2018 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Kız

OY: 118 51,3%
  • Erkek

OY: 102 44,3%
  • İkiz Kız

OY: 3 1,3%
  • İkiz Erkek

• İkiz, Bir Kız Bir Erkek

• Üçüz

OY: 1 0,4%

• Ankete Katılan
    230
Aynen ben de öyleyim ama bugün daha fazla sertlesti kaskatı oluyor ve uzun da sürdü bugün yatsamda halaa taş gibi ve bazen nefesim kesiliyor öyle sert oluyor ki acaba sancı dediginiz bumu

Aynen ben de öyleyim ama bugün daha fazla sertlesti kaskatı oluyor ve uzun da sürdü bugün yatsamda halaa taş gibi ve bazen nefesim kesiliyor öyle sert oluyor ki acaba sancı dediginiz bumu

Degil bence. Ama bu sertleşme dogum belirtisi diye okudum bi kaç yerde. Bakalım ne olacak. Bak şuan mesela gene top gibi oldum .

Allahım yardım etsin su gibi dogumun olsun insallah canım

Allah bir avazda kurtarsın insalah

daha önce de var ve doktorun biliyorsa sorun yoktur öyleyse.. yoğunlaşması normaldir bence. çünkü bende de beyaz akıntı artmaya başladı, rahim ağzı inceldikçe akıntılarda çoğalıyormuş.

daha önce de var ve doktorun biliyorsa sorun yoktur öyleyse.. yoğunlaşması normaldir bence. çünkü bende de beyaz akıntı artmaya başladı, rahim ağzı inceldikçe akıntılarda çoğalıyormuş.

bir yere toplanması ve karnın sertleşmesi sancı değil.. sancı kasıkta veya belden başlayıp karna doğru gidiyormuş.. 1 haftadır bizimki de bir yerde toplanıyor taş gibi oluyor karnım ama henüz sancı yok (( adet sancısının çok çok hafifi var ama o da değil bence.. doktor gelince anlarsın diyor, böyle hafif şeyler değilmiş düzenliymiş.. üüfff ilk kez anne olmak ne zor hiç bir şey bilmiyoruz :)))))

bir yere toplanması ve karnın sertleşmesi sancı değil.. sancı kasıkta veya belden başlayıp karna doğru gidiyormuş.. 1 haftadır bizimki de bir yerde toplanıyor taş gibi oluyor karnım ama henüz sancı yok (( adet sancısının çok çok hafifi var ama o da değil bence.. doktor gelince anlarsın diyor, böyle hafif şeyler değilmiş düzenliymiş.. üüfff ilk kez anne olmak ne zor hiç bir şey bilmiyoruz :)))))

Alttan alttan ince sizilar geliyor doguramadim gitti ya. Keşke uyusam ve bi uyansam sancim var. Dakika tutsam, sonra hazırlanıp hastaneye gitsem.
Muayene etseler. Deseler ki bacim 9 cm açıklık var sen yolda dogurmussun çocuğu . Sonra bi ikinsam iki ikisam ciyak ciyak melegimin sesini duysam.

Sonra bebegimin kontrolleri yapılsa bizi eve gönderseler.

Cok ammmiiiiiinnnnnnnnnnn

Hahahha yaa alemsin inşallah öyle olur hepimizin ki

Bu arada internet gitti geldi bazı yazdıklarım bir kaç kez gelmiş özür dilerim. Nasıl silineceğini bilemedğimden öylece kaldı

rabbim kolaylık versin inş sağlıkla kavusun

Kızlar bu arada magnezyum kullanıyor musunuz? Bazı yerlerde kasılmayı ve doğumu geciktiriyor diyor, ben 2 haftadır kullanmayı bıraktım acaba kötü mü yapıyorum?

Hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin allahım, bol bol sütün gelsin emzir hemen, uykusu düzeni güzel olsun

Aynen öyle :) karnımda bakması ayrı olsy dışarda apayrı. Şimdiden evde yalnızken ateşi çıksa yada çok kusunca naparım diye senaryolar oluşturuyorum Sağlıkla büyütürüz umarım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…