2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Merhaba kızlar bugün doktora gittim karnimdan baktı keseyi göremedi kan tahlili yaptık degerim 3162 çıktı progesteron düşük çıktı.Alttan bakalım dedi ve baktı çok şükür keseyi gördük.bebeği göremedik.Bir hafta on gün sonra tekrar gel kalp atışını görelim dedi.Folik asit ve progesteron hapı verdi.Bu arada dün akşam çok çok az bir kahverengi kanamam oldu bugün sabahta sadece bir damla kadar oldu ama başka olmadı sizce yerleşmë kanaması olabilir mi

Bugün ilk doktor randevuna gittim 5+1’im. Keseyi gördüm karnımdan baktı içi de dolu dedi, 2 hafta sonra gel kalp için dedi. Bekle dur şimdi 2 hafta. Ayrıca iki kese gördü. İkizlerin olcak inşallah. Tabi doktor daha çok başı iki başlayıp 1 devam edebilir dedi. Sersem gibiyim.

Bugün ilk doktor randevuna gittim 5+1’im. Keseyi gördüm karnımdan baktı içi de dolu dedi, 2 hafta sonra gel kalp için dedi. Bekle dur şimdi 2 hafta. Ayrıca iki kese gördü. İkizlerin olcak inşallah. Tabi doktor daha çok başı iki başlayıp 1 devam edebilir dedi. Sersem gibiyim.
Hakkında hayırlısı olsun canım galiba sat 1 ekim seninle ayniyiz

Benim satta 28 eylül :)) 23 ekim regl günümdü, 24ünde kan verdim hcg 340 çıktı:) 28 ekimde keseyi gördük, 4 kasım da gittim kese, yolk, embriyo gördük, 2 hafta sonra kalp atışını duyarız dedi. Hepsi çok heyecanlıydı.

Vajinal ultrasonda görüldü ilk kese sen karından mu baktırmıştın görünmedi?

Evet canım karından baktı. Ama bi önceki gün kanda 196çıkmıştı değerim daha çok küçük görülmez dedi. 1500ü geçmeden kese görülmez dedi. Hep alttan mı baktı canım senin?ozaman da duyulmadı mı kalp atışı? Ayy bu beklemeler bizi çatlatıcak daha başındayız bide :))

Merhaba kızlar bugün doktora gittim karnimdan baktı keseyi göremedi kan tahlili yaptık degerim 3162 çıktı progesteron düşük çıktı.Alttan bakalım dedi ve baktı çok şükür keseyi gördük.bebeği göremedik.Bir hafta on gün sonra tekrar gel kalp atışını görelim dedi.Folik asit ve progesteron hapı verdi.Bu arada dün akşam çok çok az bir kahverengi kanamam oldu bugün sabahta sadece bir damla kadar oldu ama başka olmadı slizce yerleşmë kanaması olabilir mi
Hayirlisi insAallah

Merhaba kızlar bugün doktora gittim karnimdan baktı keseyi göremedi kan tahlili yaptık degerim 3162 çıktı progesteron düşük çıktı.Alttan bakalım dedi ve baktı çok şükür keseyi gördük.bebeği göremedik.Bir hafta on gün sonra tekrar gel kalp atışını görelim dedi.Folik asit ve progesteron hapı verdi.Bu arada dün akşam çok çok az bir kahverengi kanamam oldu bugün sabahta sadece bir damla kadar oldu ama başka olmadı sizce yerleşmë kanaması olabilir mi
Olabilir ayaklarini tepeye dik yat dinlen bol bol

Hayirlisi olsun ailede varmi

Evet canım karından baktı. Ama bi önceki gün kanda 196çıkmıştı değerim daha çok küçük görülmez dedi. 1500ü geçmeden kese görülmez dedi. Hep alttan mı baktı canım senin?ozaman da duyulmadı mı kalp atışı? Ayy bu beklemeler bizi çatlatıcak daha başındayız bide :))

İlk kese alttan görüldü, son kese yolk fln karından görüldü.

Evet bende 2 hafta nasıl beklicem bilmiyorum :KK43: senin de ilk gebeliğin galiba dimi?

Benim tüp bebek iki tane yerleştirildi ikisi de tutundu. Ama ailem de çok ikiz var. Teyzemler, kuzenler doğal yolla ikizler. Ailenin kadınlarının çatıları ikize müsaitmiş. Benim de öyle mi bilmiyorum ama.
Bizimde kki tarafli ikizler var ablam kizkardesimde ikize kaldi hamile

İlk kese alttan görüldü, son kese yolk fln karından görüldü.

Evet bende 2 hafta nasıl beklicem bilmiyorum :KK43: senin de ilk gebeliğin galiba dimi?

Evet canım ilk gebeliğim. 1,5yıldır istiyorduk. Çikolata kisti var bnde bide. Siz ne kadardır istiyordunuz canım? Vlla her doktora girişimiz ayrı heyecan,diğer kontrolü bekleyiş ayrı stres olacak galiba :))

X