2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

hımmm bilemedim o zaman belki farklı bir durum vardır. bu arada bugün ki bhcg de 1370 çıktı. katlayarak gidiyor. bu değerle acaba yarın kese görünür mü?
Bnm en son hcg 557.8 flndı bihada yaptırmadım ama 5+3günlük iken alttan muayenede göründü 2mm inşallah görünür seninde çok kücük zor görememiz normal dedi görünmezse bile moralini bozma

Ayy bi rahataladm sormaa gözün aydın kısmet böyleymiş bak bi taşla 2kuş vurdun :) bi deyim daha var ama söyle diyeyim allah sevdiği kuluna sıpasını önce kaybettirirmiş sonra buldururmuş :))
Cok sevindim ya kötü haber almadık çok şükür...olumsuz düşğnme lütfen artk....
Ayrıca dr ve hastaneyi paylaş ki herkez bilsin aynı şeyi yaşamasınlar

Çook saol bıtanem Allahıma binlerce kez şükür :) Rabbim hepımızı nasıp etsın :) bu arada hastane adı Haydarpaşa numune hastanesi kızlar orda bos gebelık dendı

Ben de doktordan çıktım kalp atışını gördüm çok şükür 6+6 yız üzümüm 9.1 mm olmuş ama cihaz çok eski olduğu için kalp atışını duyamadım olsun o atışı görmek de muhteşem bir duyguymuş
Gözün aydın yaşdığını görmüşsün ne güzel büyümüşte maşallah rabbim korusun..bizede nasip etsn inşallah

Oh cok sukurr gozun aydinnnn

Doktorun ultrasonuyla alakaliymis bak. Cok sevindim. Darisi basimaa insallah :)

Bir de artik su negatif enerjini at :KK66: bak kalp atisini da duydun acaba belirtim gitti acaba suram agridi acaba boyle mi oldu deme. Mutlu ol lutfen
Dünyanın en mutlu insanıyım şuan çooook şükür rabbıme Allahım hepımıze yasatsın inşallah :)

X