2018 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Kız

OY: 118 51,3%
  • Erkek

OY: 102 44,3%
  • İkiz Kız

OY: 3 1,3%
  • İkiz Erkek

• İkiz, Bir Kız Bir Erkek

• Üçüz

OY: 1 0,4%

• Ankete Katılan
    230
Merhaba arkadaşlar ben de nisan annesiyim. Oto koltuk araştıran var mı içinizde

Bir de ek gıda sormuşsunuz ben 3 gün kuralı ile blw uyguluyorum
Canım bende üç gün kuralı uyguluyorum şu ana kadar yoğurt patates havuç ve kabak verdim meyve de düşünüyorum ama kararsızım brokoli karbabahar taze fasulye bunları da verebiliyor muyuz acaba meyvede de üç gün kuralı geçerli mi ayrıca

Benim kızım arabada pusetinde durmuyor hiç sevmiyor arabayı desem yeri yani pusetin de çok rahat olduğunu düşünmüyorum ama çok küçükken de ağlıyordu şimdi oto koltuğu alıp elinde patlarsa ya dicem de elbet oturacak mecbur oturacak tavsiyelere bende açığım

Ben karnabahar brokoli fasulyeyi baya ilerleyen zmaanalrda vercem cok gaz yapar bnce. Simdiye kadar verdiklerim. Yoğurt kabak havuc patates. Muz ve armut. Patatesi hic sevmedi. Yogurdu da...

Meyvede de 3 gün canım evet ama sebzeleri ilk vermek daha iyiymiş ilk meyve vernce sebzeleri reddedebiliyolar... yeşil fasulye +7 ay canım karnabahar +8 miş

Ben karnabahar brokoli fasulyeyi baya ilerleyen zmaanalrda vercem cok gaz yapar bnce. Simdiye kadar verdiklerim. Yoğurt kabak havuc patates. Muz ve armut. Patatesi hic sevmedi. Yogurdu da...
Sordum canım blw önermiyor Dr 9.ayda ok ver ama şimdi soluk borusuna kaçar kaçabilir diyor rondo blender yasak o yüzden de pırasa taze fasulye haşlasanda boğazına kaçar dedi vermicem mevsiminde ne varsa verebilirsin dedi

Kizlar herkese selam. Ben 2018 mayis annesiyim bebegim 4 ay 3 haftalik. Sizlere sorum olucak. Bebegim hala nesnelere uzanmiyor. Surekli ellerini baglayim ellerini agzina sokma derdinde. Parmaklarina dokundurunca tutuyor ama o da kavrama refleksi gibi. Bubara taktim kafaya. Sizelr yeni yasadiniz bubsurecleri. Yorumlarinizi bekliyorum. Sizin bebekler ne zmn uzandi cingiraklara falan. Bizim grupta genelde uzun zamandir uzandigini yazmislar

Slmlar kızlar benim inanılmaz saçlarım dökülüyor aranızda bu durumla karşılaşan var mı normal mi bu durum

Anlarım da ben mesela armudu blendrdan da gecirdim hatta yine puturluydu bide suzgecten gecirdim anca yiyrbildi. Blensrden gecrmemek.icin buharda pisirdim brlki yer diye ama onu da pişince tadini sevmedi. Napalim oyle boyle ilerleyecegiz. Pirinc unu sekersiz agzina surmedi. Ama az seker koyunca yedi. Malesef koydum seker

Çiğ rendeleyince olmadı mı acaba ben daha meyveye geçmedim dra suda haşlamatu sordum olmaz dedi vitamini kalmaz dedi alışsın nasıl başlarsa öyle gider dedi ısrar et dedi senin ikinci demi şeker falan koyduğunda göre:))

Evvet ilk kizimda yemezdi. Mecburen koydum seker yani yese ne ala tabiki koymazdım. Sebze puresi yapardım tuzsuz. Kusardi asla yemezdi. Az tuz ekleyince yerdi. Bu ablasinin aynisi..

Cig rendeyide yiyemez cokkk puturlu oluyor . Su yogurt ko usunu napcaz bilmiyorum asla yemio

O pusetler ne yazık ki çok konforsuz. Ben kızıma Joie Everystage aldım, hatta oğlumun koltuğu da ikinci eldi, ona da aynısından aldım. Kızım da henüz deneme fırsatım olmadı ama oğlum gayet rahat yolculuk ediyor.

Ben mayis annesiyim. Ayni dert bende de var. Hemde ne dokulme tutam tutam. Bide karisiyo birbirine eskiden akiskan olan saçlarım dolasiyo birbirine.
ANDETA normal kızlar, benim de aynı şekilde. Hamilelikte değişen hormonlardan saç dökülmesi duruyor, doğum sonrası o dökülmesi gerekenler de dökülünce tutam tutam gidiyor ne yazık ki. Ama bir kaç ay sonra dökülenlerin yerine yenileri çıkacak merak etmeyin :)

Slm kizlar bizimde doktor kontrolumuz gecen aydi artik oglrnleri sebze ve meyve verebilirsin , et yoğurt yok az az tattir dedi ama asi oldugumuz ivin bn ustune cok gitmedim az arada ağzına biseyler degdiriyorum gecen gun patates ve havucu haslayip catalla ezdim yagda damlattim agzini acmaya kasiga hevesli ama sevmedi sanki daha once tek tek vermistim patates havuc yine pek sevmedi henuz 160 gunluk ne verebiliriz ki

Sutu birakir diye bnde cok yedirmek istemiyorum ama kilosu az gibi , doktorda basla dedi zaten hic bissy yemeyio bir gunde birden yemege baslamasi banada sacma geliyor arastiriyorumda fakat listemiz filan yok kafam cok karisti :S

Sutu birakir diye bnde cok yedirmek istemiyorum ama kilosu az gibi , doktorda basla dedi zaten hic bissy yemeyio bir gunde birden yemege baslamasi banada sacma geliyor arastiriyorumda fakat listemiz filan yok kafam cok karisti :S
Nasıl kilosu benimkinden iyidir muhakkak ilk bebegime sütüm yaramıstı buna hic yaramadı ya

6.600 aslinda iyi gidiyodu ikinci ayi bitince rahatsizlandi o ara ise baslsmak zorunda kalmıştım tum israrlarima ragmen dinlrtemedim cocugun daha cok sut icmesi gerektigi 200gram aldi tek ,tabi su an isi biraktim ama cok gecmeden toparlansin ıstiyorum seninki ne kadarki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…