2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Yarın gelsin konuşalım demiş düşük bi sonuç demiş
Kendını üzme Rabbım hayırlısını versin bnm de ıkı kayıbım var ne yaşadığını hıssettıgını bılıyorum azcok buradakı herkes öyle bende ocak 2018 annelerindeyken kotu haberı vermıstım arkadaşlara bak sımdı temmuz dayım geç olsun güç olmasın bakarsın sende yıne eylül ekım anneleri olursun bana bebegımın gelısedıgını söyleyen doktorun demekkı daha anne baba olma vaktı zamanı gelmemıa geldıgınde olur de mıştı sende öyle dşün biliyorum çok zor çok acı ama yapacak birşey yok. Bu degerın gerı yükselmesi malesefkı benim yaşadığım ıkı gebelıgımdede doktor imkânsız demıstı ama beklemıstım... Allah yar ve yardımcın olsun hakkında hayırlısı olsun

Kendını üzme Rabbım hayırlısını versin bnm de ıkı kayıbım var ne yaşadığını hıssettıgını bılıyorum azcok buradakı herkes öyle bende ocak 2018 annelerindeyken kotu haberı vermıstım arkadaşlara bak sımdı temmuz dayım geç olsun güç olmasın bakarsın sende yıne eylül ekım anneleri olursun bana bebegımın gelısedıgını söyleyen doktorun demekkı daha anne baba olma vaktı zamanı gelmemıa geldıgınde olur de mıştı sende öyle dşün biliyorum çok zor çok acı ama yapacak birşey yok. Bu degerın gerı yükselmesi malesefkı benim yaşadığım ıkı gebelıgımdede doktor imkânsız demıstı ama beklemıstım... Allah yar ve yardımcın olsun hakkında hayırlısı olsun
Peki nasıl düşecek bu kanamamda Yok benim

Evet canım çünkü hormonlar hızlı artiyor vücut tolere edemiyor. benim 6. Haftada biri gelişmeyi bırakmış ya da biz öyle gördük bilemiyorum. İnşallah sağlıklı olur bebisler bizim yaşadıklarımız çok önemli değil. Ama hakikaten etrafimdaki hamileler çok rahat ozeniyorum gezip tozuyolar.
Canım çok üzüldüm bir tane ile mi devam ediyor şimdi gebeliğin?
Bende çok özeniyorum sorma yani insanlar aşeriyorum falan diyor ve ben yemek programı bile izleyemiyorum.

Amin canım cümlemize Senin işin ağırdı değil mi canım amirin müdürün bir kolaylık yapamaz mı sana oy kıyamam sana çok iyi anlıyorum
Masabaşı işi ama işe gidip on saat oturmak zor olacak.

Merhaba arkadaşlar. Bugün kabus gibi bir sabah yaşadım. Uykudan uyanıp tuvalete koşmam bir oldu. Manzarayı anlatmam mümkün değil. Zaten 13 gündür kanamam vardı ama bu kadarda korkunç degildi. Avcumn içi kadar kan pıhtısı düştü. Bayılmamak için kendimi zor tuttum. Acil özel doktora gittik. Hergün progestan iğne oluyordumm ilave olarak progestan 200 mg tablet gunde 3 defa kullanmamı söyledi. Kanama alanım fazla, düşük riski var tabi. Ama buna rağmen bebek sağlıklı.Artık yemegi bile yatakta yiyecegim. Psikolojim çok bozuk. 5. Tüp Bebek denemesinde ilk defa gebelik oldu. Tevekkül ediyorum ama çok stresliyim.
Allah yardımcın olsun inşallah herşey yolunda gider.

kim demişşşş temmuz annelerinde sohbet yok diye maşallah 2 gündür 2 dk kalksam sayfalar dolup taşıyor yetişemiyorummm :KK55:

Evi fırsat buldukça havalandır canım o batma bende var derin derin nefes alıyorum kısmen hafifliyor sende öyle yap birde annem ve ablamlar sıcak duş alma ve uzun süre banyoda bulunma dediler sende düşük riski vardı değil mi sende dikkat et olur mu
cnm benm düşük riski yok ama 4 yıl tedavi olunca dr zor oldu koruyalım dedi

Merhaba arkadaşlar. Bugün kabus gibi bir sabah yaşadım. Uykudan uyanıp tuvalete koşmam bir oldu. Manzarayı anlatmam mümkün değil. Zaten 13 gündür kanamam vardı ama bu kadarda korkunç degildi. Avcumn içi kadar kan pıhtısı düştü. Bayılmamak için kendimi zor tuttum. Acil özel doktora gittik. Hergün progestan iğne oluyordumm ilave olarak progestan 200 mg tablet gunde 3 defa kullanmamı söyledi. Kanama alanım fazla, düşük riski var tabi. Ama buna rağmen bebek sağlıklı.Artık yemegi bile yatakta yiyecegim. Psikolojim çok bozuk. 5. Tüp Bebek denemesinde ilk defa gebelik oldu. Tevekkül ediyorum ama çok stresliyim.
geçmiş olsun canm inşallah iyidir bebeğin bende 200mg kullanıyorum ama 2 defa...elimizden dua ve dinlenmekten başka bişey gelmez...dilen canm..

