2018 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Kız

OY: 118 51,3%
  • Erkek

OY: 102 44,3%
  • İkiz Kız

OY: 3 1,3%
  • İkiz Erkek

• İkiz, Bir Kız Bir Erkek

• Üçüz

OY: 1 0,4%

• Ankete Katılan
    230
Kızlar bütün çekmecelerim yerde, evde düzen diye bişi kalmadı. Canı sağolsun da, is yetişmiyor yahu, normal dimi bu? İnstagramdaki bebelerin evleri hep toplu, bebeler hep oyuncaklarla oynuyor bizimki tencere, terlik, cezveyle🙄 İnsta bebelerinin ellerinde balon bizimkinin elinde buzdolabı poşeti🙄
Bugün menenjit asisi olduk bide, çok ağladı yine, ateşi de çıktı yavrumun😔 yorgun ve üzgünüm😔
hep ayrıyız hele benim iki yaşı birbirine yakın oğlanda 10 aylıktan beri yürüyor evde derinlemesine bir temizlik yapamiyorum tencere tava hep yerde odada oynamazlar hep mutfakta bisey karıştırırlar 😂 sağlıkları yerinde olsun bu da anaların kaderi 😉

hep ayrıyız hele benim iki yaşı birbirine yakın oğlanda 10 aylıktan beri yürüyor evde derinlemesine bir temizlik yapamiyorum tencere tava hep yerde odada oynamazlar hep mutfakta bisey karıştırırlar 😂 sağlıkları yerinde olsun bu da anaların kaderi 😉
Ovvv baya erken başlamış seninki, allah yardımcın olsun :) Bizimki 13.ayın içinde, yürüdüğünü farketmezse 2-3 adım atıyor. Farkedince oturuyor totosunun üstüne :) Ne kadar geç o kadar iyi ya.. :))

Kizlar, kizim dun geceden beri epey huzursuzdu. Atesi de 37 civarlarindaydi. Bugun bakicimiz aradi sanki kulagi agriyor gibi deyince doktora gittik. Cok sukur hersey yolunda ama kizcem 5 dis birden cikarmaya karar vermis 😱

Onumuzdeko 1.5 ay icinde toplan 6 dis daha cikmis olur dedi.. su an 6 disi var zaten.

Bebelerden firsat bulursaniz benim icin dua edin, 3 yas ergeni bir oglan ve dis krizi yasayan 13 aylik bir kizceyle cok eglenceli gunler beni bekliyor :)

Kizlar, kizim dun geceden beri epey huzursuzdu. Atesi de 37 civarlarindaydi. Bugun bakicimiz aradi sanki kulagi agriyor gibi deyince doktora gittik. Cok sukur hersey yolunda ama kizcem 5 dis birden cikarmaya karar vermis 😱

Onumuzdeko 1.5 ay icinde toplan 6 dis daha cikmis olur dedi.. su an 6 disi var zaten.

Bebelerden firsat bulursaniz benim icin dua edin, 3 yas ergeni bir oglan ve dis krizi yasayan 13 aylik bir kizceyle cok eglenceli gunler beni bekliyor :)

Fok grcms olsun kolay atlatrsınız inşallah. Bizim dört diş var ve üç gündür ağlayıp kucağımdan inmiyor asla. Acaba dişmi bizimki de. Durmadan agrı kesıcı veriyorum biyeri agrıyordur diye

Kızlar durumlar nasıl ben bittim kız durmuyor bayram temizliği yapabilen varmı aramızda ben sadece yemek ve ev işlerini üsten üsten yapabildim

Nasıl oldunuz?

Valla olmeyecek kadar temizlik, ac kalmayacak kadar yemek, ihtiyac kadar utu.. yeter cok bile :)
Bu mesajimda ukalalik yaptim ya, allah da benim cezami verdi 🙈 arife gunu esimin memleketine gidecegiz, persembe donecegiz. Esim cumartesi gunune kahvaltiya misafir cagirmis benden habersiz :KK57: simdi persembe iki cocuklaonca yoldan gel, cuma gunu temizlik, alisveris, yemek yap; ustune de cumartesi de misafir agirla..

Acaba geri donmesem mi memleketten :))

Kızlar demir ilaçı hakkında kafama takılan birşey var. Biz sekiz aya kadar demir ilaçı kullanmadık depoları iyi olduğu için daha sonra kan tahlili de azma var denildi ama paniklik bir durum yok sadece başlayalım dedi doktorumuz ferrum yazdı kullanmamızla beraber kabız oldu yan etkisi olabiliyor bazen denildi bende düzenli vermek yerine pekmez et takviyeleri ile damlayı düzensiz ara ara kullandım yas kontrolunde sınırda çıktı bu sefer düzenli kullanmaya başladım ama takiplerimde uykusuzluk yaptığını düşünenmeye başladım iki gün veremedik ev dışındaydık ve ilaçı evde unutmuştum ve uykuları eski düzenine girdi hemen hemen ama emin de olamıyorum başına gelen yada böyle bir fark gören varmı yada kullandığınız demir ilaçları neler

Cok sukur toparladik canim. Yeni hastalik furyalari da atlattik ama nihayet az biraz gun yuzu gordu bunyeler. Bu kis bizi fena deldi gecti. Umarim onumuzdeki kis daha saglikli gecer.

Sen ve bebisin nasilsiniz?
Cok şükür bir sıkıntı yok, uyku saatlerimiz şaştı biraz ama onu da sorundan saymıyorum.
Temizlik&kahvalti meselesine gelince, mehtapla sana acayip güveniyorum iki çocuklu super kahramanlarınız siz, halledersiniz😍

Kızlar konu açtım ama kimse tınlamadı, belki buradan cevap alırım. annemin şah damarlarında tıkanıklık var ve ameliyat olması gerekiyor. İstanbul’da, kosuyolu, siyami Ersek, Mehmet Akif vb hastanelerden doktor tavsiyelerine ihtiyacım var. Yakınlarından benzer tedavi uygulanmış olanlar bi el atarsa cok sevinirim😘

Cok şükür bir sıkıntı yok, uyku saatlerimiz şaştı biraz ama onu da sorundan saymıyorum.
Temizlik&kahvalti meselesine gelince, mehtapla sana acayip güveniyorum iki çocuklu super kahramanlarınız siz, halledersiniz😍
Canım ancak yazabiliyorum, bayramdan iki gün önce benim ufaklık masadan yere attı telefonu, ekran tuzla buz oldu :) Telefonsuz bir tatil geçirdim yani. Hallettim, hallettim de nasıl oldu gel onu bana sor :)))

Kızlar konu açtım ama kimse tınlamadı, belki buradan cevap alırım. annemin şah damarlarında tıkanıklık var ve ameliyat olması gerekiyor. İstanbul’da, kosuyolu, siyami Ersek, Mehmet Akif vb hastanelerden doktor tavsiyelerine ihtiyacım var. Yakınlarından benzer tedavi uygulanmış olanlar bi el atarsa cok sevinirim😘
Açıkçası hiç bilmiyorum canım ama Allah acil şifalar versin, tez zamanda iyileşsin annen inşallah.

Kızlar kuzulara güneş kremi olarak ne aldınız denizde havuzda kullanıma uygun olarak kararsız kaldım

X