzel haberler alırsın...

Değerlerin düşüyomu canm ya çok üzüldüm ne desek çaresiz.allah sabır versin benmde kan değerim düşerken öğrenmiştim kimyasal gebeliği sonra adet oldum ve hamileyim inşallah seninde hmen olur beklemzesin ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…