2018 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Kız

OY: 118 51,3%
  • Erkek

OY: 102 44,3%
  • İkiz Kız

OY: 3 1,3%
  • İkiz Erkek

• İkiz, Bir Kız Bir Erkek

• Üçüz

OY: 1 0,4%

• Ankete Katılan
    230
Bende de hala tik yok kasilma da yok..Her gun yuruyorum en az 4 km. Egiliyorum comeliyorum kalkiyorum. Ananas hurma falan yiyorum. Bir de cilginlar gibi cilek yiyorum:) oglan gec diyolar ya ondan mi acaba.. beklemek guzel ama insan endiseli tedirgin oluyo.

Canim doğrudur ay endişelendirdiysem cok özür dilerim sana ebeler demiş dr demis iste ötesi mi var cisini yapıyor ya daha ne? İçtiği sadece sut yavrunun kakası ne kadar olacak telaş etme annesi:) hem doymasa ağlar temel felsefe bu üzülme nolur. Ay bunlar ne kadar büyürse büyüsün içimiz hep böyle olacak dimi annelerimiz ne kadar haklıymış:)

Bedenleri de mi var :) vay be. Resmen kilot gibi desene. Eczaneden bulabilirim dimi bu depent. Orda yardımcı olurlar bedeniyle ilgili
Tatlım eczane olur Carrefour Migros sok yerel marketler her yerde var hemen hemen. Hasta bezlerinin olduğu reyonda genelde pedlerle birlikte; koyu pembe Bi ambalajı var iki paket al sen dua edersin aktı koktu gecti derdi yok 22 lira falan fiyatı.

Canim doktorum biliyor . Baştan beri Akintim var benim. Ama yeşil akıntı ara sıra oluyordu. Yoğunluğu düşündürdü beni. Onun dışında kokusu ve Kasinti durumu yok. Köpüklü de degil. Doktorumu arayıp soracağım yinede . Yoğunluğu konusunda belki ciddi birsey dir .. Yinede doktoruma güveniyorum en baştan beri korkma dediyse sanirim vardır bi bildiği

Böyle degilde idararim kopurdu dun benimde. Asitli gibi dusun. Bide Akintim cok yoğun.yeşil oluyor . Offf.

Bu yeşil akıntı dogumda bebeğe zarar vermez dimi ya. En cok bundan korkuyorum.
Allah korusun canım bende korktum ama internette protein fazlalığı diyor ve bide bugün olmasa sanki yarın olacakmış gibi ne geliyor çok şık tuvalete gitmeye başladım bu gün korkum tavan yaoti

Valla benim kız ama 40+0 olduk hala gelmiyor. Kiz erkek fark etmiyor

Ben cnm cok sukur

Böyle toplanıp sertleşiyor. Sonra da aşağıdan ince bi sizi gibi ağrı veriyor ama kisa cok kisa sürüyor.

Hadi insallah :) benimde 10 dk dir falan inceden sancim var. Siddetlenirse insallah bende yoldayım sanirim.
Valla bende eşyaları hep hazırladık kapının önünde arttığı gibi gideceğim 4. Bebek erken oluyirmus

Böyle toplanıp sertleşiyor. Sonra da aşağıdan ince bi sizi gibi ağrı veriyor ama kisa cok kisa sürüyor.
Yok benim 3 gündür çok sertlesiyordu ama bu gün çok tuvalete çıkıyorum ve afedersin ama ishal oldum diğer kizimda böyle olmuştu

Canım 3 hafta öndeydi diyorsun ya tam gününü bekledi mi yoksa erken mi geldi benimki de önden gidiyor da ??

Yok benim 3 gündür çok sertlesiyordu ama bu gün çok tuvalete çıkıyorum ve afedersin ama ishal oldum diğer kizimda böyle olmuştu

4.demek oh ne güzel kalabalık aile aman dikkat et. Benim azicik azicik Agrim oluyor hala. Ama sanki uzun sancı gelmicek gibi. Bunlar yalancı bence :)

Benimde 1 haftadır falan sertlesmeler baya çoğaldı. Gün içinde artık saymayı bıraktım: )

Ewet canım 4.kizim gelio inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…