2018 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Kız

OY: 118 51,3%
  • Erkek

OY: 102 44,3%
  • İkiz Kız

OY: 3 1,3%
  • İkiz Erkek

• İkiz, Bir Kız Bir Erkek

• Üçüz

OY: 1 0,4%

• Ankete Katılan
    230
Hahahha yaa alemsin inşallah öyle olur hepimizin ki

Bu arada internet gitti geldi bazı yazdıklarım bir kaç kez gelmiş özür dilerim. Nasıl silineceğini bilemedğimden öylece kaldı

Sorun degil bazen bana da öyle oluyor mesaj tekrarı oluyor :)

Bu arada ben hic magnezyum kullanmadim. Ağrılar kramplar icin veriliyor dimi.

Valla bugüne kadar toplasan en fazla 3 defa kramp girmiştir bacağıma. Bu konuda cok sansliyim ben :)

Hayırlı olsun bebeğin.
Bak arkadaşım bebeği 4 kilo üstü doğdu ve ayağı baya içeri dönüktü bir sürü testler yapıldı en son anne karnında öyle durduğu için öyle kalmış felan dediler. Şimdi çocuk 13 aylık hiç eser yok o halinden :)

Bu arada bende biraz önce müthiş bi acıyla uyandım. Maalesef sancı degil.
İçim sökülüyor. Göğüs kafesimden boğazıma kaynar yağ etkisi.

Artık böyle uykum un bolunmesinden canim sıkılıyor. Uyuyordum ne güzel.

Hala geçmedi. Geçmiyor.

Bu saatte süt ve bisküvi yedim napiyim. Su içincede daha da artıyor sanki . puf of fbsjfngjxnsndjvisjf

28.haftada sancım oldu 7-8 saat geçmedi en son hastaneye gittik, nst de sancım 50 çıkınca doktor hemen magnezyum verdi. Kasları gevşetiyormuş.

Yani krampla ilgili değil. Erken doğum riskini atlattığım için 2 haftadır içmeme kararı aldım gerçek sancıyı hissetmem falan nolur noolmaz :)

Üff bu mide yanması bende de son haftada ortaya çıktı, basit bir ev yapımı mercimek çorbası bile içsem midem yanıyor.

Ekmek, beyaz un zaten mahvediyor. Bir de kabuslardan uyuyamıyorum. Ya bebek doğmuyor ya az emiyor ya hastanede karışıyor ne pis bilinçaltım varmış yaaa

Sağol Allah razı olsun canım darısı başına.
Nişan ya da suyum gelmedi akşam sıcak duş alıp yatmıştım sanki hissettim gece sancılanacağımı 3buçuk gibi bel ağrısıyla uyandım yürüyünce ya da yatınca geçmedi ve buna kasılmalarım eşlik etti yani sanki bebek bir kenara toparlanıyormuş hissi karnım semsert oluyordu. Hemen banuçiftçinin uygulamasını açtım kasılma zamanlayıcısı var orda kaç dk da bir olduğunu anlamak için bazen 10 bazen 8dk da bir oldu bu sıralarda ben sürekli çömeldim açılma hızlansın diye ağrım da normal adet sancısı gibiydi bu saatlerde. 5buçuk gibi artık eşimi uyandırdım çünkü kasılmalar daha az sürede olmaya başlamıştı annemi al evde son hazırlık derken 7gibi hastanedeydik ve dr şok 8cm e kadar beklemişim diye. İyi ki evde durmuşum hastanede nst fln yatakta sancı çekmeyi hiç sevmiyorum. Ki artık son sancılar olduğu için şiddeti de çok fazlaydı.
Doğumda dr kesi atmadı iki dikişim olduğunu söyledi.

Kızlar günaydın
Hiç stres olmayan olaya gayet profesyonel yaklaşan ben aşırı stres olmuş durumdayım yarın 9 da operasyon ve çıldırıyoringggg bilinmezliğee doğru gidiyorumm sankii ayy

Benimde canim yarin 10.30 gibi operasyon, stres yok bende sadece heyecan var. Nihayet bugunleri gorduk daha once bir dusugum vardi ve bu tup bebek insallah hayirlisiyla kucagimiza alicaz yavrularimizi

Arkadaşlar günaydın :) 2 cm açıkla pazartesiden beri bekliyorum. 38+5 oldık, ne gelen var ne giden. Üç gündür falan belimde ağrı var sadece... Dün nişanım geldi, ondan sonra da ağrım gelmedi, nişanım geldi diye doktoru aradım ama nişanı pek önemsemedi. Sen yürüyüşe devam et dedi. Nasıl, ne zaman gelecek bu sancı bilemiyorum. Beklemek yoruyor

Ne güzel valla tebrik ederim. Anlatimin cok güzel olmus anlayabilecegim şekilde cok teşekkür ediyorum. Ama nasil oldu da suyun gelmedi. Iste ben bi tek bu kısmi anlayamadım.
Nişan ve su.

Bende insallah sancimin büyük yoğunluğunu evde yasamak istiyorum. Bakalım nasil olacak.

Bu arada kesi atmadiysa 2 tane dikiş nerden geldi ?

Doktor kontrolüm vardı.20 Nisan a sezeryan tarihi aldım.Epidural istiyorum anestezi uzmanı ile görüşemedim bi hafta içinde gidip görüşmem gerekiyor.Tarih belli olunca çok heyecanlandım.Doğum yapanlar geçmiş olsun yapacaklara da Allah kolaylık versin.

Ayni haftalarda benimde karnimda sertlesmelerim oluyodu ama ben bilmiyofum tabi sanci oldugunu , hemen rapor ve magnezyum kasilma ilaçlari verdiler gunde 2ser tane artik biraktim icmeyi ama bacak kramplarim filan dagecmisti simdi yeniden basladi tabi dogumu geciktirmesin diye icemiyorumda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…