Kızlar kalp atışını duyduktan sonra, 12. Haftaya kadar doktora gitmeyi düşünüyor musunuz? Ve neden?

Ben sırf merakımdan giderim diyorum ama bilemedim.
dr gel derse giderim ama gel demzse bi sorun olmadan allah korusun gitmem herhalde

Istahi acik olan bi benmiyim :kk77: durmadan yiyesim geliyor
ben benn...yiyesim gelmiyor yiyincede duramıyorummm..ekmek ve kahvaltılık salca fln off mis....ama et yersem tıkanıyorum bi lokma daha yersem kuscak gibi oluyorum... hamileliğimi öğrendiğimden beri köfte yiyemyorm kokusu bile yetiyor...

Kızlar sonucum 624 te kalmış geçen carsamba 560 tı moralim çok bozuk
canm üzüldüm biraz bayağı bekledin sonuç doğru mu acba nerde yaptırdın birdaha mı yaptırsan sen neden test yaptırmıstın ki kanamanmı vardı?

bende 2. tüp bebek için hazırlanıyordum cnm bazı testler için adetimi bekliyordum baktım olmadı test yaptım hamile olduğumu öğrendim şok yaşadım Allahıma şükürler olsun dualarımı kabul etti. Sende içini rahat tut cnm moralini bozma Allahın izniyle bebişine bişey olmaz
Bızımde 4 senenın bebeği :KK66:
bnde 4yıl tedaviden sonra son ayımdı tüp bebek yapalım dedi dr bnde diyetisyene gittim kilo verdim kendiliğinden oldu çok şükür....doğru zmanı rabbim bilir... inşallah alırız kucaklarımıza sağ salim

Geçmiş olsun cnm. Rabbim sana sabır versin dayanma gücü versin bugünler geçecek inşallah. Sağlıklı bir şekilde yavrunu kucağına almayı nasip etsin Rabbim. Hepimiz hamileyiz inşallah birbirimize ettiğimiz dualar kabul olur.

maşallah :nazar::nazar::nazar: ne çene çene oku oku bitiremedim..

E esraylmz03 canım dur bakalım yarın ola hayrola bi doktora git ne diyecek bakalım pozitif düşün pozitif olsun dimi herşeyde vardır bir hayır öyle düşün strese sokma kendini de

Kızlar sonucum 624 te kalmış geçen carsamba 560 tı moralim çok bozuk
gecmiş olsun canm herseye hazırlıklı ol ilaçla düşürür büyük ıhtımal Temennımız ılerlemesı ınsAllah
olurda bırsey olursa korunmana bıle gerek yok hemen baslarsın calısmalara hakkında ve hakkımızda hayırlı olan olsun

hadess hadess dediğin test çok daha mı verimli ondan mı istedin bende söylesem doktoruma yapar mı sanırım benim bu hafta 9. Haftam geç kalmış olmam değil mi sen üniversite hastanesine mi gidiyorsun çok soru sordum kusura bakma hakkını helal et birde testin tam adı nedir
Doktoruna sor tabi ki. Seni bilgilendirsin. Evet bu test daha verimli ama maliyeti yüksek. 10. Haftada yapılıyor zaten. Ben hastaneye gitmiyorum, doktorun özel muayenehanesini tercih ediyorum. Testin bir çok değişik markası var doktorum ikiz gebeliğe göre yönlendirecek beni.

Doktoruna sor tabi ki. Seni bilgilendirsin. Evet bu test daha verimli ama maliyeti yüksek. 10. Haftada yapılıyor zaten. Ben hastaneye gitmiyorum, doktorun özel muayenehanesini tercih ediyorum. Testin bir çok değişik markası var doktorum ikiz gebeliğe göre yönlendirecek beni.
Tamam canım çok sağol

Kızlar kalbinizi ferah tutun hep güzel şeyler düşününbende ev taşıdım bilmiyordum hamile oldugumu neler taşıdım 3kat bilseniz nasipde ne varsa o hayirlisini dileyin

X