2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Hesaplamalarima gore temmuz sonu agustos basinda dogum yapacagim Rabbim nasip ederse.Kizlar yarin gitcem doktora 2 gun once ogrendim hamile oldugumu .Dua eder misiniz cok zor hamile kaldim esimde dna hasari morfoloji bozuklugu falan vardi cok korkuyorum sagliksiz gebelik yasamaktan

Kizlar bir de cok acemiyim bi sey sorcam ilk gitcem ya kan degerlerime bakcak vitamin falsn fistik vercek tamam da alttan muayene gibi bir sey soz konusu mu.?

Rabbim hayırlı haberler almayı nasip etsin inşallah sağlıcakla kucağınıza alırsınız idrarda mı öğrendiniz yada kanda mı bakıldı ?

Ultrasonda görünmezse alltan bakılıyor galiba kan vericeksen suanda bakılacağını sanmıyorum sat ne zamandi ?
Daha cok yeni 18 ekim sat dun adet gunumdu 1 gun gecti daha yani yine de alttan bakar mi ya tedirginim biraz en son yazin alttan muayene oldugumda kanamam olmustu

Ah bu enfeksiyon .. İdrarının yoğun olduğunu görünüyor . (muhtemel vücut susuz kalmış) Vucüttaki hormonsal salgılar yada duş alırken sabun şampuan vs temasından dolayı ph yükselmiş olabilir . İdrarda koku vardır muhtemelen nitrit yüksek çıktıysa . Aynı zamanda enfeksiyon olduğunuda gösterir . Benimde sadece lökasitim yüksek çıkmıştı . Doktorum 3lt su iç gel yeniden idrar alalım muhtemelen düzelecektir endişe edilecek birşey yok normale dönmezse tek dozlu minimum zararlı antibiotik yazarız toplarız demişti . Çok çok su iç . Minimum 3 lt dedi doktorum ben 2 lt belki içebiliyorum oda zorla .. Çok çok geçmiş olsun . Şifa dilerim

Aynen canım idrarda koku oluyor. Son 1aydır sık idrara çıkma ve aniden sıkışık idrar oluyor. Ben bunu hamileliğe yormuştum doğrusu. Çünkü 1aydır olmaya başladı. Suyu az içiyorum eşim de çok kızıyor. Artık içmeye çalışıcam. İnş doktorum iyi şeyler söyler de rahatlarım. Bebeğime zararı olacak diye korkuyorum.

Daha cok yeni 18 ekim sat dun adet gunumdu 1 gun gecti daha yani yine de alttan bakar mi ya tedirginim biraz en son yazin alttan muayene oldugumda kanamam olmustu
Anladım daha çok yeniymişsin kan testleri yapacaktır tahminimce 4 haftalık hamilesin 1 hafta sonra falan ultrasonda görünebilir görünmezse normaldir ama kimisi görünmesi için vajinal ultrasonla bakabiliyor sen istemezsen bakmaz ki kanaman olduğu için daha önce bunu söylersin ultrasonla bakılacağı zaman

Selam hanımlar bugün kadın doğumdan doktor randevum vardı . İlk betahcg reglden 1 gün sonra yaptırmışım 79 çıkmıştı . Bugün tekrarladık 1913 çıktı sonucum . Doktoruma sonuçları yarın göstereceğim . Sizce bu değerle kese görünebilir mi ? Son adet tarihim 9 ekim . Fikirleriniz nedir ? :anneadayı::KK200:

Benim sat 1 ekimdi geçen cuma karnımdan ultrosonda göründü kesem 10 mm olarak. Inşallah seninde görünür canım.

Kızlar doktorun istediği tahlilleri yaptırdım. Bugün aldım sonuçları. Nitrit neyse pozitif çıkmış,pH yüksek çıkmış,bol miktarda bakteri yazıyor bide. Canım sıkıldı yaaa. Resmini atıyorum bi bakabilir misiniz kızlar??

Fotoğrafta tc kimlik numaran görünüyor cnm kaldır istersen

Yok canım göremedik iki hafta sonra gel bakalım dedi dr. Haftaya nasipse görürüz inşallah :)
Bende sizinle ayniyim sat 1 ekim..En son pazartesi gittiğimde kese 13mm ama bebek görünmedi bugün için çağırdı Dr ama gitmedim çok olumsuz konuşuyor o yüzden biraz bekleyip gitmek istedim.Hata mi yapıyorum acaba kızlar ne zaman gideyim sizce

Bende sizinle ayniyim sat 1 ekim..En son pazartesi gittiğimde kese 13mm ama bebek görünmedi bugün için çağırdı Dr ama gitmedim çok olumsuz konuşuyor o yüzden biraz bekleyip gitmek istedim.Hata mi yapıyorum acaba kızlar ne zaman gideyim sizce
Birde sizde yolk sac göründümu bende oda görünmüyor

Haftaya carsamba git hata degil canim kese bebek kalb atisi hepsi cikar aradan beraber senle

Arkadaşlar kanamam cok az oldu ama rengi kırmızıydı doktora hemen gittim ve hemşire bir iğne yaptı 3 saat kadar yatırdılar ve 10 gün rapor yazdı. Yatak istirahati verdi sadece yat dinlen dedi. Kalp atışları devam ediyor çok şükür. Hepinize iyi dilekleriniz için teşekkür ederim.

X