2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

İnşallah canim bulantıların geçeceği günü iple çekiyorum en azından rahatsız etmeyecek kadar azalsin da eşime doğru düzgün bir akşam yemeği yapayım
Ben şeytan kulağına kurşun bugün biraz daha iyiyim bulantı çok az baş dönmeside yoktu umarım artık normale döneriz

Büyük marketlerde falan buluna bilir ya da manavlara söylerseniz bula bilirler mi ki aşeriyorum deseniz yardımcı ola bilirler mi acaba kıyamam ya inşallah bulursun
Carrefour bakmak lazım inşallah buluruz hiç aklıma gelmedi sağol canım tavsiye için

Kesin tanı konursa ilk müdahale ne oluyo canım bilgilendirir misin. Sabah gidicem üniversite ye ne yapacaklar eğer öyle bişi varsa
Buyudukce yukarı kayma olasılıgı var fakat tam kesıyer yerlesırse
Canim evet oyle mutlaka ama benim gibi risk durumu varsa bir tanesi de zarar dikkat etmek lazim hamile kalmaya calistigim donemde de hic yemedim tutunmayi zorlastirir diye
ah. Be guzelım benım de gebelık rısklı
Ve ben gubluk üç tane tuketıyorum butun vıtamınlerı barındırıyor sadece cok abartma gun asırı ye sonrun olmaz üstelık bnmkı medıne hurması

Ah ah anaların hakkı ödenmez diye boşuna dememisler , ilerde belediye başkanı olursam şehrin girişine hamile kadın heykeli yaptıracağım :anneadayı:
Evet ya birde bizim gibi birşey görmemiş annelerimiz inşallah olursun belediye başkanı unutma bu sözünü :KK70::KK70::KK70:bende Benimki doğsun hayırlısı ile sağlıcakla her yerini ısıracam :-)

Evet ya birde bizim gibi birşey görmemiş annelerimiz inşallah olursun belediye başkanı unutma bu sözünü :KK70::KK70::KK70:bende Benimki doğsun hayırlısı ile sağlıcakla her yerini ısıracam :-)
İnşallah annesi dünyalar tatlısı olur süt süt de kokar maşallah Allah bütün bebekleri korusun , tamam unutmam :KK48:

Kızlar ya yasak olan başka ne var bu dönemde yemememiz gereken.. benm canım acayip çiğköfte istiyor ama etsiz olanlardan hatta biraz kaçamak yapıp yedm bile bugün ama sonra acaba zararı olur mu diye düşünmeden edemedim. Var mı bilginz ya da doktrun yasakladığı şeyler

Kızlar ya yasak olan başka ne var bu dönemde yemememiz gereken.. benm canım acayip çiğköfte istiyor ama etsiz olanlardan hatta biraz kaçamak yapıp yedm bile bugün ama sonra acaba zararı olur mu diye düşünmeden edemedim. Var mı bilginz ya da doktrun yasakladığı şeyler
Bekim kuzenim hamileliğinde deli gibi çiğ köfte yerdi. Doktoru etsiz olduğu sürece sorun yok demişti. Sen de doktoruna danış ama bi zararı yoktur büyük ihtimal. Etsizinin içinde bulgur, baharat, salça falan var :)

Doktor sadece market gidalarindan, boyalı asitli iceceklerden, bitki çaylarından, sucuk salam gibi pişmemiş etlerden uzak dur dedi. Bı de kedi köpek gibi sokak hayvanlarından. Gerisini azar azar tuketirsen hiçbir şey olmaz ya...

Bana doktorum Mısır ,tavuk , dana Eti ,salam ,sosis ve hazır gıdalar tüketme dedi birde çiftlik balığı değil küçük Deniz balığı yememi tavsiye etti .hazır çiğ köfte içinde katkılı maddeler var evde yaparsan bulgur ve salça ile bol bol tüket

Sende ıkı tane bende beş tane çıktı ah ah :) dun yazmıştım hatta sıvılcesı çıkan varmı ddie :) hormonlardanmış yukselıyor ya bazı hamılelıklerde sıvılce olabılıyormuş
Dün pek dikkatimi çekmemişti burnumda çıkınca dikkat ettm...

Bn çiğ köfte yedim p.tesi günü nar ekşisiz..zatn doğal folik asit bulgur

Bana doktorum Mısır ,tavuk , dana Eti ,salam ,sosis ve hazır gıdalar tüketme dedi birde çiftlik balığı değil küçük Deniz balığı yememi tavsiye etti .hazır çiğ köfte içinde katkılı maddeler var evde yaparsan bulgur ve salça ile bol bol tüket
Mısır tavuk dana eti mi? Tavuk hormonlu diye herhalde ama dana eti neden?

X