2018 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Kız

OY: 118 51,3%
  • Erkek

OY: 102 44,3%
  • İkiz Kız

OY: 3 1,3%
  • İkiz Erkek

• İkiz, Bir Kız Bir Erkek

• Üçüz

OY: 1 0,4%

• Ankete Katılan
    230
Eğer iki kere kutlama yapılacaksa, ben olsam şöyle yapardım:

Aile için normal bir akşam yemeği organize ederdim. Ufak bir pasta. Renkli karton bardaklar, 5-6 tane balon ve iyi ki doğdun yazısı yeterli olacaktır.

Arkadaşlarım için 5 çayı kıvamında bir yemek düzenlerdim. Kek, börek, salata.. Bir de ev yemeği yapan yerlere bir iki çeşit zeytinyağlı siparişi verirdim. Renkli karton bardaklar filan.. Aynı süslemeleri onlara da kullanırdım.

Sanırım bu tarz yapardım.

Su an tamda oyle dusunuyorum. Her ikisimide sadece esimle yapicagimiz icin buyuk ihtimalle aileyle olani daha sade. Arkadaşlarla kutlama tarzi yapicaz aslinda simdiden fırsatım oldukca bikac tatli tuzlu kurabiye yapip buzluga koycam diyorum hepsini son anda yapamam cunku kutlama gunu buzluktan çıkartsam ne yapabilirimki dha oncr hic kurabiye stoklamamistim
Dogum gunu kurabiyesi olrakta yapmak istiyorum ama onlar cok yumusak oluyorlar dagilir mi acaba 1 yazili

Merhaba arkadaşlar
Forumda Yemek bölümünde yeni bir yarışmamız var.Yarışmaya katılmak ister misiniz?
Bebeklerinize yaptığınız mama tariflerini bizimle paylaşmanızı istiyoruz.
Yarışma 06 ay ve 2 yaş aralığında olacak katılmak isteyenler linkteki konuya yazabilir veya benimle iletişime geçebilir.Şimdiden hepinize teşekkür ederim.
Anneler Yarışıyor ! En besleyici mama tarifini arıyoruz ?
Mis kokulu yavrularınıza ve sizlere hayırlı geceler :KK68:

Kızlar bebek bezi değişiminde pişik yapıyor olması kaç günde anlaşılır. Bezin markasını değiştirdim iki haftaya yakın kullanıyorum bugün pişik olmuş normalde cok pişik olan bir bebek değildi acaba bez mi

Kızlar bebek bezi değişiminde pişik yapıyor olması kaç günde anlaşılır. Bezin markasını değiştirdim iki haftaya yakın kullanıyorum bugün pişik olmuş normalde cok pişik olan bir bebek değildi acaba bez mi
Canim o muhtemelen bez degildir. Emiyorsa senin yedigin ya da kendi yedigi birsey dokunmus olabilir. Ya da dis cikariyordur, o da pisik yapar.

Canim o muhtemelen bez degildir. Emiyorsa senin yedigin ya da kendi yedigi birsey dokunmus olabilir. Ya da dis cikariyordur, o da pisik yapar.
Karar veremedim işte bende 15 gün oldu bezi değiştireli ama farklı bir şeyde eklemedim menüye git gidide de kızardı bende ki pişik kremi işe yaramadı sanırım

Karar veremedim işte bende 15 gün oldu bezi değiştireli ama farklı bir şeyde eklemedim menüye git gidide de kızardı bende ki pişik kremi işe yaramadı sanırım
O zaman eski bezini tekrar dene istersen. Ya benim oğlum 1,5 yaşındayken efsane bir pişik olmuştu oturamıyordu bile. Ne olduğunu bulmam 3 gün aldı. Pişik yapan şey süzme yoğurtmuş meğersem. Köy yoğurdu olduğu içi ağır gelmiş. Aklımıza gelmeyen şeyler çocuklara çok dokunabiliyor.

Selam kızlar epey bi aradan sonra burdayım, doğum süresi boyunca yazışmaları okudum ve katıldım, ne var ne yok nasılsınız?

Hanımlar, çok sessiz burası son günlerde :) Herkes iyi mi, bebişler nasıl?
Merhaba hayat telaşı işte. Büyük kızım yine bi enfeksiyon gecirdi 41derece ateşler düşmedi serum iğne derken zor kendine geldi. Valla ne enerji var ne bişeyden zevk alma hayatımı askıya almş gibi hissediyorum. Büyüyecekler diye gün sayıyorum siz nasılsınız çocuklar

Merhaba hayat telaşı işte. Büyük kızım yine bi enfeksiyon gecirdi 41derece ateşler düşmedi serum iğne derken zor kendine geldi. Valla ne enerji var ne bişeyden zevk alma hayatımı askıya almş gibi hissediyorum. Büyüyecekler diye gün sayıyorum siz nasılsınız çocuklar
Ooo yazik yavruya ya.. cok cok gecmis olsun..

Benim kizim da gecen hafta nerden kaptiysa bi virus kapmis, kusmaktan hastanelik oldu.. serumlar filan, o da ancak toparladi. Oglan iyi ama, okula devam ediyor, sukur sagligi yerinde. 3 yasa 3 kala ergen ergen dolaniyor..

