2018 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Kız

OY: 118 51,3%
  • Erkek

OY: 102 44,3%
  • İkiz Kız

OY: 3 1,3%
  • İkiz Erkek

• İkiz, Bir Kız Bir Erkek

• Üçüz

OY: 1 0,4%

• Ankete Katılan
    230
Kizlar ben de ssvd istegimin suya dustugunu bildiriyorum. Hayirlisi ile 13 Nisan'a randevumuzu aldik tabiki kendisi gelmek isterse o ayri. Bebegim makat pozisyonda ve kafa 2 hafta onde. Sezaryen neyse de insallah sutum gelir :KK43: nolur dua edin

Kizlar ben de ssvd istegimin suya dustugunu bildiriyorum. Hayirlisi ile 13 Nisan'a randevumuzu aldik tabiki kendisi gelmek isterse o ayri. Bebegim makat pozisyonda ve kafa 2 hafta onde. Sezaryen neyse de insallah sutum gelir :KK43: nolur dua edin
Hangi ildesin canım? Doktorun gönüllü müydü ssvd ye? Bir de kaç yaşında ilk çocuğun?

Kizlar bende yavruma 3 nisan çarşamba günü saat 5 gibi kavuşmuş olacagim cok mutluyum :) doktor 39a kadar bekletcek
1 gün mü olacak inşallah aralarında canım :) 3 Nisan salı oluyor 4 Nisan çarşamba beni de sabahtan alacak inşallah öğlene kadar kavuşmuş olurum yavruma. 1 hafta kaldı şaka gibi çok heyecanlı :) hayırlı olsun prensesin doğum tarihi

Insallah cnm valla bakalim bizimkiler beklediğimizden sabirli cikti baksana :) bakalm 6 gun daha sabredecekmi. Ardarda dogurcaz ins hersey yolunda gider :)

Insallah cnm valla bakalim bizimkiler beklediğimizden sabirli cikti baksana :) bakalm 6 gun daha sabredecekmi. Ardarda dogurcaz ins hersey yolunda gider :)
Çok şükür canım ağrılarım arttı yarın kontrol var bakalım nst de bişey çıkacak mı? Sabır 6-7 gün daha zor geçti ama bitti şükür 9 ay sağlıkla kucağımıza alalım inşallah

Ama senin yerinde olsam sezeryanla doğum yapmazdm korku bnde hala var ama sağlıklı olan normal doğum sancı zor evet ama Allah yardım ediyor işte ve kızın ismiyle büyüsün inşallah
Sen yine normal edecen deme yani evet cnm bide epedural alirsakk insaAllahh agrisiz bekleriz acilmayaaa yani

Çok şükür canım ağrılarım arttı yarın kontrol var bakalım nst de bişey çıkacak mı? Sabır 6-7 gün daha zor geçti ama bitti şükür 9 ay sağlıkla kucağımıza alalım inşallah
Benim bugun sifir sanci cikti ya. Geçen haftalar 30 40 fln oluyorduda bu hafta hiccc.
Artık kontrol yok dedi drekt doguma.gtcem

Bizimde son randavu 4nisan bakalimm canlar heycan var soz cogunuz sezaryanmi peki 3 4 nisan olanlar normal dogum kimler var

Kafasi kucuk diye gittik bugun cok sukur kizlarrr birseyi yok kizilin Allah buyukk gece hafta 2403 du bugun 2610gr sukur 48 cm bebeyimmm benim Allahim sag salim evlatlarimizi kavustursun ins

Benim bugun sifir sanci cikti ya. Geçen haftalar 30 40 fln oluyorduda bu hafta hiccc.
Artık kontrol yok dedi drekt doguma.gtcem
Dikiş alınınca rahatladı galiba bebişin :) benim de çıkmıyordu sancı ama ağrımda olmuyordu gerçekten şimdi oluyor yarın çıkabilir korkuyorum 4 nisandan önce gelecek diye hayırlısı olsun inşallah :) beni haftaya pazartesi tekrar çağırır anestezi için kan enfeksiyon var mı bakar gibi geliyor canım bakalım ne diyecek yarın

Kızlar diş eti çekilme sorunu yasayan var mı :KK43: bu hamileliğimde baya cekildi düsmeseydi dislerim bir dünya kalsiyumda alıyorum neden böyle oldu anlamadım

Kızlar sizdede su gibi akıntı ve bel ağrısı oluyor mu ben gece bel ağrısından uyuyamadım
Oluyor bu ara özellikle biraz ayakta kalırsam baya akıntım oluyor bel ağrısı bacaklarımın agrısı geceleri artıyor.

Kızlar 35+5 oldum ama gariptir ki eskisine göre daha enerjik bir bicimdeyim, yuruyuslerim daha tempolu mesela. Hamileliğe mi alışti vücut iyice anlamadim, millet agirlastin mi dedikce ben bir enerjigim ki sormayin. Normal mi?
Bence normal degil ellerini beline koyup yürümen lazım bu haftada :) şaka şaka ilk hamileliğimde ben öyleydiimm bebegin bası da oturmamıstı merdivenleri ikişer ikişer iner cıkardım her hamilelik farklı oluyormus sen sanslı olanlardansın galiba.

X