2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Hayal ettiğim günler geldi yaşıyorum çok şükür ama kolay değil hele ki dışardan olumsuz yorum gelince daha sinir bozucu...şimdiden böyleysen 9ay ne yapcaksın...:/
Aynısını bana da diyorlar daha şimdiden böyleysen ohooo doğuma kadar sen ne yapacaksın daha başındasın şimdiden böyleysen yandın sen falan filan

Aynısını bana da diyorlar daha şimdiden böyleysen ohooo doğuma kadar sen ne yapacaksın daha başındasın şimdiden böyleysen yandın sen falan filan
Gelde gıcık olma dimiii bnde elimden gelen bişey yok bnde istmemem ama ne yapayım siz çekmiyorsunuz bn çekiyorum diorum

Gelde gıcık olma dimiii bnde elimden gelen bişey yok bnde istmemem ama ne yapayım siz çekmiyorsunuz bn çekiyorum diorum
Bizde doğurduk o kadar şimdikiler de nazlı yani deniyor bide benim yemek yemekte sorunum yok bulantı falan ama hazırlamakta ve yedikten sonra midem sürekli boğazımda yanma var kaynıyor resmen :KK43:(

Bizde doğurduk o kadar şimdikiler de nazlı yani deniyor bide benim yemek yemekte sorunum yok bulantı falan ama hazırlamakta ve yedikten sonra midem sürekli boğazımda yanma var kaynıyor resmen :KK43:(
Bilmemmi şimdiki nesil die eleştiriyorlar bnde napalım yeni nesil böyle diorm sizin zmnınızda akıllı telefon yoktu diorm :) herşeyin değiştiğini anltmak için

Kızlar bugün dr a gitmiştim hatırlarsınız.Suan 7+4 günlük hamileyim ama bebek görünmedi boş gebelik olduğunu söyledi ve ayrıntılı ultrasyona gönderdi ordada görünmezse muhtemelen kürtaj dedi.Çekildim ondada görünmedi.Doktora göstermeden acilde kan testi yaptırdım degerlerim 10 gün öncesiyle aynı..Yarın için randevu aldım sonucu göstercem çok kötü bir gün geçirdim inanin çok Üzgünüm
Ah canım benim kıyamam sana içim o kadar acıdıkı şuan çok kötü oldum ınanki: (

Kızlar bugün dr a gitmiştim hatırlarsınız.Suan 7+4 günlük hamileyim ama bebek görünmedi boş gebelik olduğunu söyledi ve ayrıntılı ultrasyona gönderdi ordada görünmezse muhtemelen kürtaj dedi.Çekildim ondada görünmedi.Doktora göstermeden acilde kan testi yaptırdım degerlerim 10 gün öncesiyle aynı..Yarın için randevu aldım sonucu göstercem çok kötü bir gün geçirdim inanin çok Üzgünüm
Çok üzüldüm canım yaa allah yardimcin olsun inş en kisa zamanda yine hamile kalırsın allah kimsenin kucagini boş bırakmasın.

Hepiniz çok sağolun arkadaşlar siz üzülmeyin inşallah Rabbim hepinize sağlıklı bir gebelik nasip etsin.Belkide benim için hayırlısı böyledir.Rabbim biliyordur zamanını elbet birgün hersey güzel olacak...Artık dualarim sizin için.
Keşke dr gözünden kaçtı gibi bişey olsa cnm rabbim tez zmnda tekrar nasip etsin

Hepiniz çok sağolun arkadaşlar siz üzülmeyin inşallah Rabbim hepinize sağlıklı bir gebelik nasip etsin.Belkide benim için hayırlısı böyledir.Rabbim biliyordur zamanını elbet birgün hersey güzel olacak...Artık dualarim sizin için.
Güzel kalpli güzel yürekli insan ne acı yaşadığın bilirim hem geçmişteki iki bebegimden hem de ıkı gün önce yaşadığımdan Acı ne kadar çoksa mükâfat o kadar çoktur... Bilirim hiç bir cümle hiç bir şey acını şu an azaltmayacak ama ben yasadığımda bir tek ben değilim diyordum içten içe yalnız değilsin Takdiri ilahî yapıcak birşey yok Allahım en yakın zamanda sağlıklı gebelık nasıp etsin

Çıldırıcam yaa tam bi dr buluyorum sonra kötü bir doğum hikayesi :mad:Yarin da ayni dr a gidip hemen baskasina geçiş yapiyorum bu kez son olcak insallah 2 haftada 3. Yaa .Ama yeni tercihime 2 arkadasim gidiyor ve riskli dogum uzmanı bu kez hayirli olsun lutfen:KK61:

Bugun 7 aylık hamile bi arkadasimla konusuyorum foto attı dedim ben de sana foto atmak isterdim ama daha mercimek kadar .Diyo ki o mercimek hizla bal kabagina dönecek :KK6:
Hic sorma ya cok cabuk buyuyorlar ben 2 hafta sonra gidicem kontrole ins sagliklidir ne kadar buyudugunu gorecegim Allahin izniyle

Bugün topiğimizin ilk kötü haberlerini aldık malesef, inşallah son olur. Arkadaşlarımız da bi an önce güzel haberler ile bize yeniden müjde vermeye gelirler..

