Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 65 41,1%
  • erkek

OY: 84 53,2%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    158
Oioi önemli ya başlayamazsa çocuklarımız😂😂 aynen bende yedeklemedim yenidoğan bezi bile bilmiyorum 130 tane var yetmezse alırız kafasındayım 2 numara aldık ikilide indirim vardı molfix aldım 😬 kızlar sudocream ve mustela aldım 3lü pişik kremi bepanthol almama gerek var mı sizce yeterli mi bunlar
Bence gerek yok başka pişik kremine

Oioi önemli ya başlayamazsa çocuklarımız😂😂 aynen bende yedeklemedim yenidoğan bezi bile bilmiyorum 130 tane var yetmezse alırız kafasındayım 2 numara aldık ikilide indirim vardı molfix aldım 😬 kızlar sudocream ve mustela aldım 3lü pişik kremi bepanthol almama gerek var mı sizce yeterli mi bunlar
Bepantol oneriyolar genelde onun puani cok yuksek. Ben de ondan alicam. Mustela alma ise yaramuo dedi arkadasim ama cocuguna gore de degisebilir. Denersin bi.

Kizlar bazi bebis kullanilir kullanilmaz urunler gordum paylasayim dedim.
Unibaby ben pek sevmedim tr ye gelince kullanmistim yazin, Ecover eger ayni markaysa cok memnunum burda kullaniyorum bulasik detarjani, yumusatici temiz icerikli bir urun, sudokremde benim vazgecilmezim yara bere aninda geciriyor biz pisik kremini de kullanmistik ayni markanin. Bir de Burts bee cok guzel bebek sampuani, balm, krem, bebe yagi cok begeniyorum onun da icerigi iyi
Weleda bebek yagindan da cok memnun kalmistim ilk yeni dogan icin kullanmistim o da guzel urundu

Bir arkadaşımın bebişinede kızarıklık yapmış bu arada 🥹 neyse ki küçük almıştım ben yine bi bepanthol yedekliyim en iyisi
Ablamda ilk 2sinde sudo işe yaramazken 3.de sadece sudo işe yaradı. Doktor ne verdiyse ne yaptıysa geçiremedi diğerleri. Bence pişik sorunun olursa popişi hangisini isterse onu alırsın ya. Bazen içerik kötü ama çaresiz kalınan durumlar olabiliyor. İlaç yan etkisi gibi düşünmek lazım sanırım.

Bepanthol pişik önleyici kreminde içeriği temiz değil puanı 100/10’du ben Mustela alacağım.
Ay evet cidden oyle . Mustela daha temiz gorunuyor ama en temiz badgerin urunleri.

Eklentiler

• IMG_8760.png
    IMG_8760.png
    279,5 KB · Görüntüleme: 36
  • IMG_8759.png
    IMG_8759.png
    203,8 KB · Görüntüleme: 21
  • IMG_8758.png
    IMG_8758.png
    188,4 KB · Görüntüleme: 18
  • IMG_8757.png
    IMG_8757.png
    184,6 KB · Görüntüleme: 20
  • IMG_8756.png
    IMG_8756.png
    282,1 KB · Görüntüleme: 21
  • IMG_8755.png
    IMG_8755.png
    184,4 KB · Görüntüleme: 22
  • IMG_8754.png
    IMG_8754.png
    233,8 KB · Görüntüleme: 25
Bir arkadaşımın bebişinede kızarıklık yapmış bu arada 🥹 neyse ki küçük almıştım ben yine bi bepanthol yedekliyim en iyisi
Bepantholünde puanı düşük hem mühendisoğlunda görmüştüm hemde arkadaşın attığı sayfada baktım müstela her iki sayfada puanı yüksek yıldızlar listesinde

Eklentiler

• IMG_0814.png
    IMG_0814.png
    301 KB · Görüntüleme: 32
Kumraladamavituna1 Kumraladamavituna1 dun bi arkadasimla bulusmustum bana ben hic kullanmadim sadece gumus kapak yetti dedi. Oyuzden stok yapmamak lazim ama badger gorursem haber ederim.
Lansinoh’un balm formunda olanını aldım ben, gümüş kapak da kuzenimden geldi lazım olmaz daha herhalde ama Badger olaydı iyiydi 😂 doğumdan 0 korkum var meme yarasından korkuyorum 🥲

Pişik ve göğüs ucu yarası için kantaron yağı kullanılır mı acaba ? Bilgisi olan var mı halk efsanesi mi doktorlar öneriyor mu merak ediyorum.

Pişik ve göğüs ucu yarası için kantaron yağı kullanılır mı acaba ? Bilgisi olan var mı halk efsanesi mi doktorlar öneriyor mu merak ediyorum.
Kantaron yağı genel olarak yarayı iyileştirme amacıyla kullanılıyor yara olduysa eğer bence sürülür benim daha önce kesik yaram vardı elimde 2 günde kapatmıştı doğal olarak nemlendirme içinde hindistan cevizi yağı ve zeytinyağ öneriliyor

X