Ben de ayni senin kafadayim.. buyusunler diye gun sayiyorum resmen. Cocuk cok guzel, iki cocuk da guzel aslinda ama yakin yasli iki cocuk beni yipratti. Yaslandim :)

Ama diyorum ki zor kismi geride kaldi artik :) kizim 1 yasina geldi, uykulari duzene girmeye basladi.. oglum artik cocuk oldu.. geriye zor ama bu seneden daha kolay bir sene daha kaldi.. sonrasinda nefes alacagima inaniyorum :))

Bende yeni ara yüzüne alışamadım formun ve bebiş bir dakika durmuyor bari bu hareket doğum kilolarına iyi gelse ☺️

Bende yeni ara yüzüne alışamadım formun ve bebiş bir dakika durmuyor bari bu hareket doğum kilolarına iyi gelse ☺
Gelir tabi gelmez mi :) Bende doğum kilosu kalmadı ama sarkık yumuş bir göbek ve uçları göbek deliğimi gösteren memeler kaldı :))) Emzirme faslı bitince, toplatacağım sarkan ne varsa :süslü:

Ooo yazik yavruya ya.. cok cok gecmis olsun..

Benim kizim da gecen hafta nerden kaptiysa bi virus kapmis, kusmaktan hastanelik oldu.. serumlar filan, o da ancak toparladi. Oglan iyi ama, okula devam ediyor, sukur sagligi yerinde. 3 yasa 3 kala ergen ergen dolaniyor..

Ben de ayni senin kafadayim.. buyusunler diye gun sayiyorum resmen. Cocuk cok guzel, iki cocuk da guzel aslinda ama yakin yasli iki cocuk beni yipratti. Yaslandim :)

Ama diyorum ki zor kismi geride kaldi artik :) kizim 1 yasina geldi, uykulari duzene girmeye basladi.. oglum artik cocuk oldu.. geriye zor ama bu seneden daha kolay bir sene daha kaldi.. sonrasinda nefes alacagima inaniyorum :))
Evet ilk zamanları hakketen daha kotuydu sankı simdi daha iyi ama şu peşinde koşturmacalar yokmuuu aşırı yoruyor inş büyüyecekler. Asıl üzüldüğüm bu bebekliklerinide özleyecegiz ama şimdi yoğunluktan tadını çıkaramıyorum

Kızlar hala regl olmayan var mı benim gibi ya 😬bebişler nasıl yürüyorlar mı? Bizim yarın doğum günümüz sıralıyoruz taytay duruyoruz ama yürümeye korkuyoruz 😊

Kızlar hala regl olmayan var mı benim gibi ya 😬bebişler nasıl yürüyorlar mı? Bizim yarın doğum günümüz sıralıyoruz taytay duruyoruz ama yürümeye korkuyoruz 😊
Oğlumda 4.ayda kızımda 3.ayda adet oldum :) Maşallah benim sistem üremeye hazır hale çok çabuk geliyor..

Doğum gününüz kutlu olsun o zaman :) Nice yaşlarınız olsun. Kızım başlamadı yürümeye ama tutunarak geziniyor evde, bazen desteksiz ayakta da duruyor ama yürümüyor. Ne kadar geç o kadar iyi, yürümeye başlayınca hatırla bu dediğimi :))

Oğlumda 4.ayda kızımda 3.ayda adet oldum :) Maşallah benim sistem üremeye hazır hale çok çabuk geliyor..

Doğum gününüz kutlu olsun o zaman :) Nice yaşlarınız olsun. Kızım başlamadı yürümeye ama tutunarak geziniyor evde, bazen desteksiz ayakta da duruyor ama yürümüyor. Ne kadar geç o kadar iyi, yürümeye başlayınca hatırla bu dediğimi :))
Sağol canım 😊 zaten yürümekten farkı yok ki evde istediği her yere ulaşıyor çıkıyor karıştırıyor döküyor 🙈
Ben de niye olmadım diye korkuyorum ilk kızımda 9.ayda olmuştum.

Sağol canım 😊 zaten yürümekten farkı yok ki evde istediği her yere ulaşıyor çıkıyor karıştırıyor döküyor 🙈
Ben de niye olmadım diye korkuyorum ilk kızımda 9.ayda olmuştum.
Ya o soru isareti buyuk sıkıntı.. benim iki adetimin arasi 56 gun mu ne oldu bir kere.. kizim o zaman 4-5 aylik filandi.. aklim gitmisti..

Kızlar bütün çekmecelerim yerde, evde düzen diye bişi kalmadı. Canı sağolsun da, is yetişmiyor yahu, normal dimi bu? İnstagramdaki bebelerin evleri hep toplu, bebeler hep oyuncaklarla oynuyor bizimki tencere, terlik, cezveyle🙄 İnsta bebelerinin ellerinde balon bizimkinin elinde buzdolabı poşeti🙄
Bugün menenjit asisi olduk bide, çok ağladı yine, ateşi de çıktı yavrumun😔 yorgun ve üzgünüm😔

Kızlar bütün çekmecelerim yerde, evde düzen diye bişi kalmadı. Canı sağolsun da, is yetişmiyor yahu, normal dimi bu? İnstagramdaki bebelerin evleri hep toplu, bebeler hep oyuncaklarla oynuyor bizimki tencere, terlik, cezveyle🙄 İnsta bebelerinin ellerinde balon bizimkinin elinde buzdolabı poşeti🙄
Bugün menenjit asisi olduk bide, çok ağladı yine, ateşi de çıktı yavrumun😔 yorgun ve üzgünüm😔
Cok gecmis olsun canim.

Benim oglum da oyleydi. Oyuncaklarin yuzune bakmazdi, cekmece dolap ne varsa yerlerdeydi. Geciyor zamanla.. epey uzun bi zamanla ama :)

Bizim evde öyle darmadağın resmen robot gibi durmadan çalışıyorum nezaman bitecek bu yogunluk allahım bilmıyorum.

X