Herkese mutlu yarınlara uyanmak dileğiyle, iyi geceler diliyorum güzel anne adayları..
İyi geceler tatlı rüyalar yarn görüşürüz

akrepbasak akrepbasak canım üzme kendini desemde elinde olmayacaktır eminim ama en kısa sürede sende benim gibi kendini toparla ve Allahım ikinci hamileliği nasip etsin bana hep ayağı içinde dediler dedikleri gibi de kürtajdan sonra kanamam bitti ilk regl sonrası da korunmadım ve çok şükür ikinciye hamile kaldım gönlünü ferah tut kalp atışını duyup ya da ilerleyen haftalarda kaybetmek daha ağır olurdu Kendine iyi bak güzel beslen canım

Merhaba. Hayir yasim kucuk degil ama evet ilk gebeligim. Su an bi sorunum yok cok sukur. Sorunum olsa da ne kadar takili kalirsam o kadar sorunum olacagini dusunuyorum.

Kimseye hakaret etmedim, kirici oldugumu da dusunmuyorum. Bana gore yapilan hareket simarikliktir. Bunu dile getiriyorum.

Mevzu yemek kokusu ya da mide bulantisi degil ki mevzu kocadan tiksinmek. :) cok komigime geldi :) kocadan tiksinmek nedir? Bir arkadas demis bilincaltiyla alakali. Hormonlarin disa vurumu olmus diye. Hakikaten de oyle... midesi bulanana uykusu olana ya da kayinvalidesinin yemek kokularindan rahatsiz olana lafim yok ki :) dikkatli okuyun lutfen.

Her gun sabah 06.30 da kalkip ise gidiyorum aksamin 8 inde evde oluyorum. metrobus tiklim tikis ve zencisi dolu suriyelisi dolu sabah sabah sarimsakli yumurta yiyeni dolu ve ben bunu hamileligimin son anina kadar cekmek zorundayim. Ben de o psikolojiye girsem daha fazla kusardim midemi bulandirirdim herhalde... ama eve geldigimde rahat nefes almaya calistig, guzel bir sevismeden sonra icimde susamimizi buyuttugumuz adamdan tiksinmezdim. O ne ya. Korkunc yahu.
Canım malesef kocadan tiksinme olabiliyor ilk gebeliğim benimde rahat geçti ama ikinci çok farklıydı bu nasıl olacak bilmiyorum =) Bide çalıştığı iş ile alakalı olabiliyor ya da kullandığı parfüm deodorant vs o an insana kötü kokuyor. Kendi parfümlerimi bile hamileyken asla kullanamam, o çok sevdiğim yumuşatıcı kokusu beni benden alır mesela=) eşimizden değilde taşıdığı kokulardan bütün kokulardan tiksiniyoruz =) bu haftalarda bulantı olmaz zaten bende de yok, ama gelecek ay nasıl olacak bilmiyorum o_O

Çıldırıcam yaa tam bi dr buluyorum sonra kötü bir doğum hikayesi :mad:Yarin da ayni dr a gidip hemen baskasina geçiş yapiyorum bu kez son olcak insallah 2 haftada 3. Yaa .Ama yeni tercihime 2 arkadasim gidiyor ve riskli dogum uzmanı bu kez hayirli olsun lutfen:KK61:
Kimde karar kıldınız? Riskli gebelikte başkentte emel hanımı çok duyuyordum, bir de konyada dürdane nil okur var, dr olarak çok seviyorum kendisini, özel büyükşehir de o da.

Kimde karar kıldınız? Riskli gebelikte başkentte emel hanımı çok duyuyordum, bir de konyada dürdane nil okur var, dr olarak çok seviyorum kendisini, özel büyükşehir de o da.
Fuat hocaya gitcem ilk basta secseydim keske bayan olsun diye düşünmüştüm ama yanlış düşünmüşüm. Zaten arkadaslarim Fuat hocayi cok övüyorlar bir tanesi gecen gece soguk alginligindan acile gitmis dr u aramis hemen gelmis .Whatsapp tan surekli iletisim kuruyormus bu da cok onemli her problemde hastaneye mi koşacağız ya da sabit nodan ulasmaya caliscaz .Allah utandirmasin insallah bu kez gerçekten tam guvenmek istiyorum bi sorun yaşamadım dr larla ama bi kac dogum hikayesi soğutmaya yetti

X