2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Canim hamileligin ilk 3 ayi hurma yemek iyi degim diye biliyorum dikkat et

Anladm cnm hiç öyle bişey duymadım bilgisizim o konuda...allah yardımcın olsun hakkında hayırlısı o zmn senin için en iyi ne ise o olsun cnm üzme kendini

Yeni gelen arladaşlar hoşgeldiniz..hayırlı olsun inşallah...

Kızlar yüzünde sivilce çıkan varmı ya dün dudaığımın kenarında vardı bu günde burnumda cıktı minicik ama beyaz tühaf duruyo

Kesin tanı konursa ilk müdahale ne oluyo canım bilgilendirir misin. Sabah gidicem üniversite ye ne yapacaklar eğer öyle bişi varsa

Hepimizi rahatlatan yiyecekler farklı gerçekten ben hep kuru ekmek peynir arada yoğurt, yeşil elma, leblebi birde geçen gün fırında kestane yaptım ama zor yedim onu.
Evet öyle canim bulantıları geçince normale döneriz inşallah hele benimki gibi anormal şeyler yiyen hiç duymadım

Benim doktor belirtmedi aç tok. Prospektuste de yazmıyor. Ben aç içiyorum zaman kaybetmemek için.
Biraz önce çıkardım zehirli su gibiydi boğazım tahriş oldu resmen acaba ilacı mi çıkardım o mu öyle acılık yaptı ? Yarın sabah son defa deneyeceğim bakalım ne olacak

Sende ıkı tane bende beş tane çıktı ah ah :) dun yazmıştım hatta sıvılcesı çıkan varmı ddie :) hormonlardanmış yukselıyor ya bazı hamılelıklerde sıvılce olabılıyormuş

Kestane benimde birde şeftali umarım bulurum herkese haber verdim buzlukta varsa verin diye

Biraz önce çıkardım zehirli su gibiydi boğazım tahriş oldu resmen acaba ilacı mi çıkardım o mu öyle acılık yaptı ? Yarın sabah son defa deneyeceğim bakalım ne olacak
Hmm hiç ilaçtan sonra cikarmadim bilemiyorum. Benim ilacı dilin üstüne koyuyorsun eriyor tadı aci ama mide sıvıları da acı ve tahriş edicidir zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…