2018 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Kız

OY: 118 51,3%
  • Erkek

OY: 102 44,3%
  • İkiz Kız

OY: 3 1,3%
  • İkiz Erkek

• İkiz, Bir Kız Bir Erkek

• Üçüz

OY: 1 0,4%

• Ankete Katılan
    230
Evet canım sırf bebişlerim kuveze girmesin diye ne kadar beklersem kar diye bekliyorum

Kızlar sizdede su gibi akıntı ve bel ağrısı oluyor mu ben gece bel ağrısından uyuyamadım

Yok kız ne güzel anlatmışsın
Ozaman öyledir tabi
Benim 4 nisan tarihim ve çatı muayenesi yapmadı sezeryan olacağı için
Sancılanıp gidicem yapacaklar die ödüm kopuyo
Ben çok korkuyorum ondan
Ben de doktoruma yavaş yapıcaksınız di mi diye diye adamı canından bezdirmiş olabilirim

Ayakta çok kalıp yorulduğum günler benim de belimin ağrısından ağladığım oluyor bazen düşünüyorum yürümeyle veya ayakta kalmayla bu kadar ağrı oluyorsa normal doğumu nasıl yaparım belim sancılara nasıl dayanır bilmiyorum çok korkuyorum sezeryan mı olsam diye düşünüyorum bazen

Bencede cnm beraber büyüyecekler ne güzel

Öyle cnm
Bende geç kavuştum tüp bebekle
Şikayet asla hakkımız yok
Rabbim yardımcımız olsun

cok tesekkur ederim estağfurullah ne kusuru benimde aklimda vardi oyle bisey umarim ise yarar benim kizdada:)

arkadaşlar bugun kontrolümüz vardi dua ettim cati muayenesi olmasin diye cok sukur olmadi sezeryan olacagim icin haftaya carsamba yani 4nisanda sabahtan gel dedi yatış yapalim diye ameliyat formunu bile doldurdu imzaladi kaşeledi sadece isim doldurmak kaldi oyalanmamak icin bugunden verdi oglen 12 1gibi kucaginda olur dedi tabi o güne kadar durursaymis:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…