2018 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Kız

OY: 118 51,3%
  • Erkek

OY: 102 44,3%
  • İkiz Kız

OY: 3 1,3%
  • İkiz Erkek

• İkiz, Bir Kız Bir Erkek

• Üçüz

OY: 1 0,4%

• Ankete Katılan
    230
Doğdu doğmadı derken şimdi dertlerim değişti. Sütüm yetiyor mu? Doyuyor mu? Ya sarılık olursa.... Kim dedi doğunca daha kolay diye çıksın ortaya Sütünüz baya geliyor mu? Benim sanki az gibi. Çıkan süt beni tatmin etmiyor. Bebeğimi de doyurmuyor olacak ki, meme vermeme rağmen gece mamayı yedikten sonra uyudu anca. Çok üzülüyorum

Benim hâlâ daha hastanede yanımda kalacak refakatçim yok ablam kalırım diyor ama 1 yaşında kızı var onla kalırım bebek arabasında durur diyor onla mı ilgilenecek benle ve kızımla mı hem odaları gördüm küçüçük hemde 2 kişilik ve devlet hastanesi bu şartlarda refakatçi kabul etmeyecektir allah kimseyi çaresiz bırakmasın

Umarım hastane sıkıntı çıkarmaz canım sen de kafan rahat şekilde doğumunu yaparsın

Kızlar moralim çok bozuk ya acil den geliyoruz sıfır açıklık sıfır sancı 2litestee göre 39+3 son adete göre 40+3 gozukuyoruz . Doktor pazartesi yatis yapabiliriz dedi ama açıklık olmadan sancı olmadan mahvederler beni diye düşünüyorum bi yanımda 41 den sonra ki riskleri düşünüp iyice kafama takiyodum ne yapi cam çok kararsızım

Aa sendemi zubeydeye gidiyorsun

Evet ilk olacak nasipse . Acil den geliyorum hala bi açıklık bi sancı yok doktor pazartesi yatisin olabilir dedi bi yanım bekle diyor ama risklerden kokuyirum bi yanımda yatis yap diyor ama açıklık olmadan suni sancidan çok korkuyorum çok kararsızım

Canım ilk doğumunsa suni sancıyı alıp 4cm den sonra epidural isteyebilirsin 4cm e kadar bir şey hissetmezsin zaten adet sancısı gibi olur. Benim ilk doğumum 3cm açıklıkla suni ile yaptım niye epidural almadıysam şimdi korktuğumdan epidural istiyorum diyorum doktor hiç gerek yok ikinci çok hızlı oluyor diyor senin gibi beklemedeyim..

Aa sendemi zubeydeye gidiyorsun

Yok canim. Kısmetse zekai Tahir de olacak dogumum. Bugün Karnimin alt kısmi ağrıdı baya. Adet ağrısı gibi. Birazda Kasiklarimdan ağrı geldi. Tabi panik oldum ister istemez. Zübeyde cok yakın annemin evine. O yüzden acile gittik bi sorunmu var dogum mu basladi açıklık mi var diye. Yoksa bi daha asla gitmem oraya. Kesinlikle berbat bi yer. Acili yani af edersin 5 para etmez insanlarla dolu.

Belkide 1 2 tanesi böyle bilemem ama bana bugün böylesi denk geldi. Yolum bi daha uğramaz Zübeyde ye.

Doktorları iyi olabilir onu bilmiyorum ama hemşire ler konusunda tercih etmem orayı.

Koşu yoluna yakın misin sen ? Aşağı eğlenceye?

Canim keşke öyle bir imkanım olsa ama devlete gittiğinden epudiral yapmazlar sanırım .

Canım biliyorsun bende de hiçbirsey yoktu bianda oldu. Sürekli yürüyüş yap. Ben hergün bir iki saat bazen daha fazla yürüyordum. Temizliğimi falan bile kendim yaptım. Doğum sabahı camlarımı silmiştim. Merdiven in çık bikaç defa. Bunlar mı tetikledi bilmiyorum ama ben bunları yapmıştım. Gece uyurken sancım başladı. Canını hiç sıkma. En kötü ihtimalle sezeryan olmak istediğini söylersin. Benim doğumum inanılmaz zor geçti. Çıkınca ha sezeryan ha normal ne farkı kaldı dedirtti. Takma herşey olacağına varır

Canim devlette sezaryan isteme gibi bi şansım yok malesef aslında bende artık sezaryan ışteyim diyorum ama doktor kesinlikle ilk doğumun olduğu için normali deneriz dedi . Bende her gün temiz evi Bidaha temizliyorum yürüyüş yapıyorum ama yok yok bu arada sancı nasıl bişey ne oldu yani anlatabilirnmisin daha sancı ne onu bilmiyorum çünkü

Canım sen dikisim çok demistin yanlış hatırlamıyorsam. Bebiş kaç kiloydu ki zor oldu senin doğumun

Aynı korku bende de var canım. 17 sine kadar gelmezse suni sancı ile başlatırız dedi beni şimdiden bi korku sardı düşünmeden duramıyorum

Canim. Esin yok mu ? Ailen yada ? Sana refakat edecek kimse yok mu

Annem sara hastası 2 kardeşiz ablamın halen daha emzşrdiği çocuğu var kaynanam ilk çocuğumda kaldı faydasından çok zararı oldu sigara içmeye bir inerdi yarım saat en az gelmezdi başkalarının refakatçisine muhtaç etti.
Arkadaş desen herkez kendi derdinde iyilik yapmak bile parayla olmuş insanlık ölmüş denilen zamandayız..
Eşim kalır ama devlet hastanesinde bayan refakatçi istiyorlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…