2018 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Kız

OY: 118 51,3%
  • Erkek

OY: 102 44,3%
  • İkiz Kız

OY: 3 1,3%
  • İkiz Erkek

• İkiz, Bir Kız Bir Erkek

• Üçüz

OY: 1 0,4%

• Ankete Katılan
    230

Hadi hayirlisi olsun canim sagsalim kavusursun insallah bebegine , acilmanda gayet güzel ilerlemiş agrilarin dayanilmaz olunca mi gittin hastaneye ?
Dualarimiz seninle cabucak gecsinn

Merhaba.sağlıkla büyütün inşallah.kaç kilo doğdu bebeğiniz?normal doğum mu?benim de hep 3 hafta kadar önde gidiyor.normal doğum istiyorum ama olacak mı bilmiyorum.
Merhaba. 3860 doğdu. Kafası 3 hafta önde kilosu ve kemik yapısı 2 hafta önden gidiyordu. Eğer 4'ü geçmezse ve doktorunuz uygun görürse normal olur sizin de umarım :)

Canım hiç korkma. Hatta gözün aydın bebeğine kavuşacaksın hayırlısıyla. Güzel haberlerini bekliyoruz inşallah :)

Ya harikaa ultrason ölçümlerinde bebeginizin bascevresi haftasıyla uyumlu muydu? İlerde cıktıgı oluyor muydu yada bas cevresi kac cm dogdu? Cevaplarsanız cok sevinicem

cnm panik olma lütfen hepsi normal ne güzel ki baya acilman var .saglikla kavusacaksin yavruna inş ona odaklan ona da yardımcı ol beraber basaracaksiniz

Canım harika bir doğum geçirmişsin Allah hepimize nasip etsin. Ne de güzel anlattın :) su gibi geçmiş.
Allah bebeğinle birlikte sağlıkla huzurla büyütmek nasip etsin. Çok sevindim adına.

Canım sakin olmaya çalış..İnşallah sağlıklı bir şekilde alırsın bebeğini kucağına. Bizi de durumdan haberdar et

Kızlarrr ben doğumm yaptım dün. Sezeryan gunumdu saat 8 de hastane yatış yapılacaktı. Sabah 6 da sancılarım basladı ve nişan geldi normale karar verdim hastanede kontrolüm yapıldıgında saat 9 gibi 3-4 cm açıklık vardı.sonuç olarak saat 4 de epidurallı normal doğum yaptım.oğlusum yanımda :) süt geliyor çok şükür. 10 cm açıklık olduğunda 20 dkda doğdu. Sezeryan gününe kadar(39+3) gelirse normal yapacaktım.doktorum bunlar analı oğullu anlaşmış dedi çok akıllı çok tatlı :) darısı basınıza

Canımm Allah analı babalı büyütsün. Ben de epidurali normal doğum istiyorum. Nasık epiduralden memnun kaldın mı

Gözün aydın canım darısı bizim başımıza, Allah analı babalı sağlıkla büyütsün, çok büyük şans sezaryenden kurtulmuşsun.

Sancın geldiğinde 2 tarafa birden mi kasık ağrısı giriyor yoksa sadece sağ veya sola mı?

Ya harikaa ultrason ölçümlerinde bebeginizin bascevresi haftasıyla uyumlu muydu? İlerde cıktıgı oluyor muydu yada bas cevresi kac cm dogdu? Cevaplarsanız cok sevinicem
geride çıkıyordu tüm gelişimi canım kilosu 3ü geçmişti ondan çok önemsemiyordum. Senin bebişin ileride mi?
Bence her bebek her doğum kendine özel ilk kızımda suni aldım sancı beni mahvetti ama ıkınma ve doğum çok kolaydı. Şimdi ise kendi sancımla çok rahat açılmam oldu fakat ıkınma ve doğum çook zorladı. Bebiş hemen gelir diye çatala erken götürdüler henüz ıkınma hissim gelmemişti ondan oldu sanırım.

Ay cok sevindim normal dogum yapmanıza :) Allah analı babalı buyutmeyi nasip eder insallah.

Bu arada arkadaşlar dogum icin yatış yapanlar ve doğuma gidenler insallah sizlerde saglicakla alırsınız bebislerinizi kucaginiza :)

Ve biz bekleyenler. Allah bizlerede sabır versin

Nasil oldun canim gecti mi agrilarin geldi mi bebis , bi yerde görmustum dogumdan once rahim kolay calissin diye vucut kendini temizliyomus sanirim
Daha gelmedi bebis agrilar gece 5 tte geçti bugün 2 saat yürüdüm

Bugün alttan muayene oldum hiç açıklık yok dedi doktor üüff
Gerçi belli olmaz akşama da açılabilirmiş ama ne sancı ne açılma insanın canı sıkılıyor.
Acaba suni sancı mı olacak diye düşünmeden edemiyorum.

Ben de son kez dr muayenesine gittim bugün ssvd cok istiyordum ama bebeğimin kafası asla oturcak gibi degilmis çatı muayenesi de yaptı ve sıfır açılma iki haftadır dogru düzgün kilo da almıyor beklemenin anlamı yok diye ctesi yatışım yapılcak cok heyecanlıyımm:)

Daha gelmedi bebis agrilar gece 5 tte geçti bugün 2 saat yürüdüm

Hayırlısı canim daha zamanin varsa normaldir belki bende yürümek istiyorum ama biraz yürüyorum kasiklarimda sizlamalar kasilmalar basliyo az az anca yuruyorumm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…