2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

İyi aksmalar kizlar. Nasip olursa temmuz annesi olacagim bu 2. Hamileligim. Sat 15 ekim 8kasimda hcg 29, 10kasimda 76, 12 kasimda 333, 13 kasimda 567 ve en son 15 kasimda 1260 cikti. Daha once dis gebelik oldugum icin bukadar takip edildim. Suan 4+4 uz. Drum dis gebelik olmam icin diretiyir surekli kesin konusuyor gibi. Degerler guzel artmasina ragmen hep dilinde dis gebelik konusu var deli ediyor beni. Bende biraktim baska dr buldum c.tesi icin cagirsi keseyi gormege 4+6 olacagiz. Sizce gozukurmu sizler hangi haftalarda gordunuz? İlk oglumda keseyi hatirlamiyorum ama kalp atimini 6+5 te duymustuk. Bilgilendirirmisiniz lutfen

Bence değerlerin gayet iyi artmış canm fazla bile artmış acaba ikiz mi bende keseyi 5+0 gördüm 8mm di

Bence değerlerin gayet iyi artmış canm fazla bile artmış acaba ikiz mi bende keseyi 5+0 gördüm 8mm di
Allah razi olsun canim. Degerler normal degilmi icim rahatladi. 2. Gittigim drda guzel dedi ama ilki okadar canimi siktiki anlatamam. En son 15 kasimda vaginal bakildi kese yoktu bakalim c.tesi ne cikacak

Cok gecmis olsun, Allah sifa versin

Allah razi olsun canim. Degerler normal degilmi icim rahatladi. 2. Gittigim drda guzel dedi ama ilki okadar canimi siktiki anlatamam. En son 15 kasimda vaginal bakildi kese yoktu bakalim c.tesi ne cikacak
bak ben sana beni anlatıyım sat 9 ekimdi 3 kasımda 51 5 kasımda 165 7 kasımda 424 çıktı doktor gayet iyi dedi 13 kasımda kesem normal ultrasonda 8mm bugün 11mm çıktı ve yolk sac göründü senin de herşey normal bence

Cnm dikkat et dinlen gecmis olsun
bn de yorulmamaya dikkat ediyorumki ben cok aktif bir insanim cok kostururum artik yeter bana ihtiyavi olan bir bebegim var onu dusunmem lazim
Rabbim buyuk yuzumuz gulecek insAllah

Moral bozanlardan uzak dur bn dr degistirdim simdiki cok tatli bir bayan herseyi anlatiyor gosteriyor

Cok sagol canim bilgin icin. Ozaman benimde gorunur c.tesi insallah. Merakla bekliyorum

canım farklı hastanede yaptırdıgın için sonuç böyle olabilir.
her hastanin lab hassasiyeti farklı olabiliyormuş .
canını sıkma
Gittim sonuçlarımı aldım hastaneler farklı diye öyle çıkmış çok teşekkürler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…