2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Sağlıkla kucağına al inş canım:) çifte mutluluk yaşadın sen:) sadece kese mi yoksa içinde bebişi de mi gördünüz canım ?
Bebek görünmedi sadece iki tane kese dedi doktorum. Cumartesi günü kalp atışlarını duyarız inşallah dedi. Bende dua ediyorum inşallah duyarız diye.

bnde de trioit nodulu vardi bir tanesi alindi o yuzden duruma gore ilaca baslamaliyim

Bnde şuanlık bi durum yok canım. Sık idrara çıkma oluyor sadece. Biraz halsizlik yorgunluk filan. Bulantı olmadı hiç inş olmaz :))

Benim belirtilerimde dün ve bugün hissedilir hal aldı. Sabahtan öğlene kadar uykum açılmadı ki ben uyku sevmem. Kasık ağrısı var ve sürekli midemde çok hafif bir bulanma hissi var. Sık idrara çıkma bugün başladı bende.

midem eksiyor benmde erken uyumaya basladim

Adetin baya gecikmiş iyi sabretmişsin canım:) Rabbim tamamına erdirsin inş.
normalde gecen hafta pazar leke geldi adet oldum dedim o gun geldi ve bitti resmen kirmiziydi arkasi gelmedi sanirim gelmeyecek dedim derken hafta sonu geldi sabr edeyim dedim bugun gittim test aldim pozitifi gordum carsambayada randeyu aldim

normalde gecen hafta pazar leke geldi adet oldum dedim o gun geldi ve bitti resmen kirmiziydi arkasi gelmedi sanirim gelmeyecek dedim derken hafta sonu geldi sabr edeyim dedim bugun gittim test aldim pozitifi gordum carsambayada randeyu aldim

Anladım canım. İnş hayırlı haberler veririz hepimiz. Özellikle kalp atışını duymak ne kadar müthiş bi duygudur yaa nette videolarını gördüm duygulandım resmen. Günler geçmiyor sanki bi gelemedi Çarşamba

saat kacta randevun benim saat iki de ogleden sonra

Canım hayırlı olsun:)) bnde çarşamba gidicem 6+0 olucam o gün. Senin ne kadardı tam?kalp atışını gördün mü peki duyamasanda hareket eden pıt pıt diye bişey görünüyormuş :)

Saol canım, seninki de hayırlı olsun

Kalp atışını duymadım henüz ama bence bu hastanelerin politikası, özel hastaneye gidiyorum tekrar tekrar gelelim diye bilgi vermiyorlar bence.
5+2 de gördük keseyi 14 mm idi Bebeklerimizin doğum tarihi aynı görünüyor, senin sat neydi?

mrb herkese ben bu gün 2 tane test aldım birini yaptım 1 2 saat sonra ikinci çizgi belirli belirsiz çıkmış yarın ilk idarla yapacam ikinci testi inşşş güzel haberlerle gelirim size bu arada 3 günüm var adete

Ayy ne güzel yaaa :)) inş bnde çarşamba bişeyler görebilirim hayırlısı ile canım. Benim sat 27eylüldü. Ben 29ekimde test yaptım çıktı. 2gün geçmişti batı. Kan verdim aynı gün 196 çıktı. Ertesi gün gittim doktora ama bişey görünmedi tabiki. Seni tekrar nezaman çağırdı peki.

Benim satta 28 eylül :)) 23 ekim regl günümdü, 24ünde kan verdim hcg 340 çıktı:) 28 ekimde keseyi gördük, 4 kasım da gittim kese, yolk, embriyo gördük, 2 hafta sonra kalp atışını duyarız dedi. Hepsi çok heyecanlıydı.

Vajinal ultrasonda görüldü ilk kese sen karından mu baktırmıştın görünmedi?

Bnm kese görünürmü acba kızlar sat 9 ekimdi bat a 1gün kala kan 156.6 cıktı yarın gidicem kontrle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…